Maxi-Cosi, Dorel Juvenile’nin bir markası olarak ortaya çıkıyor. Dünyanın birçok yerinde kullanılan Maxi-Cosi markası öncelik olarak bebeklerin güvenliğini ön planda tutuyor. Daha sonra ise bebek ürünlerinde işleve ve model çeşitliliğine önem veriyor. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de satılan ve oldukça ilgi gören bu bebek ürünleri markası, kalitesiyle büyümeye devam ediyor. Maxi-Cosi ürünleri arasında bebek arabası, puset, bebek arabası aksesuarları gibi ürünler yer alıyor.

Maxi-Cosi Puset

Maxi-Cosi puset bebeklerin anatomisine uygun olarak üretiliyor. Seyahat sistemi sayesinde bebeğinizi uyanmadan bebek arabasından aracınıza taşımanızı sağlıyor. Bu seyahat sistemi sayesinde aynı bebek arabasını üç farklı biçimde kullanabilirsiniz. İlk olarak arabaya bebeğin gezerken kullanacağı puseti, ikinci olarak bebeğin uyurken kullanacağı düz puseti takabilir ve son olarak ise araba koltuğunu takıp kullanabilirsiniz.

Maxi-Cosi bebek arabası modelleri, üç tekerlekli ve dört tekerlekli olarak farklı modellerden oluşuyor. Bu bebek arabası modelleri genellikle doğumdan 3,5 yaşına kadar kullanılabiliyor. Bebek arabası modelleri tüm hava koşullarına karşı korumalı olarak üretiliyor. Bebek arabalarıyla birlikte tente, şemsiye klipsi, yağmurluk gibi seçenekler de yer alıyor. Ayarlanabilir ayak desteği ve otomatik açılan şase seçenekleri kullanımı oldukça kolaylaştırıyor.

Maxi-Cosi bebek arabası ve puset modellerinin dışında ön bar, bebek arabası tulumları, tulum ve bebek arabası şemsiye modelleri gibi ürünler yer alıyor. Ön bar sayesinde bebek arabasında ekstra güvenlik sağlayabilirsiniz. Maxi-Cosi tulumları hem bebek arabası içerisinde hem de ayrı olarak kullanabilirsiniz. Soğuk hava koşullarında ekstra koruma sağlayan bu tulumların, akıllı dizaynı sayesinde bebeğinizi kolaylıkla tulumun içine yerleştirebilirsiniz. Polar astara sahip bu tulumlarda bulunan cırt cırt sistemi sayesinde, bebeğinizin ayaklarını kolaylıkla tulumdan çıkarabilirsiniz.

Maxi-Cosi Bebek Arabası Fiyatları

Bebek arabası lastiklerinde bulunan dolgu lastik, ön ve arka teker süspansiyonu, kolay manevra için kendi ekseninde döner tekerlek (kilitlenebilir) seçenekleri sayesinde kullanacağınız yolun türü sizi zorlamıyor. Esnek seyahat sistemi ise bebeğinizin en rahat yolculuğu yapmasını sağlıyor. Bebek arabası altında bulunan büyük seyahat sepetleri birçok eşyayı yanınızda taşımanıza imkan tanıyor. Bebek arabası modellerinin birden fazla yatış pozisyonu bulunuyor. Bu sayede tek bir bebek arabası ile tüm gününüzü geçirebiliyorsunuz. Bebeğiniz Maxi-Cosi puset modelinin esnek seyahat sistemi sayesinde istediği zaman rahatça oturuyor, istediği zaman ise rahatça uyuyor. Böylece siz de endişe duymadan tüm günü planlayabiliyorsunuz. Maxi-Cosi bebek arabası fiyatları bu avantajların yanında oldukça uygun görülüyor.

Maxi- Cosi bebek arabalarının kişisel zevklere de hitap edebilmesi açısından birçok farklı rengi ve modeli üretiliyor. Siyah, kırmızı, gri ve lacivert gibi birçok renk seçeneği yer alıyor. Maxi-Cosi bebek arabaları silinebilir ve leke tutmayan kumaştan üretiliyor. Aynı zamanda bebek arabası tekerleri de kolay temizliğe uygun biçimde imal ediliyor.

Maxi-Cosi bebek arabaları ve oto güvenlik koltukları üretirken güvenliğe oldukça önem veriyor. Bu ürünleri birçok güvenlik testinden geçirdikten sonra satışa sunuyor. Güvenlik testinden 4 yıldız alan Maxi-Cosi oto güvenlik koltuklarında, Isofix bağlama yöntemi kullanılıyor. Bebeğinizin ağırlığına ve yaşına göre çeşitlenen oto güvenlik koltuk modelleri yer alıyor. Oto güvenlik koltuklarının modelleri doğumdan 1 yaşına kadar olan "bebek modeli", 9 aydan 4 yaşına kadar olan "ufak çocuk modeli" ve 3,5 yaşından 12 yaşına kadar olan "çocuk modeli" şeklinde 3 farklı kategoride yer alıyor. Markanın sunduğu değiştirme hizmeti sayesinde ise herhangi bir kaza geçirmeniz durumunda, kaza sonrası hizmet alabiliyorsunuz. Bunun dışında Maxi Cosi puset ve bebek arabası modellerinin garanti belgeleri de bulunuyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Maxi-Cosi Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

42 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Maxi-Cosi Bebek Arabası Pusetleri
  2. Kraft Bebek Arabası Pusetleri
  3. Chicco Bebek Arabası Pusetleri
  4. Yoyko Bebek Arabası Pusetleri
  5. Fisher-Price Bebek Arabası Pusetleri
  6. BeSafe Bebek Arabası Pusetleri
  7. Pierre Cardin Bebek Arabası Pusetleri
  8. BabyHope Bebek Arabası Pusetleri
  9. Kanz Bebek Arabası Pusetleri
  10. Sunny Baby Bebek Arabası Pusetleri
  11. Inglesina Bebek Arabası Pusetleri
  12. Mamas & Papas Bebek Arabası Pusetleri
  13. Britax Römer Bebek Arabası Pusetleri
  14. Casual Bebek Arabası Pusetleri
  15. Elele Bebek Arabası Pusetleri
  16. WellGro Bebek Arabası Pusetleri
  17. Skip Hop Bebek Arabası Pusetleri
  18. Doona Bebek Arabası Pusetleri
  19. Playgro Bebek Arabası Pusetleri
  20. Tommybaby Bebek Arabası Pusetleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Taşıma Kapasitesi
 8. Yaş Grubu
 9. Kullanım Şekli
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Maxi-Cosi
DSACategoryId/2147483639/305668/maxicosi
Başa dön