Stanley yüz yılı aşkın bir süredir yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi taşımanız için kalite ürünler üretiyor. Uzun yolculuklarda, iş günlerinde kullanabileceğiniz ürünler yüksek kalite ile sizlere sunuluyor. Stanley markası, çeliğin sağlamlığı ile vakum yalıtımını birleştirerek taşınabilir bir şişe tasarlayarak içeceklerin tüketimini değiştiriyor. Serilerine ait pek çok boyut alternatifi ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Stanley Klasik 

Kulplu ve kulpsuz olarak tasarlanan klasik Stanley termosları 24 saate kadar soğuk ya da sıcak içeceklerinizi aynı ısıda korumayı başarıyor. Outdoor aktivitelerinde size eşlik edecek işlevsel bir parçadır. Stanley' in klasik çekiç yeşili rengi dışında alternatif renkler bulunuyor. Kulplu tasarlanan ürünler kullanım açısından sizlere kolaylık sunuyor. Aşınmaya ve sert hava koşullarına dayanıklı termoslar sızdırmaz ve paslanmaz malzemelerden üretiliyor.

Aynı zamanda yolculuklarınız boyunca 15 saate kadar sıcak ya da soğukluklarını koruyabileceğiniz yemek termosları üretiyor. Kase olarak kullanabileceğiniz kapağı sayesinde ekstra kap taşımanıza gerek kalmıyor. Kolay taşınabilir, kompakt tasarımlı bu klasik Stanley yemek termosu, çelik konstrüksiyon çift duvarlı, vakum izoleli yapısı ile yiyeceklerinizi uzun süre sıcak veya soğuk tutabilir.

Stanley Adventure

Stanley klasik serisinin çizgilerini de kullanarak tasarlanan adventure serisi 0.75' lik hacimleriyle yemek ve içecekleriniz için uygun ürünler tasarlıyor. Klasik seride kullanılan malzemeler gibi vakum izoleli, çelik konstrüksiyon çift duvarlı yapısı ile uzun süre sıcak ya da soğuk tutabilme özelliğini devam ettiriyor.

Seri içerisinde yemek pişirmeniz ve servis yapmanız sırasındaki tüm ihtiyacınızı karşılayabilecek yemek pişirme setleri de bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilmiş, kase ve kapakları, spatula ve uzatma kolu, kepçe ve uzatma kolu, pot (tencere) ve buhar bacalı kapağı kamplarınız sırasında sizlere büyük kolaylık sağlıyor.

Stanley Adventure serisinde yer alan Happy Hour Camping Set ile kamp yaparken bile eğlenceli kokteyller hazırlayabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen ve 5 parçadan oluşan set, iki adet çelik bardak, meyve sıkacağı ve çalkalayıcı içerir. Bardaklar ve meyve sıkacağı çalkalayıcı içine girdiğinde yer kaplamaz ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.

Kamp ateşinde pişirebileceğiniz kahveler için Stanley markalı Filtre Kahve Sistemi' ni inceleyebilirsiniz. Silikon kulplu, ergonomik tutuşu ile kolaylıkla kullanabileceğiniz bir üründür. 1.1 litrelik, 6 kişilik kapasitesi ile kamp ateşlerinizde sizlere eşlik edecek en şık ürünlerden biridir.

Yine seri içerisinde yer alan  Easy Carry Outdoor Cooler, 6.6 litrelik kamp buzluğu 9 adet içecek alabilecek kapasitededir. Çift duvar yapılı göve ve kapakları, iç yüzeylerindeki köpük ile yüksek ısı yalıtımı sağlar. Dayanıklı conta ile kilitlenen kapak sızdırma yapmaz, bu durum da karşılaşabileceğiniz aksiliklerin oluşmasını engeller.

Alkollü ve alkolsüz içecekleriniz için Adventure Flask Pocket en doğru ürün olabilir. Koku yapmayan, ince ve cebinize kolaylıkla sığan tasarımı sizler için kolaylık sağlar.  Paslanmaz çelikten üretilmiş olup, darbedelere dayanıklı bir ürün özelliği gösterir.

Matara Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Seçeceğiniz mataranın hacmini ihtiyacınıza yönelik belirlemeniz gerekmektedir. Sizlere çok fazla ağırlık yapmadan ihtiyacınızı karşılayan bir ürün tercihi doğru olacaktır.
  • Mataranızın malzeme seçimi sağlığını için oldukça önemlidir. 
  • Mataranızın kapağı sizlere kolay bir kullanım sağlamakla birlikte çantanıza sızdırma yapmayacak nitelikte olmalıdır.
  • Herhangi bir darbeye karşı dayanıklı malzemelerden üretilmeli, sağlam yapıda olmalıdır.
  • Tercih edeceğiniz mataranın sıcak ya da soğuk tutma süresine özen göstermeniz seyahatlerinizde sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Sizler İçin Uygun Seçenekler

Stanley mataraları BPA içermeyen yapıları ve fonksiyonel tasarımları ile yolculuklarınızın olmazsa olmazıdır. Birbirinden farklı renk ve hacim alternatifleriyle uygun fiyatlı seçenekleri Hepsiburada.com' da bulabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Stanley Matara Fiyatları

.
Marka
.
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19100/367287/stanley