Yoyko anne ve bebek ürünleri alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Yoyko'nun ürünleri arasında bebek arabaları ve pusetler de bulunmaktadır. Yoyko bebek arabası ve pusetler bebek büyütürken ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. ‌Yoyko bebek arabası ile anne ve babalar bebeklerini daha kolay bir şekilde gezdirebilir. ‌Yoyko pusetler ise bebeğin daha güvenli bir şekilde taşınmasına aracılık eder. ‌

Yoyko Bebek Arabası ve Puset Çeşitleri Nelerdir?

‌‌Yoyko'nun bebek arabası ve puset modelleri pek çok farklı modele ayrılır. ‌‌Bebek arabası modelleri; ‌Yoyko ‌Innovation bebek arabası, ‌Yoyko ‌Luxury bebek arabası, ‌Yoyko ‌Easyo bebek arabası, ‌Yoyko ‌Elegance bebek arabası, ‌Yoyko ‌Ulmate ‌Air bebek arabası ve ‌Yoyko ‌Deluxe ‌GT bebek arabası şeklinde sıralanmaktadır. Bu bebek arabaları tasarım itibarıyla birbirlerinden farklı görünümlere sahiptir. Sadece tasarım konusunda değil, renk noktasında da birbirlerinden ayrılırlar. Bebek arabasında kullanılan malzeme de bir diğer ayrım nedenidir.

‌Yoyko Bebek Arabası ve Puset Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

‌Yoyko Bebek arabası ve puset çeşitleri pek çok farklı özelliğe sahiptir. Özellikler modelden modele göre değişebilir. ‌Yoyko bebek arabası ve pusetler genel olarak alüminyum yapıya sahiptir. Alüminyum malzeme ise hafifliği ile bilinir. Çoğu ebeveyn gibi siz de bebek arabası seçiminizde hafiflik özelliği arıyorsanız Yoyko'yu tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin oturtulacağı alanda farklı oturma pozisyonlarına göre ayarlama yapabilirsiniz. Yoyko bebek arabası modelleri alerjen olmayan yapıdadır ve deri malzemeden üretilir. Markanın bebek arabası ve puset ürünleri 360 derece dönebilen tekerleklere sahiptir. ‌Yoyko bebek arabalarına ana kucağı da monte edebilirsiniz. Bebeğinizin güvenliği için ‌Yoyko bebek arabası ve puset modellerinde emniyet kemerleri de bulunur. Ayrıca ‌Yoyko bebek arabası ürünlerinde bulunan ayarlanabilir sırt dayanağı ve yumuşak ‌pedler bebeğinizin hem konforu hem de güvenliği için önemlidir. Yoyko bebek arabaları kolay katlanabilir. Ayrıca bebekle birlikte çeşitli ürünlerin taşınabilmesi için oturma kısmının al tarafında sepet bulunur. Kumaş seçeneği konusunda da ebeveynlere farklı alternatifler sunulur. İster deri bebek arabası ister yıkanabilir kumaştan bebek arabası tercih edebilirsiniz.

‌Yoyko Bebek Arabası ve Pusetlerinin Faydaları Nelerdir?

‌Yoyko bebek arabası ve pusetler ile çocuklarınızı daha rahat bir şekilde gezdirebilirsiniz. Ürünün tekerlekli olması daha kolay hareket edilmesini sağlar. Böylece çocuklarınızı gezdirirken daha az yorulursunuz. Yoyko bebek arabasının alt tarafında sepet bulunur. Bu sepete ister bebeğinizin ürünlerini koyabilirsiniz isterseniz alışveriş sonrası satın aldığınız ürünleri yerleştirebilirsiniz. ‌Yoyko bebek arabası sayesinde bebeğinizle alışveriş yapma keyfini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. ‌‌Yoyko bebek arabalarında bazı güvenlik önlemleri de bulunur. Bunlardan biri güneşlik olarak ön plana çıkar. Güneşliği öne doğru çektiğinizde bebeğiniz güneşin yakıcı ışınlarına maruz kalmaz. Tekerlekler üzerinde fren sistemi bulunur. Dinlenmek istediğinizde ya da durmanız gerektiğinde fren sistemini devreye sokabilirsiniz. Bu fren sistemi bebek arabasının hareket etmesini önler. 360 derece dönebilen Yoyko bebek arabalarına kolayca yön verebilir, gerektiğinde bebeğinizi kendinize çevirebilirsiniz. Ürünün üzerinde yer alan yumuşak ‌ped kaplı ürünler ise darbe emici özelliğe sahiptir. ‌‌Yoyko bebek arabaları genel olarak katlanabilir yapıdadır. Bu sayede fazla yer kaplamaz ve evinizin uygun bir köşesinde kolayca muhafaza edilebilirsiniz. 

‌Yoyko Bebek Arabası ve Puset Fiyatları Nasıldır?

‌Yoyko bebek arabası ve puset fiyatları ürünlerin sahip olduğu özelliklere göre değişmektedir. Fiyatlar orta seviyelerden üst seviyelere kadar farklılıklar gösterir. Siz de ihtiyacınıza uygun olan Yoyko bebek arabası ve puset modellerinden birine sahip olmak için Hepsiburada'yı ziyaret edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yoyko Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

9 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Yoyko Bebek Arabası Pusetleri
  2. Kraft Bebek Arabası Pusetleri
  3. Chicco Bebek Arabası Pusetleri
  4. Fisher-Price Bebek Arabası Pusetleri
  5. BeSafe Bebek Arabası Pusetleri
  6. Pierre Cardin Bebek Arabası Pusetleri
  7. BabyHope Bebek Arabası Pusetleri
  8. Kanz Bebek Arabası Pusetleri
  9. Sunny Baby Bebek Arabası Pusetleri
  10. Inglesina Bebek Arabası Pusetleri
  11. Mamas & Papas Bebek Arabası Pusetleri
  12. Britax Römer Bebek Arabası Pusetleri
  13. Maxi-Cosi Bebek Arabası Pusetleri
  14. Casual Bebek Arabası Pusetleri
  15. Elele Bebek Arabası Pusetleri
  16. WellGro Bebek Arabası Pusetleri
  17. Skip Hop Bebek Arabası Pusetleri
  18. Doona Bebek Arabası Pusetleri
  19. Playgro Bebek Arabası Pusetleri
  20. Tommybaby Bebek Arabası Pusetleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Taşıma Kapasitesi
 8. Kullanım Şekli
 9. Satıcı
 • Marka Yoyko
DSACategoryId/2147483639/305668/yoyko
Başa dön