SPLAT diş macunu ürünleri, aile boyu diş temizliğinizi mükemmelleştirir. Bilimsel araştırmalar ve ürün geliştirme projeleri sonucu üretilen SPLAT macunlar, dünyanın 70'den fazla ülkesinde kullanılır. Avrupa'dan Orta Doğu'ya kadar farklı coğrafyalarda diş bakımının sırrıdır. Doğallığı ile fark yaratan macunlar, bol çeşit ile farklı ihtiyaçlara yanıt verir.

SPLAT Diş Macunları Onlarca Çeşit ile Sizlerle 

Beyazlatma, derinlemesine temizlik, diş eti bakımı, diş minesinde yenilenme, diş çürüğü koruması gibi ek fonksiyonlarla diş macunları farklı özelliklerde sunulur. SPLAT professional serisi ile uzmanların hastaları için seçimidir. Diş hassasiyetinin giderilmesine, diş etlerinin rahatlamasına, plak çözümüne yardım eden ürünler, tam bakım sunar. SPLAT diş macunları diş bakımının yanı sıra, ağız hijyenine de yardımcıdır. Ferah nefes için farklı özlerle zenginleştirilir. Perilla tohum ekstratı, mentil laktat, lavanta yağı, lotus çiçeği, acı biber, aktif kömür ve Hindistan cevizi gibi doğal özler macunlara hoş aromalar verir. 

Neden SPLAT? 

 • Ürünlerde sadece doğal ve bitkisel bileşenler kullanılır. 
 • Hayvanlar üzerinde test edilmez. 
 • Ürünler, Avrupa Birliği, Japonya ve İsviçre'de klinik deneylerden başarıyla çıkmıştır. Macunların kalitesi 15 patent ile tescillenmiştir. 
 • Ürün atıklarının %70'i geri dönüşümlüdür. Markanın kendi atık su arıtma tesisi bulunur. Biyoçözünür plastikler kullanılarak ambalajlar tasarlanır. Üretim esnasında enerji tüketimi sürekli azaltılır. 
 • SPLAT diş macunları, SLS / SLES, PEG, parabenler, triklosan, klorheksidin, sakarin, sentetik boyalar ve florür bazı ürünlerde yer almaz. Diş macunu seçerken içerikler kontrol edilebilir. 

SPLAT Ürünlerinin Genel Özellikleri Nelerdir? 

 • Üretim Sistemi: Sp.White ve Luctatol 
 • Vegan: Evet
 • Ambalajlar: 100 gram, 50 gram
 • Doğallık: %99 
 • Uygunluk: Hem çocuk hem yetişkin ürünleri bulunur. 
 • Vitamin: Bazı ürünler A ve E vitaminleri içerir. 

Dünyanın Bakım Devlerinden Biri: Family Care 

Family Care Company, SPLAT professional, SPLAT special, Biomed, Bio Mio ve Innova gibi markaları çatısı altında bulundurur. Dünyanın dört bir yanında kullanıcılarla buluşan markalar, temizlikten ağız bakıma kadar birçok alanda ürüün sunar. SPLAT, dev şirketin ağız bakım alanındaki markasıdır. SPLAT Professional diş fırçaları, diş ipi, günlük profesyonel ağız bakım ürünleri ve ağız çalkalama suyu üretir. SPLAT Special ise diş macunu serileri ile evinizde diş bakımını mükemmelleştirmenize yardım eder. 

SPLAT Ürünleri Nasıl Kullanılır? 

SPLAT ürünleri, 30 saniyede temel temizliği destekler. Mükemmel sonuç, ferah nefes ve derinlemesine temizlik için fırçalamanın 2 dakika kadar sürmesi önerilir. Diş fırçalama sonrası plağı tamamen temizlemek için ağız çalkalama sularından yardım alabilirsiniz. Her gün günde en az 2 kez dişlerinizi fırçalamalısınız. 

Soru 1: SPLAT diş macunu nasıl seçilir? 

Cevap 1: SPLAT ürünlerini seçerken ihtiyaçlarınızı göz önüne almalısınız. Her macun temizlik etkisi sağlasa da içeriğindeki özlerle vadettikleri ek fonksiyonlar farklı olabilir.

Soru 2: SPLAT ürünleri doğa dostu mudur? 

Cevap 2: SPLAT eko misyonu ile doğanın korunmasına yardımcı olur. CO2 neutral etiketi ve ISO 14001 onayları ile çevre dengesini bozmadığını tescillemiştir. 

Soru 3: SPLAT sadece diş macunu mu üretir? 

Cevap 3: SPLAT ürünleri arasında macunların yanında diş temizleme köpüklerini de görebilirsiniz. Köpük, su veya fırça gerektirmeden uygulanır. Diş teli kullananlara uygun olan köpük, ağızda çalkalanarak kullanılır. Yumuşak plakların yerleşmesini engelleyen ve kolaylıkla temizleyen köpük veya çalkalama suyu gibi pratik ürünler de SPLAT çatısı altında kullanıcılarla buluşur. Ürünleri kolaylıkla uygulamak için her an çantanızda taşıyabilirsiniz. Diş fırçası da markanın ürün gamını genişletir. SPLAT macunlarını aynı markanın fırçaları ile kullanabileceğiniz gibi farklı fırçalarla da kullanmayı tercih edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

SPLAT Diş Macunu

Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 235 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012118/splat