Enerjiden otomasyona, sürücü teknolojilerinden sağlık sektörüne, bina teknolojilerinden ulaşım çözümlerine kadar pek çok sektörde faaliyet gösteren Siemens, faaliyette bulunduğu tüm sektörlerin lider firmaları arasında yer alıyor. 100 yıllı aşkın deneyimi ile tüketiciler için daima en iyisini üretmeyi amaçlayan Siemens, insan hayatını kolaylaştıran teknolojileri tüketicilerle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyor. Dünyada marka bilinirliği en yüksek kuruluşlar arasında yer alan Siemens, sosyal hayattaki rolünü de çok iyi biliyor ve bu kapsamda insan hayatını kolaylaştıran teknolojiler üretmenin yanı sıra doğanın ve enerji kaynakların korunmasına da azami ölçüde dikkat ediyor. Siemens'in enerji kaynaklarını korumaya yönelik politikaları fosil yakıtlardan ya da yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen enerjiyi ve elektriği maksimum performansla tüketiciye ulaştırmayı amaçlıyor. Enerjinin tüketicilere minimum kayıpla ulaştırılabilmesi, tüketicilerle buluşturulan enerjinin ölçümünün en hassas şekilde yapılabilmesi için geliştirilen akıllı Siemens elektrik sayacı modelleri estetik görünümleri ve kolay montaj avantajları ile de dikkat çekiyor. 

Siemens'in yüz yıllık tecrübesi ile üretilen akıllı sayaçları konutlar, ticari binalar, küçük, orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşları için farklı çözüm önerileri sunuyor. Siemens'in tasarım mühendisleri tarafından tasarlanan Siemens elektrik sayaçları konutlarda, ticari binalarda ve sanayi kuruluşlarındaki tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanıyor. Siemens'in geniş bir ürün yelpazesi ile tüketicilerin beğenisine sunduğu elektrik sayaçları yüksek seviyede şeffaflık sağlayarak tüm enerji verilerini maksimum hassaslıkta ve minimum hata payı ile kayıt altına alabiliyor. Kapsamlı bilgisayar destekli teknolojilerle üretilen Siemens elektrik sayacı modelleri sayaç okuma gibi oldukça uzun zaman isteyen işleri de en kısa sürede bilgisayar desteği ile çözebiliyor. Siemens'in akıllı elektrik sayaçları tam selektivite yani seçiçi olma özelliği sayesinde oldukça yüksek bir tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda bu sistem devrelerin güvenliğini, korunmasını ve devamlılığını da garanti ediyor. 

Siemens Elektrik Sayacı Fiyatları

Siemens'in akıllı elektrik sayaçlarının yanı sıra Siemens sigorta kutuları da ergonomik ve geniş mandallarıyla kolay bir kullanım sağlıyor. Çoklu sigorta ve şalterler kolay ve temiz bağlantı sağlayan müşterek baraları ile kolaylıkla sökülüp monte edilebiliyor. Akıllı Siemens elektrik sayaçları fonksiyonel işlevlerini son derece ağır şartlarda dahi hiçbir sorun yaşamadan yerine getirebiliyor. Siemens elektrik sayaçları işlevleriyle olduğu kadar tasarımsal özellikleri ile de dikkat çekiyor. Sayaçların üzerinde yer alan LCD ekranlar klasik sayaçlardan farklı olarak rahat ve kolay okunabilen bir ekran görüntüsü oluşturuyor. Siemens akıllı sayaçların dijital ekranları sayaçların ölçümlerini de hata payına yer bırakmadan maksimum performansla yapabiliyor. Siemens akıllı elektrik sayaçları daha fazla enerji verimliliği sağlayan entegre bina uygulamaları sayesinde aydınlatma, ısıtma, soğutma ve gölgelendirme sistemleri gibi sistemler birbirinden ayrı ve entegre bir şekilde kontrol edilebiliyor. 

Siemens mühendisleri tarafından geliştirilen ve tasarlanan akıllı elektrik sayaçları doğal kaynakları ve enerji kaynaklarını koruduğu ve verimli kullanıldığı gibi tüketicilerin bütçesini ve cebini de koruyor. Üstün Siemens teknolojisi ile üretilen akıllı elektrik sayaçları hem elektik kaçaklarını kontrol edip en aza indiriyor hem de hatasız ölçme işlemiyle harcadığınız kadar elektriği ücretlendiriyor. Herhangi bir sürprizle karşılaşmanızı engelliyor. Tüm işlevsel ve tasarımsal özelliklerinin yanı sıra Siemens elektrik sayacı fiyatları da tüketicilerden tam not almaya başarıyor. Akıllı sayaçlar ve sigorta kutuları aşırı akım koruması, kısa süreli gecikmeli kısa devre koruması, toprak kaçağı koruması, nötr iletkeni koruması gibi fonksiyonları sayesinde yüksek güvenlikli elektrik akışı sağlıyor. Böylece Siemens elektrik sayaçları ve sigorta kontrol panelleri kontrol edilemeyen durumlarda dahi yüksek güvenlik önlemleri almış oluyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Siemens Elektrik Sayacı

1630 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 1630 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?