Sunum dosyası alırken tercih edebileceğiniz en seçkin ve değerli markaların orijinal ürünleri, hepsiburada.com kalitesi ve güvencesiyle ayağınıza geliyor.

Öğrencilerin, öğretmenlerin ve profesyonel iş hayatında yer alan bir çok çalışanın tercih ettiği sunum dosyaları kırtasiye alanında vazgeçilmez bir ürün. Genellikle okullarda sunulan ödevlerde ve işyerlerinde sunulan projelerde tercih edilen sunum dosyaları kullanım açısından kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Hem dayanıklı hem şık sunum dosyaları telli, plastik telli, çıtçıtlı gibi farklı çeşitleriyle hepsiburada.com'da beğeninize sunuluyor. Sunum dosyaları sayesinde evraklarınızı düzenleyebilir ve güvenli bir şekilde koruma altına alabilirsiniz.

Kırmızı, yeşil, sarı, mavi gibi birçok renk seçeneği ile sunulan sunum dosyası çeşitleri şık bir görünüme sahip. Evrakların zarar görmemesi için tercih edilen sunum dosyaları projelerde ve ödev sunumlarında veya profesyonel iş hayatında yapılan sunumlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün çeşidi olma özelliği taşıyor. Farklı markaların kaliteli ürünleri arasından beğendiğiniz ürün ile etkili bir sunum gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sunum dosyaları projenize, ödevinize veya işyerinizdeki sunumunuz için hazırladığınız evraklar için özel bir düzenleme sistemi yaratıp evrak karışıklığını önlüyor.

Noki, Leitz, Esselte, Durable gibi pek çok değerli ve kaliteli markanın farklı sunum dosyası modellerini bulma imkanına sahip olabilir, zevkinize ve tercihinize uygun dilediğiniz modelini iyi fiyat ve uygun avantajlarla Türkiye'nin en seçkin ve kaliteli kırtasiye marketi hepsiburada.com'dan online olarak siparişini verebilirsiniz.

Sunum Dosyaları

413 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bigpoint
  2. Kraf
  3. Leitz
  4. Umix
  5. Comix
  6. Esselte
  7. Noki
  8. Globox
  9. Serve
  10. Ticon
  11. Bold
  12. Morning Glory
  13. Faber-Castell
  14. Midgo
  15. Ofica
  16. Durable
  17. Shuter
  18. Huijin
  19. MAS
  20. Snapper
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15054
BAŞA DÖN