Çeşitli belgeleri saklamak için başvurulan temel kırtasiye gereçlerinden biri olan dosyalar, kâğıtların düzenli ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesinde kullanılıyor. Özellikle belirli evrakları sınıflandırmak için kullanılan dosyalar, birbirinden farklı ürün çeşitleri olarak karşınıza çıkıyor. Dosya çeşitlerinde belgeleri delmeden saklamak için kullanılan sıkıştırmalı dosyalar da bulunuyor. Sıkıştırmalı dosyalar, klipsli tasarımı ile resmi evrak türlerini taşımak, saklamak gibi amaçlarla en sık kullanılan ürünler oluyor. Evrakları delgeçle delme zorunluluğunu ortadan kaldırdığı için tercih edilen ürünler; kâğıt alma kapasiteleri, boyları, tasarımları ve kullanışlılıkları ile değişiklik gösterebiliyor.

Sıkıştırmalı dosya çeşitleri arasında kapakları renkli PP malzemeden üretilen ürünler yer alıyor. Kapak tasarımı ile içinde dosyaları muhafaza etmek için ideal olan dosyalar, ebat olarak ise standart kâğıt ebatlarında (A4) sahip oluyor. Kenar kısmında yer alan klipsi çekerek kolayca kullanılan ürünler, toplantılarda ve sunumlarda kullanım açısından büyük kolaylık sunuyor. Dosyalarda özellikle renkli ve şeffaf kapağa sahip ürünler de bulunuyor. Açık renk tasarımı ile içindeki evrakları görebileceğiniz dosyalar, kâğıt alma kapasiteleri ile dosya modeline bağlı olarak değişiyor. En az 30 yaprak almak için tasarlanan dosyaların yanında 120 yaprak kapasiteli ürünler de bulunuyor. Özellikle çoklu kapasiteleri ile iş yerlerinde ideal bir kullanım sunan ürünleri inceleyebilirsiniz. 30 yaprak ya da 60 yaprak kapasiteli dosyaları ise kişisel kullanımda tercih edebilirsiniz. Klips tasarımlarında ise güçlü klipsleri ile evrakları düşürme sorunu olmadan güvenli bir tutuş sunan ürünlere erişebilirsiniz.

Dosya çeşitlerinde daha az sayfa kapasitesi olan şeffaf ürünler de bulunuyor. Hem arka hem de ön yüzü şeffaf kapağa sahip olan ürünler; toplantılarda, sunumlarda ya da rapor teslimlerinde kullanılmak için uygun oluyor. Dosyalar arasında yer alan çift sıkıştırmalı dosya modelleri ise mat kapak rengi ve klasik dosyalara benzer stili ile arşivleme için kullanılıyor. Özellikle çoklu kâğıt alma kapasitesi ile dikkat çeken ürünleri okul veya iş yerleri için seçebilirsiniz.

Sıkıştırmalı Dosya Fiyatları

Evrakları kenarlarından tutturarak dosyalamak için tasarlanan sıkıştırmalı dosya fiyatları, tasarım ve boyut gibi özelliklere bağlı olarak değişiyor. Sırttan sıkıştırmalı tasarımı ile öne çıkan ürünler, tekli ve çoklu paketler hâlinde değişen fiyatlara satılıyor. 25’li veya 30’lu kutu olarak satılan ürünler, içerdiği dosya adedine uygun fiyatlar ile alıcıya sunuluyor. Genellikle çok sayıda dosya içerdiği için devamlı dosya ihtiyacı olan kurumlar tarafından tercih edilen paket olarak sunulan sıkıştırmalı dosyalar, farklı renk seçenekleri ile de bulunuyor. Tekli dosya çeşitlerinde ise fiyatlar, ürünlerin kullanışlılığı ile paralel olarak değişiyor. Sıkıştırma klipsi, iç kısımda kapak altında bulunan dosyalar, küçük farklar ile benzer ürünlerden ayrılıyor. Kalın standart dosya tasarımı ile arşiv işleri için oldukça ideal olan dosyalar arasında çift mekanizmalı ürünlere de aynı fiyat aralığında ulaşabiliyorsunuz. Çift mekanizması ile daha güvenli bir kullanım sunan ve kalın kapak tasarımı ile de tercih edilen ürünleri farklı renklerde bulabiliyor; farklı markalara da erişebiliyorsunuz.

Dosya çeşitleri arasında daha az kâğıt alma kapasitesi ile bireysel kullanıma hitap eden ürünler ise küçük farklar ile değişiyor. Kişisel kullanım için tercih edilen ürünler de sırttan veya içten klipsli olmak üzere farklı özelliklerde bulunabiliyor. Kapak tasarımları daha ince olan ve şeffaf kapaklı ürünlerin bulunduğu dosyaları inceleyebilirsiniz. 5’li küçük setler olarak satılan ürünlere de göz atabilir; farklı fiyat seçenekleri ile ürünleri tercih edebilirsiniz. Dosyalar arasında sıkıştırmalı tasarımın yanında iç kısmında cep dizaynı bulunan ürünleri temin edip, sıkıştırmalı dosyalar arasında kullanım alanınıza uygun ürünü bulabilirsiniz.

Sıkıştırmalı Dosya Fiyatları

31 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Durable
  2. Comix
  3. Esselte
  4. Noki
  5. Bafix
  6. Shuter
  7. 2K Kaymaz
  8. Globox
  9. Rubenis
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/21000245
BAŞA DÖN