Alman teknolojisi ve güvenliğini içinde barındıran Kanz bebek arabası modelleri, geniş ürün yelpazesiyle ebeveynlerin tüm beklentilerini karşılamayı hedefliyor. 1949 yılından bu yana çocuk ürünleri alanında çalışan ve bir dünya markası olan Kanz, sektörde edindiği tecrübeyi bebek arabalarında da sergiliyor. Bebeklerin rahatı kadar güvenliğine de önem veren Kanz markası arabalarını da bu doğrultuda geliştirmeye çaba sarf ediyor.

Bebek arabası seçiminde anne ve babaların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretilmiş olan Kanz bebek arabası modelleri güvenliğin ön planda olduğu, çocuk konforunun göz ardı edilmediği, bebek ve ebeveyn ilişkisinin rahatlıkla sağlanabildiği farklı ürün seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. 

Kanz Puset

Kanz markası ebeveynlerin ihtiyaç duyabileceği farklı bebek arabası seçenekleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Marka, bebek arabalarının üretiminde kullanılan kumaş çeşitlerinin çocuklara zarar vermeyecek ve onların hassas tenine uygun kalitede olmasına özen gösteriyor. Kullandığı üstün teknoloji sayesinde çocukların yazları terlemeden, kışları ise üşümeden geçirmelerini hedefliyor. Tüm dünya tarafından kabul gören Alman teknolojisinin bir yansıması olan Kanz bebek arabası modelleri teker kilit sistemleri, 5 noktalı emniyet kemerleri, darbe emici özel lastik yapısı ve yan darbelere karşı koruyucu özel kafa yastığı gibi pek çok güvenlik unsurunu içinde barındırıyor. Kanz bebek arabası modellerinin tasarımında kırmızı, pembe, mavi, bordo ve siyah gibi farklı renkler kullanılıyor.

Kanz puset modelleri özellikle bebeğin ilk doğduğu zamanlarda annesini sürekli görmesi ve huzurunun kaçmaması için 360 derece dönebilen, anne ile bebek arasındaki iletişimin kesilmeden hareketin sağlandığı seçenekleriyle göz dolduruyor. Puset çeşitlerinin otomobil içinde kaplayacağı alan göz önüne alınarak ürün tasarımlarında ergonomik ölçüler kullanılıyor. Kanz bebek arabası modelleri arasında kolay taşınabilen, hafif seçenekler bulundurmaya da özen gösteriyor. Çift kat, dayanıklı alüminyum kasalar tasarlayarak hem hafif pusetler üretiyor hem de güvenlik ve sağlamlıktan ödün vermiyor. Kanz markalı pusetler tüm dünya tarafından bilinen ve kabul gören güvenlik sertifikalarıyla donattığı modellerini anne ve babaların beğenisine sunuyor.

0 ile 36 ay arasında kullanabileceğiniz Kanz puset çeşitleri dayanıklı yapısıyla da dikkat çekiyor. Güvenli bir ürün olmasının ve kaliteli özelliklerinin yanı sıra markanın ürettiği bebek arabaları sağladığı konfor sayesinde de tercih sebebi oluyor. Uzayıp kısalabilen itme kolu, bardak koyma yerleri, yiyecek barları ve geniş alt sepetler gibi pek çok özelliğe sahip olan puset modelleri sürücünün de konforu gözetilerek üretiliyor.

Kanz markası bebeğin tüm hava koşullarında gönül rahatlığıyla dışarı çıkarılabilmesini sağlayacak pusetler üreterek, tüketicinin seçimini etkileyen önemli faktörlerden birisine daha yanıt veriyor. Pusetlerde kullanılan kumaşların yaz ve kış mevsimlerinin hava şartlarına yanıt verebilen özel bir teknolojiye sahip olmasına özen gösteriliyor. Güneşten koruyucu tente, soğuktan koruyucu rüzgârlık, yağmurdan koruyan ve tüm aracı kaplayan yağmurluk gibi özellikleriyle Kanz puset çeşitleri ebeveynlerin ilk tercihlerinden biri haline geliyor.

Kanz puset; marka güvenilirliği, ürün kalitesi, ihtiyaçlara yönelik farklı seçenekler sunması ve daha birçok özelliği ile yıllardan beri anne - babalar için bebek arabası seçiminde öncelikli bir marka olmayı başarıyor. Ürün çeşitliliği ve her ihtiyaca yönelik farklı bir tercih sunabiliyor olması da firmayı bu alanda farklılaştırıyor. Kanz puset fiyatları bebek arabalarının özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Standart bebek arabası modelleri orta segmentte yer alan fiyatlara sahip bulunuyor. İkizler için üretilen modellerde fiyat yükselirken seyahatlerde kullanılabilecek taşıma koltuğuna sahip bebek arabaları ise daha üst segmente hitap eden rakamlarla kullanıcılara ulaşıyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kanz Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

28 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Kanz Bebek Arabası Pusetleri
  2. Kraft Bebek Arabası Pusetleri
  3. Chicco Bebek Arabası Pusetleri
  4. Pilsan Bebek Arabası Pusetleri
  5. Yoyko Bebek Arabası Pusetleri
  6. Fisher-Price Bebek Arabası Pusetleri
  7. BeSafe Bebek Arabası Pusetleri
  8. Pierre Cardin Bebek Arabası Pusetleri
  9. BabyHope Bebek Arabası Pusetleri
  10. Sunny Baby Bebek Arabası Pusetleri
  11. Inglesina Bebek Arabası Pusetleri
  12. Mamas & Papas Bebek Arabası Pusetleri
  13. Britax Römer Bebek Arabası Pusetleri
  14. Maxi-Cosi Bebek Arabası Pusetleri
  15. Casual Bebek Arabası Pusetleri
  16. Elele Bebek Arabası Pusetleri
  17. WellGro Bebek Arabası Pusetleri
  18. Skip Hop Bebek Arabası Pusetleri
  19. Doona Bebek Arabası Pusetleri
  20. Playgro Bebek Arabası Pusetleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk A-Z
 6. Taşıma Kapasitesi
 7. Yaş Grubu
 8. Kullanım Şekli
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Kanz
DSACategoryId/2147483639/305668/kanz
Başa dön