Bestway

Bestway denizi veya havuzu seven çocuklar için kolluk ve simit çeşitlerinden şişme havuzlara, çadırlardan deniz gözlüklerine, pompadan bota kadar geniş ürün çeşitliliğiyle hizmet veriyor. Bu ürünler özellikle çocuklar için üretildiğinden güvenli ve kaliteli olmaları ekstra önem taşıyor. Her yaşa uygun olarak üretilen şişme havuzlar sayesinde çocuklarınız tatile gidemediğiniz yazlarda bile eğlenceli bir yaz geçirebilir. 

Yüzmeyi yeni öğrenen 3 yaş üzeri çocuklar için de kolluk ve simit çeşitlerine Bestway kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Yüzme öğrenmek için gerekli olan bu ürünler, kaliteli olarak üretildiğinden çocuklarınıza gönül rahatlığıyla kullandırtabilirsiniz. Yalnızca çocuklar için değil, yetişkinler için de şişme ürünler üretiliyor. Bunlardan biri de şişme botlardır. Denizde keyifli dakikalar geçirmek için şişme botlar alabilir ve ailenizle unutamayacağınız bir tatil yaşayabilirsiniz. En eğlenceli dakikalar için siz de Bestway şişme bot alabilirsiniz. Deniz ve havuz ürünleri dışında kamp yapmak için ihtiyacınız olan Bestway pavillo çadır ürünlerini de uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. 

Bestway Şişme Havuz Modelleri

Bestway şişme havuz özellikle çocuklar için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Hem havuzda hem de denizde kullanabileceğiniz, çocuklara özel desenlerle tasarlanmış havuzlar 3 yaş üzeri için uygundur. Bestway büyük havuz sağlam ve kullanışlı olan ürünler, rahat zeminlere sahip ve canlı desenlerle üretilmiştir. Bu yüzden çocukların dikkatini çekerken onları eğlendiriyor. Örneğin Spider-Man desenli şişme havuzlar çocukların ilgisini çekiyor. 

2 yaş üzeri için uygun olan Bestway portatif havuz da sıcak yaz günlerinde ailenizle birlikte güzel dakikalar geçirmenizi sağlıyor. İki kişinin kullanabileceği havuzların kurulumu ve toplanması da oldukça kolaydır. 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde çocuklarınız için Bestway havuz kurabilirsiniz. 

Fabrika ortamında üretilen ve günümüzde oldukça fazla kullanılan Bestway prefabrik havuz, vidalama ekipmanları kullanılarak kolayca kurulabiliyor. Mikrop ve bakteri oluşumunun diğer havuzlara göre daha az olduğu prefabrik havuzlar, gözeneksiz yapıları sayesinde pratik şekilde temizlenebilir. 

Bestway havuz fiyatları kalitelerine ve modellerine göre farklılık gösteriyor. Havuzların boyutları farklı olabiliyor. Siz de, size uygun olan havuzu tercih edebilirsiniz. 

Bestway Şişme Yatak Ürünleri

Bestway şişme yatak bilinen geleneksel yataklardan farklı olarak dolgu malzemesi hava olan yataklardır. İç kısımlarında bölmelerden oluşur ve böylece hava eşit şekilde yatağın her yerine dağılmış olur. Oldukça rahat olan Bestway çift kişilik yatak taşınabilir özelliklere sahiptir ve bu sayede istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Özellikle kamp yapanlar için ideal olan şişme yatakların üst kısımlarında kullanılan kumaş da kaliteli oluyor. Terleme yapmayan ve rahatınız düşünülerek tasarlanmış üst yüzeyler sayesinde kayma yapmaz. 

Taşınmaları kolay olan Bestway tek kişilik şişme yatak Bestway sayesinde sizlere sunuluyor. Yalnızca yatak değil bunun yanında şişme koltuk, şişme havuz gibi taşınabilir ve kullanışlı ürünleri de temin edebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla seyahat ve kamp yapmayı sevenlerin yanında olan Bestway deniz yatağı için en kaliteli çözümleri sunuyor. 

Müşteri memnuniyetini gözeten firma, ergonomik tasarımlarıyla herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak Bestway pavillo şişme yatak üretiyor. Pompa yardımıyla şişirilen şişme yatakların kurulumu oldukça pratik olduğundan çok fazla tercih ediliyor. Normal yataklara göre taşınması da kolay olan bu ürünler geleneksel yataklar kadar konfor sunuyor. 

Farklı modelleri olsa da çoğu 350 kiloya kadar kapasiteye sahip. Delinmeye karşı dayanıklı ve alerjik reaksiyona sebep olmayacak malzemelerden üretilen yüzeyleri, sağlığınız açısından da gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlıyor. Aynı gün kargoya verilen ürününüz için teknik servis desteği de veriliyor. 

Bestway Şişme Bot Nasıl Seçilmelidir?

Bestway şişme bot ürünleri de tatile giderken yanınıza almanız gereken malzemeler arasında geliyor. Ailenizle, çocuklarınızla keyifli dakikalar geçireceğiniz şişme bot, son derece güvenli ve dayanıklı yapıya sahip. Tatil dışında balıkçılık, avcılık ve denizcilik gibi hobisi olanların da tercih ettiği şişme botlar ağırlık açısından da oldukça hafif ürünlerdir. 

