Siesta Bahçe Masası

Yaşam alanlarının tasarımını geliştiren Siesta bahçe masası modelleri, küçük ve büyük ebatlarda üretilen alternatiflerle son derece geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bahçelerde kullanılabilmelerine ek olarak çardak, balkon gibi çeşitli kapalı alanlarda da değerlendirilebilen çok yönlü masalar aracılığıyla dostlarınızla sohbet ederken pratik bir yardımcıya sahip olabilirsiniz. Yiyecek ve içecek ikramı yaparken geniş yüzeyleriyle servis işlemlerini kolaylaştıran masalar aynı zamanda sıcak ve soğuk maddelere karşı dayanıklılıklarıyla da şık formlarını kolayca korur. Kullanışlı Siesta bahçe masası çeşitleriyle gıda ürünlerinin yanı sıra açık havada okuduğunuz kitap, gazete ve dergileri de yerleştirebileceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz. Çeşitli elektronik ürünleri ve süs eşyalarını da masanızın üzerinde konumlandırabilirsiniz.

Geometrik Hatlarıyla Alternatifler Yaratan Modeller

Siesta bahçe masası ürünleri geometrik şekillerle üretilerek yaratmak istediğiniz dekorasyona ve gereksinimlerinize uygun çözümler sunar. Yuvarlak şekilde tasarlanan masalar yemek saatlerinde ya da dost sohbetlerinde bir arada bulunabilmek için ideal ve oldukça estetiktir. Dikdörtgen ve kare gibi şekillerle üretilen zarif masalar, keskin çizgileriyle bahçenizin dekorasyonunu geliştirir. Yükseklikleri farklılık gösteren modelleri, yüzey genişliklerini baz alarak bahçenize uygun ebatlardaki ürünler arasından sipariş edebilirsiniz. Renk yönünden de birçok seçenek oluşturan Siesta bahçe masası çeşitleri yardımıyla oluşturmak istediğiniz dekorasyona uyumlu bir mobilyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hafif ve Güvenli Bahçe Masaları

Poliporpilen, plastik gibi bileşenleri içeren gövdeleriyle basınca ve darbelere karşı ekstra dayanıklı bir yapı kazanan Siesta bahçe masası modelleri aynı zamanda son derece hafiftir. Düşük ağırlıklı mobilyalar sayesinde ürününüzü bahçenizin dilediğiniz noktasına kolayca taşıyarak dekorasyonu pratik bir şekilde değiştirebilirsiniz. Estetik ayaklarıyla daha da şık bir dekorasyon oluşturan masalar, kıvrımlı ya da düz hatlara sahip ayaklarıyla öne çıkar. Ağırlığın eşit şekilde dağıtılabilmesine yardım eden ayaklar aynı zamanda masanızın kaymasını önlemeye de katkıda bulunur. Bahçe masanızı düz ve eğimsiz alanlara yerleştirmeye özen göstererek yiyecek içecek tüketimi sırasında daha rahat edebilirsiniz. Mat yüzeye sahip sade tasarımlı masalar bahçenizin dekoruna kolayca uyum gösterir.

Katlanabilir Tasarımla Artan Konfor

Açık hava şartlarının belirsizliği dolayısıyla yaşayabileceğiniz yağmur, kar, rüzgâr gibi çeşitli sürprizlere karşı Siesta bahçe masası modelleri arasındaki katlanabilir ürünleri kısa sürede uygun bir alana kaldırabilirsiniz. Pratik ayaklıkları aracılığıyla kolayca katlanabilen masalar, minimum düzeyde alan kaplayarak güvenli bölgelere taşınabilir. Küçük ve katlanabilir masa çeşitlerini pikniğe ya da plaja giderken arabanızda taşıyarak açık havanın tadını daha konforlu bir şekilde çıkarabilirsiniz. Yüksekliği ayarlanabilen masalarla kademeli olarak ayarlama işlemini gerçekleştirip o anki ihtiyaçlarınıza uygun şekilde mobilyanızı kullanabilirsiniz. Demonte hale getirilerek de kullanılabilen masalar aracılığıyla taşınma ve taşıma işlemlerinde kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan ürünlere erişebilirsiniz. Düz yüzeye sahip masalara ek olarak rattan detayıyla üretilen ve ufak tırtıklara sahip şık masalar da seçebileceğiniz modeller arasında yer alır.

Soru 1: Bahçe Masaları Hangi Noktalara Yerleştirilebilir?

Cevap 1: Modern tasarıma sahip bahçe masalarını bahçenizdeki boş ve geniş alanlarda değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kapalı ve uygun genişlikteki alanlarda da masanızdan kolayca yararlanabilirsiniz. 

Soru 2: Bahçe Masaları Nasıl Temizlenir?

Cevap 2: Hem bezlerle silinerek hem de suyla yıkanarak temizlenebilen bahçe masaları tozlardan, yemek artıklarından ve böceklerle kuşların bırakabileceği izlerden kolayca arındırılabilir.

Soru 3: Bahçe Masası Nasıl Katlanır?

Cevap 3: Özel ayaklarla ve katlanabilmeyi sağlayan dayanıklı bir mekanizma sistemiyle üretilen bahçe masalarını kısa sürede toparlayıp kapatabilirsiniz. İçe doğru hareket ettirilebilen ayakları kapalı konuma getirerek mobilyanızın minimum seviyede alan kaplamasını sağlayabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Siesta Bahçe Masası Fiyatları

104 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siesta Bahçe Masaları
  2. Holiday Bahçe Masaları
  3. Dockers Mobilya Bahçe Masaları
  4. Bahçeci Bahçe Masaları
  5. Mandella Bahçe Masaları
  6. Alaçam Bahçe Masaları
  7. Woodha Bahçe Masaları
  8. Bintaş Mobilya Bahçe Masaları
  9. Cakha Bahçe Masaları
  10. Bahçeme Bahçe Masaları
  11. Şenyayla Bahçe Masaları
  12. Comfort Bahçe Masaları
  13. Aluseat Bahçe Masaları
  14. Irmaklar Bahçe Masaları
  15. Tilia Bahçe Masaları
  16. Fatih Bahçe Masaları
  17. GARDEN MOBİLYA Bahçe Masaları
  18. Violet Bahçe Masaları
  19. Metsan Bahçe Masaları
  20. Nordmende Bahçe Masaları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk A-Z
 5. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Siesta
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001203/siesta
Başa dön