Yüzmenin keyfini doyasıya çıkarmak için, yaşanabilecek tüm olumsuzlukları engellemek istersiniz. Yüzerken güvenliğiniz için ihtiyacınız olan en önemli araç, şişme can yeleği  hepsiburada.com'da! Yaz mevsiminde suyun tadını ve keyfini, gerek ailenizle gerek sevdiklerinizle bol bol yüzerek yaşamak istersiniz. Fakat yüzerken güvenlik tedbirlerini de elden bırakmamalısınız. Bunun için ilk ihtiyacınız olan şey kaliteli bir şişme can yeleği. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için, rahatça güvenip tercih edebileceğiniz şişme can yeleği, hepsiburada.com güvencesi ile size sunuluyor.
Yüzmeyi öğrenirken ya da öğretirken rahatlıkla kullanıp, tavsiye edeceğiniz şişme can yeleği, suyun içerisinde güveneceğiniz tek araç olacak. Şişme can yeleği, onu giyen kişinin su üstünde kalmasını sağlayacak yüzer bir maddeden yapılmış en önemli kurtarma donanımlarındandır. Ayrıca şişme can yeleği, cisimlerin karadaki ağırlıkları ile sudaki ağırlıkları arasındaki fark gözetilerek imal edilir.
Farklı renk, tip ve standartlardaki seçenekleri ile istediğiniz şişme can yeleğini, Türkiye'nin en büyük online alışveriş mağazası hepsiburada.com'da rahatlıkla bulabilirsiniz. Tercihinize en uygun şişme can yeleğini seçiyorsunuz, sepetinize ekliyorsunuz, hepsiburada.com size getiriyor. Şişme can yeleği güvenliği, hepsiburada.com teminatı ile hizmetinize sunuluyor. Üstelik kargo ile kapınıza kadar teslim avantajı da sunulan hizmetler arasında...

Can Yeleği Fiyatları

45 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. GadaHome
  2. Mesica
  3. Bestway
  4. Altis
  5. Avsan
  6. intex
  7. Buffalo
  8. Cosfer
  9. Fenerbahçe
  10. Galatasaray
  11. Martek
  12. Practika
  13. Spider-man
  14. Spor Dünyası
  15. Toptancı Kapında
  16. Tvet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/1800549/22004231
BAŞA DÖN