Sık Sık

"Sık sık adından da anlaşılacağı gibi sıkıp rahatlayacağınız bir stres topu. Günümüzde stres herkesin çok sık karşılaştığı bir karamsarlık durumudur. Dozu arttıkça öfkeye dönüşen bu duyguyu sık sık sayesinde en aza indirebilir hatta bu duygudan tamamen kurtulabilirsiniz. Sık sık stres topları birbirinden farklı çeşitleriyle hepsiburada.com'da sizlerin beğenisine sunuluyor.

Özel dizayn, jel, masaj yapan yumuşak doku, gülen surat gibi özellikleri bulunan sık sıklar aynı zamanda el koordinasyonunuzu çalıştırıp, kan dolaşımınızı hızlandıracak. Gün içinde istediğiniz her an elinize alabileceğiniz sık sık stres toplarını dilediğiniz kadar kullanabilir, hiç bir bozulma ya da kırılma olmaksızın sizi rahatlatmasını sağlayabilirsiniz. Hem de kimseye farkettirmeden!

Patronunuza mı sinirlendiniz ? Alın sık sıkı elinize ve sıkın! Kullanmaya başladığınız andan itibaren ruh halinizdeki değişikliğe siz bile şaşıracaksınız! Elinizi kuvvetlendirip, stresinizi atıp aynı zamanda sizi eğlendiren sık sık stres topları o kadar güzel şekillerde üretiliyor ki, kullanmadığınız zamanlar evinizin herhangi bir yerine süs olarak koyabilir, ağlayan çocuğunuza oynaması için verebilirsiniz. Cebinizde dahi taşıyabileceğiniz rahatlıktaki boyu ve ağırlığı sayesinde her an yanınızda olan sık sık stres toplarıyla artık daha sakin, stresten uzak ve eğlenceli bir güne 'Merhaba!' deyin. Haydi o halde, hep birlikte sıkalım rahatlayalım!

"

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sık Sık Fiyatları

72 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 72 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19044/19031/369814