Sony USB Bellekler

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı kullanırken bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı farklı bir bilgisayar ya da akıllı cihaza taşıma senaryosu, hayatınızda en az bir kere başınıza gelmiştir. Gerekli ekipman veya bağlantı kabloları o an yanınızda yoksa, belki de çalışmanız ya da iş akışınız için hayati önem arz eden dosyayı aktaramayarak sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Pek çok konuda sektöre yenilik getiren tasarım ve geliştirmeleriyle karşınıza çıkan Sony, sizin için tasarladığı USB bellek modelleriyle dosya aktarım konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Sony USB Bellekler

Güncel gelişmelere en hızlı ayak uyduran elektronik firmalarından biri olan Sony, geliştirdiği USB belleklerle de farkını ortaya koyuyor. Sony, USB belleklerini yalnızca donanım anlamında üretmekle kalmayıp bu belleklerle tam uyumlu yazılımları da geliştirerek günlük işlerinizi daha pratik ve hızlı bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Taşınabilirlik ve sağlamlık alanında da güvenebileceğiniz ürünler tasarlayan Sony; sürgülü, doğrudan takılabilir ve kapaklı yapıda olan USB bellekleri beğeninize sunuyor. Sony USB belleklerin hemen hepsinin üzerinde aktiflik göstergesi amacıyla yer alan aydınlatma ışığı sayesinde, USB belleğinizin hangi oranda çalıştığını tespit edebilirsiniz.

Sony, USB belleklerinde ağırlıklı olarak Micro Vault konseptini işleyerek kendine has bir marka-model geliştirmiştir. Normal tak/çalıştır model Micro Vault, sürgülü yapıda olan model Micro Vault Click, dosya aktarımı noktasında en yüksek hızı isteyen kullanıcılara yönelik tasarlanıp USB 3.0 arabirimiyle gelen Micro Vault MACH ve Micro Vault X ilk etapta değerlendirebileceğiniz ürünler olabilir. Günlük kullanımlarınızda yüksek hıza gereksinim duymuyorsanız, yüksek kapasitelere sahip ister sürgülü isterseniz de tak/çalıştır yapıda olan metal gövdeli sürümleri de üretilmiş USMGR serisi Sony USB belleklere göz atabilirsiniz.

Özel kullanım için geliştirilmiş USB bellekler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sony bu konuda da sizleri yalnız bırakmıyor. Mini formda olan, bir tarafı USB, diğer tarafı Micro USB konnektörlü yapıdaki USMSA serisi USB bellekler, taşınabilirliği ön planda tutan kullanıcılara hitap edebilir. Kompakt ve döner yapılı tasarımı sayesinde akıllı cihazlarınıza ve bilgisayarınıza takabileceğiniz farklı USB girişlerini üzerinde bulunduran USMSA2 serisi USB belleklerle, dosya aktarımlarınız artık daha zahmetsiz olabilir. USB 3.0’ın getirdiği hız yeniliklerinden faydalanarak mobil cihazlarınız ve PC’niz arasındaki dosya transferini gerçekleştirmek isterseniz seçebileceğiniz model, yine mini formda tasarlanmış USMSA3 serisi USB bellekler olabilir. Tercih edeceğiniz modele göre ürün depolama kapasitesi 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB olabilir. Ayrıca pek çok ürünün farklı renk opsiyonu bulunması dolayısıyla seçeceğiniz ürün, şıklığınızı tamamlayan bir objeye de dönüşebilir.

Sony USB Bellek Fiyatları

Kullanıcıların ihtiyaçlarını belirleyip tasarımlarını şekillendiren ve çeşitlendiren Sony, USB bellek alanında ürün yelpazesini geniş tutarak her bütçeden kullanıcıya hitap etmeyi sürdürüyor. Sony USB bellekleri seçmeden önce sahip olacağınız ürünü hangi sıklıkta kullanıp içerisine daha çok hangi boyutta dosya aktaracağınızı belirlemenizde fayda olabilir. Örneğin dosya aktarımı konusunda zamanla yarışmak durumundaysanız ve USB belleğinizle taşıyacağınız dosyaların boyutları çok yüksekse, satın alabileceğiniz ürün 226 MB/s aktarım hızına sahip 128 GB’lık Micro Vault MACH olabilir. Bu ürünle aktarım hızınız diğer ürünlere göre daha fazla olabilir. Ürünün performansı ve kapasitesi doğrudan fiyatlandırmayı etkileyebileceğinden ötürü, Micro Vault serisinden başka bir ürünün daha düşük kapasiteli versiyonunun fiyatı, bu üründen daha farklı olabilir.

Her kullanım modeline uygun USB bellekleri size sunan Sony, cihazlar arası dosya aktarım noktasında, ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bulundurabileceğiniz sağlam, şık ve yeni teknoloji ürünleriyle sizler için çözüm üretmeye devam ediyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sony USB Bellek Fiyatları

8 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Kapasite
  1. 64 GB
  2. 32 GB
  3. 16 GB
 4. Giriş / Çıkış Portları
 5. Markalar A-Z
  1. Sony Usb Bellekler
  2. Sandisk Usb Bellekler
  3. Kingston Usb Bellekler
  4. Toshiba Usb Bellekler
  5. İforce Usb Bellekler
  6. Lexar Usb Bellekler
  7. Buyfun Usb Bellekler
  8. Syrox Usb Bellekler
  9. Concord Usb Bellekler
  10. LinkTech Usb Bellekler
  11. Powerway Usb Bellekler
  12. Netac Usb Bellekler
  13. Hytech Usb Bellekler
  14. Samsung Usb Bellekler
  15. iDiskk Usb Bellekler
  16. Adata Usb Bellekler
  17. Transcend Usb Bellekler
  18. Apricorn Usb Bellekler
  19. Tribe Usb Bellekler
  20. Corsair Usb Bellekler
  21. Mars Usb Bellekler
  22. Yvonne Usb Bellekler
  23. Hi-Level Usb Bellekler
  24. Hikvision Usb Bellekler
  25. Kioxia Usb Bellekler
  26. Kodak Usb Bellekler
  27. Miaboo Usb Bellekler
  28. Everon Usb Bellekler
  29. KKmoon Usb Bellekler
  30. Photofast Usb Bellekler
  31. Ülker Reklam Usb Bellekler
  32. Apacer Usb Bellekler
  33. Kingdata Usb Bellekler
  34. Mimobot Usb Bellekler
  35. Ahşap Şehri Usb Bellekler
  36. Arealer Usb Bellekler
  37. Başkent Hediye Usb Bellekler
  38. Goodram Usb Bellekler
  39. IODD Usb Bellekler
  40. Longline Usb Bellekler
  41. PQI Usb Bellekler
  42. Philips Usb Bellekler
  43. Team Usb Bellekler
  44. Verico Usb Bellekler
  45. Ally Usb Bellekler
  46. Auamoz Usb Bellekler
  47. Baskı Adresi Usb Bellekler
  48. Baychip Usb Bellekler
  49. Eaget Usb Bellekler
  50. GOMAX Usb Bellekler
 6. Mobil Cihaz Uyumluluğu
 7. Şifre Koruma
 8. Fotoğraflı Değerlendirme
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Satıcı
 • Marka Sony
DSACategoryId/2147483646/3013121/970/sony
Başa dön