Deniz ve su sporlarındaki güvenlik ekipmanlarından biri olan can yeleği, farklı özellikleriyle her yaştan kullanıcıya hitap eder. Yüzme bilmeyenler için can kurtarma aracıdır. Can yeleği fiyatları, ürünlerin özellikleri doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Birbirinden değişik seçenekler arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan can yeleğini tercih edebilirsiniz. 

Can Yeleği Çeşitleri

Can yeleklerinin çocuklar ve yetişkinler için tasarlanmış olan farklı model seçenekleri mevcuttur. Dayanıklı toka ve kayış tasarımlı modeller, tuza dayanıklı materyallerden üretilir. Kıyı tipi, yüzdürme tipi, açık deniz tipi ve özel amaçlı çeşitleri bulunan can yelekleri, temel olarak kişilerin su yüzeyinde kalmasına yardımcı olur. Deniz eğlencesinden keyif alan bebek ve çocuklar için küçük ebatlarda üretilen yelekler, güvenlik açısından büyük önem taşır. Yüzdürme yardımcısı olarak kullanılabilir. Otomatik şişme özelliğine sahip olan modeller kullanıcılara yüksek düzeyde konfor sunar. Işıklı can yelekleri gece karanlığında denizde görünmenize olanak tanır. Can yeleğinde yer alan ışık, kurtarılma ihtimalinizi artırır. Farklı boyutlarda ve renklerde üretilen çocuk can yelekleri sahip olduğu özelliklerle beğeni toplar. Biçimi itibarıyla ceket gibi giyilebilen can yeleklerinin boyuna takılabilen ya da belde taşınabilen modelleri de vardır. Çok sayıda model arasından beğendiğinizi seçerek kendinizi ya da çocuklarınızı koruma altına alabilirsiniz. 

Can Yeleği Kullanmanın Avantajları

Can yeleği, deniz kazalarında hayat kurtarıcı görev görür. Sağlam malzemeler kullanılarak elde edilen şişme yelekler ekstra koruma kemerleriyle güvenliği iki katına çıkarır. Tekneyle açılmadan önce, teknede bulunan kişi sayısına göre can yeleği bulundurmakta fayda vardır. Yüzdürme özelliği olan can yeleklerinin ebat olarak kişilerin vücut ölçüsüyle orantılı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Büyük gelen can yelekleri, bireylerin kafasını ya da yüzünü kapatarak tehlike oluşturabilir. Yüksek düzeyde fayda sağlamak açısından yeleklerin sahip olduğu özellikler göz önüne alınabilir. Su sporları yapmayı seviyorsanız, kaliteli can yelekleri kullanarak ekstrem sporların keyfini güvenli bir şekilde çıkarabilirsiniz. Rahat kullanım açısından otomatik şişme özelliğine sahip olan yelek modellerine yönelebilirsiniz. Bebek ve çocuklara göre üretilen yelekler, miniklerin yüzmeyi öğrenmesinde önemli bir yardımcıdır. Yetişkinler için tasarlanan modeller ise güvenlik ve konfor olanağını bir arada sunar. Kolay bir şekilde şişen yelekleri, dalgalı denizlerde güvenliğinizi sağlamak için kullanabilirsiniz.

  • Can yeleği, şuuru kapalı olan ya da yüzme bilmeyen kişilerin denizde batmasına engel olur.
  • Çocukların suda kolay hareket etmesine olanak tanır.
  • Çocuklar havuz ve denizin tadını çıkarırken ebeveynlerin de rahat etmesini sağlar. 
  • Su sporları yaparken kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur.
  • Can yeleği sayesinde yoğun efor sarf etmeden su yüzeyinde uzun süre boyunca kalabilirsiniz.

Can Yeleği Fiyat Seçenekleri

Katı ve şişme olarak iki farklı tipi olan can yeleği, değişik fiyat aralıklarında satışa sunulur. Modeline ve özelliklerine göre belirlenen can yeleği fiyatları oldukça ekonomik seviyelerdedir. Işıklı, aksesuarlı, çok tokalı ve otomatik şişme özelliğine sahip olan yeleklerde fiyat artışı görülebilir. Yeleğin yapımında kaliteli malzemeler kullanılması fiyatlandırmayı önemli düzeyde etkiler. Dayanıklı yapıda üretilen can yeleklerinin uzun süre boyunca saklanması mümkündür. İhtiyaç anında pratik bir şekilde kullanılabilir. Denizde kolaylıkla fark edilmenizi sağlayan ışıklı yelekler, güvenliğinizi en üst seviyelere çıkarır. Konfor ve güvenlik düzeyi yükseldikçe yelek fiyatlarının artış göstermesi son derece doğaldır. Nerede kullanacağınıza uygun olarak can yeleği seçimi yapabilirsiniz. Havuzda güvenliği sağlamak için geniş fonksiyonlu yelek kullanmanıza gerek yoktur. Dalgalı denizler ve tehlikeli su sporları için donanımı yüksek can yeleklerine yönelebilirsiniz. Modelleri inceleyerek bütçeniz ve ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. 


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Can Yeleği Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 149 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1800549/22004231