Sony USB Bellekler

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı kullanırken bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı farklı bir bilgisayar ya da akıllı cihaza taşıma senaryosu, hayatınızda en az bir kere başınıza gelmiştir. Gerekli ekipman veya bağlantı kabloları o an yanınızda yoksa, belki de çalışmanız ya da iş akışınız için hayati önem arz eden dosyayı aktaramayarak sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Pek çok konuda sektöre yenilik getiren tasarım ve geliştirmeleriyle karşınıza çıkan Sony, sizin için tasarladığı USB bellek modelleriyle dosya aktarım konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Sony USB Bellekler

Güncel gelişmelere en hızlı ayak uyduran elektronik firmalarından biri olan Sony, geliştirdiği USB belleklerle de farkını ortaya koyuyor. Sony, USB belleklerini yalnızca donanım anlamında üretmekle kalmayıp bu belleklerle tam uyumlu yazılımları da geliştirerek günlük işlerinizi daha pratik ve hızlı bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Taşınabilirlik ve sağlamlık alanında da güvenebileceğiniz ürünler tasarlayan Sony; sürgülü, doğrudan takılabilir ve kapaklı yapıda olan USB bellekleri beğeninize sunuyor. Sony USB belleklerin hemen hepsinin üzerinde aktiflik göstergesi amacıyla yer alan aydınlatma ışığı sayesinde, USB belleğinizin hangi oranda çalıştığını tespit edebilirsiniz.

Sony, USB belleklerinde ağırlıklı olarak Micro Vault konseptini işleyerek kendine has bir marka-model geliştirmiştir. Normal tak/çalıştır model Micro Vault, sürgülü yapıda olan model Micro Vault Click, dosya aktarımı noktasında en yüksek hızı isteyen kullanıcılara yönelik tasarlanıp USB 3.0 arabirimiyle gelen Micro Vault MACH ve Micro Vault X ilk etapta değerlendirebileceğiniz ürünler olabilir. Günlük kullanımlarınızda yüksek hıza gereksinim duymuyorsanız, yüksek kapasitelere sahip ister sürgülü isterseniz de tak/çalıştır yapıda olan metal gövdeli sürümleri de üretilmiş USMGR serisi Sony USB belleklere göz atabilirsiniz.

Özel kullanım için geliştirilmiş USB bellekler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sony bu konuda da sizleri yalnız bırakmıyor. Mini formda olan, bir tarafı USB, diğer tarafı Micro USB konnektörlü yapıdaki USMSA serisi USB bellekler, taşınabilirliği ön planda tutan kullanıcılara hitap edebilir. Kompakt ve döner yapılı tasarımı sayesinde akıllı cihazlarınıza ve bilgisayarınıza takabileceğiniz farklı USB girişlerini üzerinde bulunduran USMSA2 serisi USB belleklerle, dosya aktarımlarınız artık daha zahmetsiz olabilir. USB 3.0’ın getirdiği hız yeniliklerinden faydalanarak mobil cihazlarınız ve PC’niz arasındaki dosya transferini gerçekleştirmek isterseniz seçebileceğiniz model, yine mini formda tasarlanmış USMSA3 serisi USB bellekler olabilir. Tercih edeceğiniz modele göre ürün depolama kapasitesi 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB olabilir. Ayrıca pek çok ürünün farklı renk opsiyonu bulunması dolayısıyla seçeceğiniz ürün, şıklığınızı tamamlayan bir objeye de dönüşebilir.

Sony USB Bellek Fiyatları

Kullanıcıların ihtiyaçlarını belirleyip tasarımlarını şekillendiren ve çeşitlendiren Sony, USB bellek alanında ürün yelpazesini geniş tutarak her bütçeden kullanıcıya hitap etmeyi sürdürüyor. Sony USB bellekleri seçmeden önce sahip olacağınız ürünü hangi sıklıkta kullanıp içerisine daha çok hangi boyutta dosya aktaracağınızı belirlemenizde fayda olabilir. Örneğin dosya aktarımı konusunda zamanla yarışmak durumundaysanız ve USB belleğinizle taşıyacağınız dosyaların boyutları çok yüksekse, satın alabileceğiniz ürün 226 MB/s aktarım hızına sahip 128 GB’lık Micro Vault MACH olabilir. Bu ürünle aktarım hızınız diğer ürünlere göre daha fazla olabilir. Ürünün performansı ve kapasitesi doğrudan fiyatlandırmayı etkileyebileceğinden ötürü, Micro Vault serisinden başka bir ürünün daha düşük kapasiteli versiyonunun fiyatı, bu üründen daha farklı olabilir.

Her kullanım modeline uygun USB bellekleri size sunan Sony, cihazlar arası dosya aktarım noktasında, ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bulundurabileceğiniz sağlam, şık ve yeni teknoloji ürünleriyle sizler için çözüm üretmeye devam ediyor.

Sony USB Bellek Fiyatları

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sony
  2. Sandisk
  3. Kingston
  4. Concord
  5. Lexar
  6. Baychip
  7. Toshiba
  8. Syrox
  9. Adata
  10. LinkTech
  11. Samsung
  12. Hytech
  13. Powerway
  14. Tribe
  15. Silicon Power
  16. Corsair
  17. Photofast
  18. DM
  19. Hi-Level
  20. Sevfe
  21. TK Collection
  22. Apacer
  23. Koç Shopping
  24. Mimobot
  25. Philips
  26. Apricorn
  27. Goodram
  28. Hikvision
  29. Everon
  30. Ugreen
  31. Aktif Aksesuar
  32. Avec
  33. Baseus
  34. Batman v Superman
  35. BuldumBuldum
  36. CLİPPER
  37. Emtec
  38. Everest
  39. GOMAX
  40. Gosmart
  41. Hiddn
  42. Kingboss
  43. Kingdata
  44. Kiwi Reklam
  45. Ledger
  46. Lenovo
  47. Mia
  48. Microdata
  49. Mushkin
  50. MyMemoria
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kapasite
  1. 64 GB
  2. 32 GB
  3. 16 GB
 6. Giriş / Çıkış Portları
 7. Mobil Cihaz Uyumluluğu
 8. Okuma Hızı
 9. Şifre Koruma
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Sony
DSACategoryId/2147483646/3013121/970/sony
Başa dön