Sonax Hızlı Cila, aracınızın ilk günkü orijinal boya görünümünü muhafaza eden koruyucu bir üründür. Özellikle Sonax Hızlı Cila ile oto yıkama sonrası araç üzerinde kalan kireç görünümündeki beyaz toz taneciklerinin oluşmasını engeller. Sonax Hızlı Cila, araçların boyası ve hafif çizikler için koruyucu bir ürün olarak düzenli aralıklarla kullanılmalıdır. Araç yüzeyindeki tüm boya çeşitlerine uygun olarak üretilmiş olan Sonax Hızlı Cila, araç boyaları için aylar süren bir koruma kalkanı oluşturur. Kolay ve zahmetsiz şekilde uygulanması sayesinde Sonax Hızlı Cila kullanıcıları için avantaj sağlar. Çok kısa sürede etkisini fark edebileceğiniz bu koruyucu cila, hızlı kurumasıyla da aracın cila uygulamasından sonra kullanım süresini kısaltır.

Sonax Hızlı Cila ile Çiziklere Karşı Koruma

Sonax Hızlı Cila, özellikle araç üzerinde çakıl taşları ya da hafif darbeler sebebiyle oluşan çiziklerin boyaya ulaşmasını engeller. Sonax cila, bu özelliklerinin yanı sıra aracınızın yüzeyinde canlı ve parlak bir görünüm sağlar. Bu sayede ikinci el araçlarda bile yeni görünümü oluşturur.

  • Araç boyasının dışında cam ve oto farlarında meydana gelebilecek kireçlerin de engellenmesine yardımcı olur.
  • Sonax Hızlı Cila aracın plastik aksamlarında ve lastiklerinde de kullanım için uygun bir formüle sahiptir.
  • Sonax Hızlı Cila aracın uzun süre güneş ışınlarına maruz kalması yüzünden oluşabilecek boyada solmaları ve dalga oluşmasını engeller.
  • Sonax Hızlı Cila çeşitleri çözücü madde içermediği için aracınızın orijinal boyasında yıpranma oluşturmaz.
  • Yüzey parlatıcısı olmasının yanı sıra koruyucu özelliğine de sahip olan Sonax Hızlı Cila, üstün formülü sayesinde ardından iz bırakmaz.

Sonax Hızlı Cila Tüm Yüzeyler için Uygun

Sonax Hızlı Cila içeriği ve formülü sayesinde tüm yüzeylerde kullanım için uygundur. Sonax Hızlı Cila evlerde, ofislerde, motosikletlerde, otomobillerde, bisikletlerde, tekne ya da yat yüzeylerinde kullanılabilir. Vernik, ahşap, metal, seramik ya da mermer tüm yüzeylerde kullanım için uygundur. Özellikle mobilyalarda oluşan solmaları da gideren Sonax Hızlı Cila, matlıkları gidererek daha canlı ve parlak bir görünüm elde etmenizi sağlar. Sonax Hızlı Cila evcil hayvanlara ve insan sağlığına zarar vermeyen özel formülü sayesinde güvenle kullanılabilir.

70 Yıllık Tecrübe

Sonax, Almanya'da otomobil sektörü kapsamında yüzyılın en iyi markası olarak seçildi. Sonax, 1949 senesinden beri  araç bakımı için her alanda hizmet vermektedir. 

Sonax Hızlı Cila ile Aracınızın Orijinal Boyasını Aşındırmadan Koruyun

Sonax Hızlı Cila formülü, aracın orijinal boyasını aşındırmaz. Bu sayede aracınızın boyasını korurken, uzun vadede boyanın yıpranmasına yol açmaz. Alman markası olan Sonax, tüm boyalı yüzeylerde kolaylıkla kullanılabilir. Özellikle yüzeydeki yıpranmışlığı, güneş ışınları sebebiyle oluşmuş lekeleri ve yüzeysel çizgileri kısa sürede temizler. Tozlanmaya karşı uzun süre etkilidir. Sonax Hızlı Cila, normal cilalara göre daha hızlı kuruma özelliğine sahiptir. İçeriğinde çözücü maddelerin olmaması sayesinde boya yüzeylerinde orijinal boyayı yıpratmadan tüm görevlerini yerine getirir. Vernikle kaplı olan mobilya ya da eşyalarınızda da gönül rahatlığıyla Sonax Hızlı Cila kullanabilirsiniz.

Sonax Hızlı Cila ile Ekstra Canlılık ve Renk Derinliği

Sonax Hızlı Cila, araçlarınızda ve tüm yüzeylerde ekstra parlaklık ve renk derinliği oluşturur. Özellikle su ve çamur lekelerinin uzun süre oluşmasını engeller. Aracınızın orijinal boyasının bozulmasını ve çatlamasını engelleyerek tasarruf sağlar. İz bırakmayan formülü sayesinde boya yüzeyinin temizlenmesini sağlar ve boyanın homojen görünmesine destek olur. Aracınızın yüzeyinde kadifemsi bir doku oluşturarak daha kaliteli, temiz ve yeni görünüm elde etmenizi sağlar. Araç yüzeyinde koruma tabakası oluşturması sayesinde, aracınıza su temas etmesi durumlarında suyu zerrecikler haline dönüştürerek iz kalmasını engeller. Oldukça pratik ve hızlı bir şekilde uygulanabilir. Uygulama için 2 ya da 5 püskürtme yeterli olur.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Sonax Hızlı Cila Fiyatları

.
.
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035735/20035738/sonax