Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sharkoon TG4 RGB USB 3.0 4x120mm Fanlı Temperli Cam Mid Tower Oyuncu Kasa

Sharkoon
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/8/1013
Sharkoon TG4 RGB USB 3.0 4x120mm Fanlı Temperli Cam Mid Tower Oyuncu Kasa

Sharkoon TG4 RGB USB 3.0 4x120mm Fanlı Temperli Cam Mid Tower Gaming Kasa


TG4 ATX RGB Midi Tower ile donanımınızı zarif bir camın ardında zengin renklerle koruyabilirsiniz. Bu kasa ön panel ve temperli camdan yapılmış bir yan panel, kurulu bir şekilde gelen dört adet 120 mm LED fan ile tasarlanmıştır. Kasa tasarımı TG5'e benzemektedir. Bununla birlikte, TG4, ağabeyinden çok daha küçüktür ve özellikle hava soğutma sistemlerine önem veren, maliyet bilincinde olan oyuncular için uygundur.

16.8 Milyon Renkte Göz Alıcılık. TG4 RGB, ön panelin arkasında adreslenebilir üç adet LED fanı ve bir diğeri de arka panelde olmak üzere gelir. Bu fanlar, adreslenebilir LED'ler için başlıklara sahip ana kartlar aracılığıyla 16,8 milyon renkte, uyumlu ve yaratıcı bir şekilde aydınlatılabilir (pim konfigürasyonu: 5V-D kodlu-G veya 5V-D-G). Alternatif olarak, eğer bu ana kart bağlantısı mevcut değilse, 14 ışık efektini seçmek için kasanın reset düğmesi kullanılabilir.

Donanım İçin Tam Görünürlük. Ön ve yan panellerde bulunan temperli camlar, TG4 RGB'ye şık bir oyun görünümünü verir ve donanım camların arkasından rahatlıkla görünebilir. LED fanlar, monte edilen parçalar için atmosferik bir aydınlatma sağlarken, yan hava girişleri de yeterli miktarda hava girişi sağlar.

Ödün Vermeden Kompakt. TG4 RGB'nin kasa tasarımı sadece sade bir şekilde minimalist değil. Ortak donanım için yeterli alan bulunduğundan, mümkün olduğunca kompakt olacak şekilde bilinçli olarak tasarlanmıştır. 37,5 cm uzunluğa sahip grafik kartları ve 16 cm yüksekliğe kadar olan CPU soğutucuları TG4'e sığabilir. 26,5 cm uzunluğa kadar olan güç kaynaklarına da yer bulunmaktadır.

Yeterli Veri Saklama. TG4 RGB, çok sayıda sürücü yükleme seçeneği sunar. Toplamda, iki adet 3,5” sürücü ve dört adede kadar SSD takılabilir. Tüm sürücüler, iç yan paneldeki yuvalar veya alt paneldeki sabit sürücü kafesi kullanılarak hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir.

Temiz ve Düzenli. İç yan paneldeki çeşitli kablo geçişleri, kabloların görünüşte kolayca kaybolmasını sağlar. TG4 RGB'yi toz ve kirden korumak için, ön panelin her iki tarafına iki adet çıkarılabilir toz filtresi yerleştirilmiştir. Bunlara ek olarak, kasanın alt tarafındaki başka bir çıkarılabilir toz filtresi ile de desteklenmiştir.

Uyumluluk
Anakart Mini-ITX, Micro-ATX, ATX
Maks. Grafik Kartı Uzunluğu 37,5 cm
Maks. CPU Soğutucusu Yüksekliği 16mm
Maks. Güç Kaynağı Uzunluğu 26,5 cm

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön