Arabada müzik keyfini katlamanıza yarayacak Sony oto amfileri sizlerin beğenisine sunuluyor. Birbirinden kaliteli ve yüksek standartlarda geliştirilmiş amfiler sayesinde, en derin sesleri bile çok net bir şekilde duyabileceksiniz. Müziğin keyfini ve kalitesini arabanızda bile hissetmenizi sağlayacak amfilerle tutkunu olduğunuz şarkıları dinlemek daha farklı bir hal alacak. Ses çıkış gücüne, kanal sayısına ve kalitesine göre değişen amfilerden size uygun olanı seçerek, otomobilinizde müzik dinleme keyfini farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Sony Oto Amfi

Sony teknolojisi ile geliştirilmiş bu amfiler sayesinde keyifle yolculuk edebileceksiniz. Müzik dinleme tutkunu olanlar için üretilmiş bu amfiler ile ihtiyacınız olan ses kalitesine ve yüksekliğine kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Sony oto amfiler; 300w, 700w ve 1000w gibi ses çıkış gücüne sahip olup, dilediğiniz müzik kalitesini sizlere sunmaktadır. Ses kapasitörleri, çıkış kapasitörleri ve kısma bobinleri dikkatli bir şekilde seçilen ve Sony kalitesi ile geliştirilen bu amfiler yüksek kalitede ses ve dayanıklılık için ideal konumdadır. Tek taraflı bağlantıları sayesinde esnek bağlantı seçeneği sunan bu amfilerin montajları kolayca yapılabilmektedir.

Hoparlörlerden en iyi verimi almak için dizayn edilmiş sistemi ile, stereo ses seviyesini keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Yüksek geçiş filtresi sayesinde en derin bass'ları bütün hoparlörler arasında yayarak müzik keyfini arttırırken, düşük geçiş filtreleri ile de sadece derin bass'ları subwooferlara göndererek bu keyfi iki katına çıkarmaktadır. Yüksek kaliteli ses devreleri sayesinde tüm aralıklarda bile en ince ve yüksek sesleri duyabilirsiniz.

Müzik keyfini arttıran sistemlerinin yanı sıra, olası sorunları engelleyecek şekilde donatılan bu amfiler aralıksız bir dinlemeye yardımcı olur. Otomatik ısı kontrolü sağlayan sistemi sayesinde, ısının arttığı anlarda gücü azaltarak ani bir kapanma veya bozulmayı engeller. Yüksek standartlarda geliştirilen ısı kontrol paneli devamlı ve güçlü ses üretirken aynı zamanda da soğutucu hava akımı sağlar. Geleneksel sistemlerden sıyrılarak yenilikçi bir tasarım ile dizayn edilen bu amfiler, kusursuz ve sabit bir ses için daha fazla anahtarlama ve daha yüksek verimlilik sağlayarak arabanızda müzik dinleme keyfini sonuna kadar yaşamanıza olanak verir.

Sony Amfi Fiyatları

Müziğin kalitesini her yerde yaşamanızı sağlayan Sony amfiler farklı fiyat aralıkları ile farklı bütçelere hitap eder. Kullanılan kapasitörlere, transistörlere ve şok bobinlerine göre farklılık gösteren fiyatları, ses çıkış gücüne ve bağlantı detaylarına göre de değişkenlik gösterir. Yüksek kapasitörlü bir amfi en güçlü ve kaliteli sesi kullanıcısına sunarken, daha düşük formattakiler ona nazaran daha az keskin sesler ortaya koyar. Çeşitli devre bileşenleri verimliliği ve performansı arttırmak için birlikte çalışarak, yolculuklarınızda kaliteli bir şekilde müzik dinlemenizi sağlar. İdeal araç içi ses alanınızı oluşturmak için dikkatli bir seçim yaparak hem paranızı dikkatle harcayabilir, hem de en yüksek verimi alabilirsiniz.

Dört ayrı kanalın her birinden gelen 70w ses gücü ile sıkışan trafikte bile keyifli anlar yaşamanızı sağlayacak bu cihazlar, kullanılan malzeme ve teknolojiye göre farklı fiyat aralıkları gösterir. Seçeceğiniz amfinin montaj seçeneklerini de göz önünde bulundurarak en yüksek verimi elde edebilirsiniz. Schotty bariyer diyotları yani güç diyotları, geleneksel diyotlara göre daha düşük voltaj düşüşüne sahip olduğundan kusursuzluğu ve sabitliği sağlar. Bu özelliği ile piyasadaki çoğu modelden sıyrılan Sony oto amfileri, kaliteli ses ve benzersiz müzik keyfi için ideal bir yapıya sahiptir. Çok yüksek seste müzik dinlemeyi sevenler 1000w'lık dört farklı kanaldan 100 khz'ye kadar ses çıkışı sağlayan bir modele, daha düşük ama kaliteli seslere ihtiyaç duyanlar da 700w'lık bir modele yönelebilirler.

Sony Amfi Fiyatları

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sony
  2. SOUNDMAGUS
  3. Jameson
  4. Audison
  5. Soundmax
  6. Alpine
  7. Magicvoice
  8. Pioneer
  9. Roadstar
  10. Avgo
  11. Goldmaster
  12. Harward
  13. Kenwood
  14. Audiomax
  15. Diamond
  16. Hei
  17. Ads
  18. Fiio
  19. Gold Audio
  20. Hi-Fi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Sony
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26050
BAŞA DÖN