Sony USB Bellekler

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı kullanırken bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı farklı bir bilgisayar ya da akıllı cihaza taşıma senaryosu, hayatınızda en az bir kere başınıza gelmiştir. Gerekli ekipman veya bağlantı kabloları o an yanınızda yoksa, belki de çalışmanız ya da iş akışınız için hayati önem arz eden dosyayı aktaramayarak sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Pek çok konuda sektöre yenilik getiren tasarım ve geliştirmeleriyle karşınıza çıkan Sony, sizin için tasarladığı USB bellek modelleriyle dosya aktarım konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Sony USB Bellekler

Güncel gelişmelere en hızlı ayak uyduran elektronik firmalarından biri olan Sony, geliştirdiği USB belleklerle de farkını ortaya koyuyor. Sony, USB belleklerini yalnızca donanım anlamında üretmekle kalmayıp bu belleklerle tam uyumlu yazılımları da geliştirerek günlük işlerinizi daha pratik ve hızlı bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Taşınabilirlik ve sağlamlık alanında da güvenebileceğiniz ürünler tasarlayan Sony; sürgülü, doğrudan takılabilir ve kapaklı yapıda olan USB bellekleri beğeninize sunuyor. Sony USB belleklerin hemen hepsinin üzerinde aktiflik göstergesi amacıyla yer alan aydınlatma ışığı sayesinde, USB belleğinizin hangi oranda çalıştığını tespit edebilirsiniz.

Sony, USB belleklerinde ağırlıklı olarak Micro Vault konseptini işleyerek kendine has bir marka-model geliştirmiştir. Normal tak/çalıştır model Micro Vault, sürgülü yapıda olan model Micro Vault Click, dosya aktarımı noktasında en yüksek hızı isteyen kullanıcılara yönelik tasarlanıp USB 3.0 arabirimiyle gelen Micro Vault MACH ve Micro Vault X ilk etapta değerlendirebileceğiniz ürünler olabilir. Günlük kullanımlarınızda yüksek hıza gereksinim duymuyorsanız, yüksek kapasitelere sahip ister sürgülü isterseniz de tak/çalıştır yapıda olan metal gövdeli sürümleri de üretilmiş USMGR serisi Sony USB belleklere göz atabilirsiniz.

Özel kullanım için geliştirilmiş USB bellekler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sony bu konuda da sizleri yalnız bırakmıyor. Mini formda olan, bir tarafı USB, diğer tarafı Micro USB konnektörlü yapıdaki USMSA serisi USB bellekler, taşınabilirliği ön planda tutan kullanıcılara hitap edebilir. Kompakt ve döner yapılı tasarımı sayesinde akıllı cihazlarınıza ve bilgisayarınıza takabileceğiniz farklı USB girişlerini üzerinde bulunduran USMSA2 serisi USB belleklerle, dosya aktarımlarınız artık daha zahmetsiz olabilir. USB 3.0’ın getirdiği hız yeniliklerinden faydalanarak mobil cihazlarınız ve PC’niz arasındaki dosya transferini gerçekleştirmek isterseniz seçebileceğiniz model, yine mini formda tasarlanmış USMSA3 serisi USB bellekler olabilir. Tercih edeceğiniz modele göre ürün depolama kapasitesi 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB olabilir. Ayrıca pek çok ürünün farklı renk opsiyonu bulunması dolayısıyla seçeceğiniz ürün, şıklığınızı tamamlayan bir objeye de dönüşebilir.

Sony USB Bellek Fiyatları

Kullanıcıların ihtiyaçlarını belirleyip tasarımlarını şekillendiren ve çeşitlendiren Sony, USB bellek alanında ürün yelpazesini geniş tutarak her bütçeden kullanıcıya hitap etmeyi sürdürüyor. Sony USB bellekleri seçmeden önce sahip olacağınız ürünü hangi sıklıkta kullanıp içerisine daha çok hangi boyutta dosya aktaracağınızı belirlemenizde fayda olabilir. Örneğin dosya aktarımı konusunda zamanla yarışmak durumundaysanız ve USB belleğinizle taşıyacağınız dosyaların boyutları çok yüksekse, satın alabileceğiniz ürün 226 MB/s aktarım hızına sahip 128 GB’lık Micro Vault MACH olabilir. Bu ürünle aktarım hızınız diğer ürünlere göre daha fazla olabilir. Ürünün performansı ve kapasitesi doğrudan fiyatlandırmayı etkileyebileceğinden ötürü, Micro Vault serisinden başka bir ürünün daha düşük kapasiteli versiyonunun fiyatı, bu üründen daha farklı olabilir.

Her kullanım modeline uygun USB bellekleri size sunan Sony, cihazlar arası dosya aktarım noktasında, ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bulundurabileceğiniz sağlam, şık ve yeni teknoloji ürünleriyle sizler için çözüm üretmeye devam ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sony USB Bellek Fiyatları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kapasite
DSACategoryId/2147483646/3013121/970/sony