Kış mevsiminin tadını, doğa sporları yaparak çıkaran outdoor sporcuların, kendilerini soğuk ve sert hava koşullarından korumak için kullandıkları vazgeçilmez aksesuarlardan olan maske ve bereler gibi boyunluklar da en yeni markaların en şık modelleriyle kategorimizde seçiminizi bekliyor.
Çok çeşitli desen ve tasarımlarla işlevselliğin yanında tarzınızı yansıtacak bir şıklık da sunan maskeler, birbirine önce yapıştırılıp ardından dikişle sağlamlaştırılan yalıtıcı katmanları sayesinde su ve soğuk hava geçirmiyor. Neopren malzemeden üretilmiş dış yüzeyleri, yüz bölgenizin sıcak kalmasını sağlıyor. Yüz hatlarına uyumlu şekilde tasarlanmış maskeler, ön kısımlarında burun için ayrılmış boşluklar sayesinde tam konfor sağlıyor; arkalarındaki cırt-cırt'lı bağlama yerleri sayesindeyse takıp çıkarmayı kolaylaştırıyor. Özel tasarımlarında bulunan burun, ağız ve kulak bölgesi kanalları, rahat nefes almanızı sağlamanın yanı sıra kulaklık kullanmanıza da izin veriyor. Çift taraflı kullanma olanağıysa tek düzelikten hoşlanmayanlar için cazip bir özellik olarak kendini gösteriyor.
Farklı renk seçeneklerini bulabileceğiniz kar maskeleri de en soğuk havalarda bile yüzün tamamını sert hava koşullarından koruyor. Nefes alabilir çift yüzlü örme kumaşının iç kısmında uygulanmış olan yüzey tüylendirme işlemi, vücut sıcaklığının korunmasına katkı sağlıyor. Mikro polyester, viskon ve lycra karışımı hipoalerjenik malzemeden üretilen bu kar maskeleri, teri üzerlerinde barındırmadıklarından rahat ve kuru hissetmenizi sağlıyor.
Maske ve bereler kategorisinde, baş-boyun bölgenizi ve yüzünüzü soğuktan korumak için sunduğumuz ürünler arasında, alışılagelmiş maske ve bereler haricinde boyunluk ve balaklava gibi alternatifler de bulabilirsiniz. Onlar da kategorideki tüm ürünler gibi bakımı kolay, nefes alabilir ve tene uyumlu malzemelerden üretilmiş olduklarından, sizi sıcak tutarken maksimum konfordan da ödün vermiyor. Boyunlukları, soğuk kış günleri için günlük kullanımda tercih edebilir; boynu ve omuzları da kaplayacak biçimde tasarlanmış balaklava modelleriniyse çok soğuk iklimlerde yüksek performans gerektiren doğa sporları yaparken kullanabilirsiniz.

Outdoor Maskesi ve Bereleri

76 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Volcom
  2. P.A.C
  3. Lafuma
  4. Lib Tech
  5. Hi-Tec
  6. Thermoform
  7. Pinewood
  8. Ziener
  9. CosyWolf
  10. Evolite
  11. GNU
  12. Reusch
  13. 2AS
  14. Blackspade
  15. Clifton
  16. DC
  17. Electric
  18. Lowealpine
  19. Nike
  20. Prado
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Beden A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/80096006/22001697/60004382/60004381
BAŞA DÖN