Bestway pompa ile kolayca şişirebileceğiniz ve hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bu ürünlerin katlanabilir özellikte olmaları da bu ürünleri, tercih edilebilir yapıyor. İşlevsel yapılarıyla yakıt ve güç ekonomisi de sağlayan şişme botlar, benzinli motor ile çalışıyor. Fiber veya ahşap olarak üretilebiliyor. Yumuşak ve esnek özellikteki ürünler gerekli koşullar sağlandığında her mevsimde kullanılabilir. 

Şişme botlar, kolayca kurulabilir ve bakımları pratik şekilde yapılabilir. Diğer deniz araçlarına göre daha kullanışlı olan ürünler, hava basılarak şişiriliyor ve basılan hava, istenildiğinde tahliye edilerek bot taşınabilir konuma getirilebiliyor. Alüminyum, ağaç ve ızgara taban modellerine sahip olan ürünler arasında en ekonomik olanı ise ızgara taban şişme botlardır. Ancak bunlar aşındırıcı etkilere karşı dayanıklı olmadıklarından çok fazla tercih edilmiyor. 

Size önerebileceğimiz en iyi bot alüminyum tabanlı olanlardır. Hızlı montaj ve demontaj özelliği olan ve üstün özelliklere sahip alüminyum taban, deniz suyunun aşındırıcı etkilerine karşı da oldukça dirençlidir. Ancak fiyat açısından en yüksek fiyatlı olan modelin de bu olduğunu söyleyebiliriz. 

Bestway Deniz ve Havuz Ürünleri Nelerdir?

Bestway, denizde veya havuzda kullanabileceğiniz deniz gözlüğü, şnorkel, kolluk, yatak, çadır, pompa, oyun havuzu ve Bestway çadır gibi ürünleri sizin için en ekonomik fiyatlarla sunuyor. Çocuklarınız için alabileceğiniz Bestway oyun havuzu sayesinde çocuklarınızın keyifli dakikalar geçirirken zihinsel olarak da gelişmelerine yardımcı olabilirsiniz. Zihinsel ve bedensel yetenekleri geliştiren şişme top, havuzlar ve oyun havuzları, vücuttaki kasları çalıştırarak, çocuklara fiziksel olarak katkı sağlar. Motor becerilerinin gelişiminde de önemli rol oynayan oyun havuzları, çocuklara bağımsızlık duygusunu kazandırır. 

Tatile giderken veya havuza girerken yanınıza almanız gereken bir diğer şey de Bestway deniz gözlüğü olacaktır. Havuzdaki kimyasal maddelerin veya denizdeki tuz ve yabancı maddelerin gözlerinize zarar vermemesi için deniz gözlüğü kullanımı önemlidir. Özellikle göz hastalığı olan kişiler buna ekstra dikkat etmelidir. Kullanılan ortama göre tasarlanan bu gözlüklerin yalnızca denizde veya yalnızca havuzda kullanılabilen modelleri de vardır. Ancak çoğu hem havuz hem de deniz için kullanılabilir. 

Deniz gözlüklerinin camları kavisli yapıdadır ve çevresel görüşün artması için büyük lenslerle tasarlanmıştır. Havuz gözlüklerine baktığımızda ise bunlar havuzdaki kimyasalların göze zarar vermemesi için korumalı şekilde üretilmiştir. Bestway gözlük kullanarak göz sağlığınızı koruyabilirsiniz. 

Özellikle yüzücülerin kullandığı bir başka ürün ise Bestway şnorkel ürünleridir. Kafanız suyun içerisindeyken nefes almanız için tasarlanmış şnorkeller, boru görünümündedir. Dalış maskesiyle kullanılan bu ürünlerin kullanımı basittir. Hava ile teması sağlayarak, kolayca nefes almanızı sağlayan şnorkelin uç kısmı su içerisine girdiğinde, ağzınıza su gelebilir. Bu durumun önüne geçmek için su yüzeyine çıkarak şnorkele üflemeniz gerekir. Kapalı şnorkelleri de temin edebilirsiniz. 30 cm civarında uzunluğa sahip hortumları, modellerine göre daha uzun olabilir. 

Deniz ve havuz ürünleri arasında çocuklar için olmazsa olmaz olan Bestway kolluk da ekonomik fiyatlarla temin edilebilir. Çocuklarınızın suya çabuk alışması, güvenle yüzmeyi öğrenmesi için şişme kolluklar gereklidir. Kendilerini güvende hissetmeleri ve su korkularının olmaması için kolluk kullanabilirsiniz. 3-5 yaş aralığındaki çocuklar için şişme kolluklar dışında can yeleği ve simit de tercih edebilirsiniz. 

Tüm bu ürünleri sürekli olarak kullanabilmek, bir sorun olduğunda pratik şekilde çözebilmek için ihtiyacınız olan tek şey Bestway tamir kiti olacaktır. Şişme havuzlarda ve büyük havuzlarda kullanabileceğiniz tamir kitinin içerisinde 10 tane yapıştırıcı bant bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bestway

2189 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Spor Outdoor
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler