Shaftlar

Ayakta satranç oynamaya benzetilen dart sporunda doğru dart malzemesini seçmek, sizi başarıya götüren en önemli noktalardan biri. Dart sporunun ana unsurlarından olan oklar, yapısal olarak bört bölümden oluşur. Çoğunlukla alüminyum ve plastikten üretilen shaftlar, kanadın hemen önünde duran ve okun kolaylıkla değiştirilebilen bir parçasıdır.
Shaftlar arasındaki en belirgin farklar, hangi malzemeden üretildiği ve uzunluğudur. Uzun shaftlar okun havada dengesini toplamasına yardımcı olduğu için daha çok acemi dartçılar tarafından tercih edilirken kısa shaftlar, hem profesyonller hem de hızlı ve sert atış yapan oyuncular tarafından tercih edilir. Shaftlar maç sırasında kolaylıkla zarar görebildiği için oyuncular genellikle yanlarında yedek shaft taşımayı tercih ederler. Size en uygun shaftı bulmak için farklı özelliklere sahip shaftları deneyerek kararınızı vermelisiniz.

Hepsiburada.com’un shaftlar kategorisinde plastikten üretilmiş kısa ve uzun shaftların yanı sıra alüminyumdan üretilmiş farklı uzunluklardaki shaftlara ulaşabilirsiniz. Hepsiburada.com’un dart kategorisi yalnızca shaftlarla sınırlı değil. Board arkalıkları, boardlar, lazerli atış çizgisinden dart çantalarına kadar ihtiyacınız olan tüm dart aksesuarları, dartlar ve flightlar gibi onlarca ürün, hepsiburada.com garantisi ile dartlar kategorisinde sizleri bekliyor.
Siz de size en iyi performansı getirecek shaftı arıyorsanız, Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen e-ticaret sitesi hepsiburada.com’un shaftlar kategorisini ziyaret etmeden sakın karar vermeyin.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Shaft Fiyatları ve Modelleri

205 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 205 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19264/372247