Outdoor ürünleri ile dikkat çeken Stanley, kamp yapmayı sevenlerin takip ettiği markalar arasında yerini alır. Kamp yaparken su ihtiyacınızın önemli olduğunu bilen Stanley, termos tasarımları ile sizlere işlevsel bir kullanım sunar. Farklı alternatifleri ile Stanley kamp termos fiyatları, doğa severlerin seçimi olur.

Fonksiyonel Özellikleri ile Stanley Ürünleri

1913 yılından beri hizmet veren Stanley markası, tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımları ile outdoor ürünleri üretir.

Araba yolculukları, doğa yürüyüşleri, bisiklet sürüşleri ve dağcılık gibi aktiviteler sırasında sizlere eşlik eden ürünleri ile Stanley, ihtiyaçlarınızı karşılaması ile vazgeçilmez markaların başında gelir.

Yaşamınızı keyifli bir hale getiren Stanley, şık tasarıma sahip ürünleri ile dünyaca ünlü markalar arasında yer alıyor. 

Ergonomik kullanıma sahip Stanley ürünleri, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen maddelerden üretilmesi ile ilgi çeker. En çok öne çıkan ürünleri arasında bulunan termoslar, kamp gezginlerinin tercih ettiği eşyaların başında gelir.

Özenli işçiliği sayesinde Stanley kamp termos fiyatları arasında bulunan ürünler, fonksiyonel özellikleri ile sizlerin beğenisini kazanıyor.

Stanley Termos Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kamp ve Kampçılık ürünleri ile öne çıkan Stanley, yaşamı kolaylaştıran yapısı sayesinde doğa tutkunlarının keyifli vakit geçirmesini sağlar. Markanın sahip olduğu termoslarda ısı yalıtım özelliği sayesinde içeceklerin uzun süre sıcak veya soğuk kalması mümkün olur. 

Her insanın ihtiyacının niteliğine göre farklı renk ve boyutlarda termoslar vardır. Uzun süreli açık hava maceralarında kullanabileceğiniz termoslar 7 saatten başlayıp 15 saate kadar içeceğiniz sıcak tutabilir. Kısa süreli gezintiler için ise 5 saate kadar sıcak tutabilen termosları tercih edebilirsiniz. 

Stanley Kamp termos fiyatları arasında bulunan vakumlu termoslar, sızdırma yapmayan yapısı ve çift duvar yalıtımlı gövdesi ile sıcak içeceklerinizi 45 saat, soğuk içeceklerinizi 48 saat muhafaza edebilir. Uzun seyahatlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz Stanley vakumlu termoslar, en zorlu koşullar için tasarlanan yapısı ile yüksek performans gösterir.

Stanley ürünleri içerisinde yer alan muglar, 350 ml boyutlarında üretilir. Stanley mugları sıcak içeceklerinizin ısısını 5 saat, soğuk içeceklerinizi ise 7 saat boyunca muhafaza eder. Aynı zamanda soğuk içeceklerinizi buz takviyesi ile 24 saate kadar soğuk tutabilir.

Kamp etkinliklerinde en çok ihtiyaç duyulan ve Stanley kamp termos fiyatları altında üretilen yemek termosları yemeklerinizin 20 saate yakın ısısını korur. Pişirdiğiniz yemeklerin kolayca saklanmasını kolaylaştıran yemek termosları, vakumlu olan tasarımları ile de sizlere geniş yelpazeli model seçenekleri sunar. 

Stanley Outdoor Ürünleri Nasıl Seçilir?

Sert darbelere ve düşmelere dayanıklı yapıları ile Stanley outdoor ürünleri arasında taşınabilir soğutucu çanta, yemek pişirme seti ve bez çanta bulunur. 

Doğa ile geçirdiğiniz tüm zamanlara eşlik eden taşınabilir soğutucu çanta, içine koyduğunuz her şeyi 27 saate kadar soğuk tutabilmesi ile sizlere yardımcı olur. Kilitlenebilir kapağı ile sızdırma yapmayarak soğuk havayı içeri hapseder ve kötü koku oluşmasını önler. İzolasyon çift duvar yalıtımlı yapısı ile suya, neme ve sıcaklığa dayanıklıdır. 

Açık hava mekânlarında en çok ihtiyaç duyulan eşyalardan birisi yemek pişirme setidir. İç içe geçen tasarımı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sağlayan Stanley yemek pişirme seti ile lezzetli yemekler pişirme imkânı elde edebilirsiniz. Doğaya zarar vermeyen Stanley kamp termos fiyatları ile sizlere sunulan yemek pişirme seti, uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir.

Stanley bez çanta, kampa giderken götüreceğiniz eşyalar için muhafaza etme alanı sağlar. Tek kulpa sahip olan bez çanta, sizlere taşıma kolaylığı sunar.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Stanley Kamp Termos Fiyatları

.
Marka
0,50 - 0,74 lt
1 - 1,49 Lt
0,35 - 0,49 lt
0,75 - 1 lt
0,15 - 0,34 lt
.
Ürün Tipi
Toplam 24 / 162 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19100/367284/stanley