1963 yılında yoluna başlayan Inglesina, İtalya merkezli bebek eşyaları satan bir işletme olup, sevgi ve tutkudan ilham alarak tasarladıkları ürünleri sayesinde kısa süre içerisinde önemli bir kitleye ulaşmaya başarır. Ebeveyn olmanın sorumluluklarını bilen Inglesina, estetik görünümlü ve fonksiyonel bebek arabaları ile pusetler sayesinde çocuklarınızla dışarıda geçireceğiniz zamanın daha kaliteli olmasını sağlar.

Inglesina Bebek Arabası Modelleri

Çocuklarınızın en iyisine layık olduğunu düşünen Inglesina, bebek arabası modelleriyle bebeğinize ve size ekstra konfor sağlar. Ultra hafif malzemelerden üretilmesi sayesinde kolaylıkla taşınabilen Inglesina bebek arabalarını kullanmadığınız zaman tek hamlede katlayabilir ve toplu taşıma araçlarına rahatlıkla binebilirsiniz. Ayrıca ürünü katladığınızda uçakta izin verilen kabin bagajı standartlarına da uyum sağlar.

Özel tasarımıyla yenidoğan bebeklerin iskelet sistemlerine uyum sağlayan ürünler, kompakt tasarımlarıyla dikkat çeker. Doğumdan çocuğunuz 3-4 yaşına gelinceye kadar kullanabileceğiniz Inglesina bebek arabaları, geniş bir oturma alanına sahiptir. Farklı oturma seviyelerine ayarlayabileceğiniz ürünler, bebeğinizin yatması ve oturması için uygun hale gelebilir.

Tek elinizle açıp kapatabileceğiniz Inglesina bebek arabaları oldukça güvenlidir. Kol ve ayak freni bulunan ürün seçenekleri mevcut olup, omuz ile bel kısmında bulunan emniyet kemerleriyle bebeğinizi korumaya alır.  Ayrıca modellerin birçoğunda gece fark edilmenizi sağlayan reflektör kumaşlar kullanılır.

Inglesina Seyahat Sistem Bebek Arabaları

Ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeken Inglesina seyahat sistem bebek arabaları tek üründe 3 özellik birden sunar. Bebek arabası, ana kucağı ve araç koltuğu olarak kullanabileceğiniz ürünler, hayatınızı kolaylaştıran özellikler sahiptir. Tek hamlede açıp kapatabileceğiniz seyahat tipi bebek arabalarını engebeli alanlarda dahi rahatlıkla sürebilirsiniz. Aracınıza binerken koltuğu bebek arabasından ayırabilir ve bebek arabasını katlayarak bagajda taşıyabilirsiniz.

Doğumdan itibaren kullanmaya başlayabileceğiniz Inglesina seyahat sistem bebek arabalarının 15-25 kg arası taşıma kapasiteleri bulunur. Birçoğu çift taraflı olarak kullanılabilen ürünler rahat kullanım sağlayan kollara sahiptir. Özellikle eğimin yüksek olduğu alanlarda ekstra güvenlik sağlayan fren kolu bulunan Inglesina seyahat sistem bebek arabalarının eşyalarınızı taşıyabilmenize imkân tanıyan sepet ve gözleri de bulunur.

Inglesina ürünlerinin yağmur ve rüzgâra karşı dayanıklı olan tenteleri aynı zamanda bebeklerinizi güneş ışınlarına karşı da korur. Dilerseniz koltuğu tamamen yatırarak kullanabilir dilerseniz farklı kademelere ayarlayabilirsiniz.

Kolay temizlik imkânı sunan Inglesina seyahat tipi bebek arabalarının hemen her parçası çıkarak elde ya da makinede yıkanmaya uygundur. Ayrıca kullanılan kumaşlar da leke ve kir tutmayan özelliktedir.

Inglesina Bebek Arabası Aksesuarları

Bebek arabalarıyla pusetlerin daha fonksiyonel kullanılmasını sağlayan Inglesina aksesuarlar, seyahatlerini kolaylaştırır. Bebeğinizle geçirdiğiniz zamanı, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size uygun bebek arabası aksesuarlarını satın alabilirsiniz.

 • Bebek arabasına monte ederek kullanabileceğiniz Inglesina bebek arabası oturakları, birden fazla çocuğu olan ebeveynlerin işini kolaylaştırır. Arabanın arkasına kolaylıkla monte ederek kullanabileceğiniz ürünler, 2 yaşın üzerindeki çocuklara uygundur.
 • Özellikle yaz aylarında kurtarıcınız olan sivrisinek fileleri, puset ve bebek arabalarına takılarak kullanılabilir. Bebeğinizi sinek, böcek gibi haşeratlardan koruyan ürünleri tek hamleyle takıp çıkarabilirsiniz.
 • Yaz aylarında sıcaktan koruyan Inglesina 3D fileler, bebeğinizin hassas cildinin pişik ve tahriş olmasının önüne geçer. Pamuk içerikli yapılarıyla alerji yapmayan ürünler, teri hapseder ve kısa sürede kurumasını sağlayarak bebeğinizin rahatsız olmasının önüne geçer.
 • Kış aylarında rahatlıkla bebeğinizi dışarı çıkmanıza imkân tanıyan Inglesina tulumlar, ekstra sıcak tutan tasarımıyla ön plana çıkar. Çift katmanlı yapılarıyla üst düzey yalıtım sağlayan ürünler yağmur ve rüzgâra karşı da dayanıklıdır.
 • Özellikle bebeklerin ilk aylarında kullanılan Inglesina darbe emici yastıklar, henüz çok hassas olan bebek vücudunu darbelere karşı korur. Sarsıntı azaltıcı etkisi bulunan ürünler pamuk içerikli olup bebeğinizin narin cildine uyum sağlar.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Inglesina Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

32 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Inglesina Bebek Arabası Pusetleri
  2. Kraft Bebek Arabası Pusetleri
  3. Chicco Bebek Arabası Pusetleri
  4. Yoyko Bebek Arabası Pusetleri
  5. Fisher-Price Bebek Arabası Pusetleri
  6. BeSafe Bebek Arabası Pusetleri
  7. Pierre Cardin Bebek Arabası Pusetleri
  8. BabyHope Bebek Arabası Pusetleri
  9. Kanz Bebek Arabası Pusetleri
  10. Sunny Baby Bebek Arabası Pusetleri
  11. Mamas & Papas Bebek Arabası Pusetleri
  12. Britax Römer Bebek Arabası Pusetleri
  13. Maxi-Cosi Bebek Arabası Pusetleri
  14. Casual Bebek Arabası Pusetleri
  15. Elele Bebek Arabası Pusetleri
  16. WellGro Bebek Arabası Pusetleri
  17. Skip Hop Bebek Arabası Pusetleri
  18. Doona Bebek Arabası Pusetleri
  19. Playgro Bebek Arabası Pusetleri
  20. Tommybaby Bebek Arabası Pusetleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Taşıma Kapasitesi
 8. Kullanım Şekli
 9. Satıcı
 • Marka Inglesina
DSACategoryId/2147483639/305668/inglesina
Başa dön