2000
150
 • Tercih edilebilir
  (13.11.2015)

  Burada ürünün yorumlarını okuyup verilen pozitif görüşleri referans alarak sipariş verdim. Masaüstü bilgisayarımın kasasını uzun süredir istediğim gibi temizleyemiyordum. Elektrik süpürgesi ile çekmeyi deniyordum sürekli ama bilgisayar kasası gibi karmaşık bir yeri çekmek flaan yetmiyor. basınlı bir hava ile tozu püskürtmek gerekli. neyse cihaz geldi, denedim. performansından gayet memnun kaldım. kasanın içini tertermiz yaptı diyebilirim. satın almanızı öneririm. hem çekme hem hava itme özelliği mevcut. elektrik kablosu da yeterince uzun. gördüğüm eksiler ise cihazın ambalajı. çok eski parçalanmış bir kutu ile göndermişler. onun dışında bir sıkıntı yok.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Beklediğimden daha güzel çıktı.
  (08.03.2013)

  Açıkçası çok kaliteli bir ürün beklemiyordum ve plastiği de çok güzel değil lakin motoru ve gücü şahane samimiyetimle söyleyebilirim itme gücü çok güçlü.Ben bilgisayarı temizlemek için aldım ve hakikaten de içinde toz parçacığı kalmadı herkese tavsiye ederim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • İtmeli cekmeli komporesorun en memmun oldugum ür ün
  (26.11.2012)

  Dukkanımda bir adet var bit adet daha almamın sebebi otomobilin icini ve tozuunu almak için aldım(fişli olmasına ragmen)tek kelime ile sorunsuuz bir ürün

  - Yozgat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Güçlü ve kaliteli
  (22.10.2012)

  Ürünü kullananlar zaten biliyordur; kendi alanında uzun süredir en bilinen marka Sütaş. Güçlü ve dayanıklı bir motoru var. Yaklaşık 5 senedir işyerimde kullanıyorum; bir tane de kişisel kullanım için evime aldım.

  BEYKOZ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Harikaa
  (08.06.2012)

  Bilgisayarı olanlar için harika bir ürün.Hava tuttuktan sonra bir tek toz parçacığı bile göremezsiniz.Bilgisayarını seven ve temiz olmasını isteyen herkese tavsiye ediyorum.

  - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • güzel
  (16.12.2011)

  ben bürünü sipariş ettim .aldım ve şuan kullanıyorum .gerçekten çok güzel temizlik yapıyor sesi biraz fazla ama olsun ,bilgisayar 5sn içinde tertemiz oluyor.elektronik ürünler için birebir.almanızı tavsiye ederim.ama uzun sure çalıştırmayınız.

  ARAPGİR - Malatya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (16)

 • GÜZEL BİR ÜRÜN
  (25.02.2011)

  İŞ YERİMİZDE KULLANDIĞIMIZ TEK KOMPRASÖR VAR. BİZDE BU ÜRÜNÜ KULLANMAKTAYIZ 2 KADEMELİ OLUP ÜRÜN BÜTÜN İŞLERİNİZDE SİZE YARDIMCI OLABİLCEK BİR MAKİNADİR. GÜÇLÜ ÜFLEME FONKSİYONU İLE HER İŞİNİZ YARDIMCI BİR MAKİNADIR. AYRIYATEN ÇEKME ÖZELLİĞİ DE GÜZEL.BEN MEMNUNUM.

  SELÇUKLU - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • BİLGİSAYAR TEMİZLİĞİ İÇİN İDEAL
  (31.10.2010)

  merhaba öncelikle...bazı piyasadaki üfleyiciler saç kurutma makinesi gibi üflüyor açıkçası ama bu öyle değil...bilgiayarımı temizlemek için almış olduğum bu kompresör işini fazlasıyla yapıyor bence...toz bırakmıyor...ama bir dipnot geçmeden sonlandırmayayım yorumumu...bu ürün gerçekten çok kuvvetli..bir uzaktan kumandayı cep telefonunu savurup atacak kadar kuvvetli üflüyor...yani pc temizliği yaparken bu ürünü 2. kademe değil de 1. kademede kullanın...yoksa gerçekten pc nızın kompenentleri temizlenebilir :) kısaca tavsiye edebilirim...

  BAĞCILAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (4)

 • güzel bir ürün
  (22.09.2010)

  piyasadaki diğer ürünlere oranla çok daha kullanışlı ve pratik, diğer ürünler gibi hantal olmayışı kullanıcıya hız sağlıyor. Kullandıkça hızının ve pratikliğin önemi artıyor.

  MERKEZ - Şanlıurfa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (6)

 • kullanışlı
  (17.05.2010)

  ürünü en çok hava üfleme özlliği için aldım çünkü makineler ne kadar kuvvetli olursa olsunlar bazı tozları çekemiyorlardı ben bu urunun hem evde ki elektronik aletlerin temizlinde kullanmak için hemde arabanın temizliği için aldım. evet sesi kuvvetinden dolayı çok fazla ama bizim önemli olan özelleiği zaten motoronun kuvvutli olması

  MERKEZ - Kütahya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (2)

 • şu an daha iyisi yok
  (09.03.2010)

  daha iyisi şu an yok ürün çok güçlü. üzerinde iki kademeli güç düğmesi var. ikinci kademe bir iki saniye sonra devreye girdiğinde toz zerrecikleri önünde duramıyor.ilk kez 2000 yılında üniversitede gördüm kullandım. sonra görev yaprığım okula aldık. 4 senedir tıkır tıkır. emiş yöünündeki filtre motoruu tozdan koruyor. ara da bir o filtreyi de kendisine üfletip temizlediğinizde daha sağlıklı

  - Uşak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (27) Hayır (6)

 • Hakkını Veren Bir Ürün
  (02.01.2010)

  Özellikle bilgisayarınız 7/24 açık devamlı olarak çalışıyorsa çok kısa bir zaman içerisinde tozlanma oluşmaktadır. Sutaş kompresör ise bu konuda oldukça başarılı. Biraz fazla ses çıkarıyor ama inanın tozun zerresinden eser yok. Fiyatı ise uzun zaman bu ürünü kullanacağınız düşünülürse normal sayılır. Çok kısa sürede elime ulaştı. Hepsiburadaya teşekkürler. Bu ürünü hiç tereddütsüz sepetinize ekleyebilirsiniz.

  - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (6)

 • TAVSİYEM S-LINK SLX-BL800 MODEL KOMPRESÖR !!!!
  (30.12.2009)

  KESİNLİKLE BU ÜRÜNÜ ALIN BEN ÇOK MEMNUNUM S-LINK SLX-BL800 MODEL KOMPRESÖR 800 W YETİYOR MÜKENMEL SADİCE BİLGİSAYAR TEMİZLİĞİ İÇİNSE BU İŞİNİZİ FAZLASIYLA GÖRÜCEKTİR S-LINK SLX-BL800 MODEL KOMPRESÖR

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (57)

 • fazlasıyla güçlü
  (10.09.2009)

  bu ürün gerçekten çok güçlü . eğer yanınızdaki insanlar çalıştırdığınızı görmezse korkabilirler :) müthiç bi üfleme ve çekme gücü var. ama çekme makinası olarak kullanmayın . tek eksiği orta bölümden hava kaçırması! ama güçlü bi motora sahip olduğu için sorun olmuyor .

  BAKIRKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (9)

 • Tavsiye Ederim
  (20.08.2009)

  bu ürünü dün satin aldim.. 24 saat sonra ürün elime geçti. Çok hızlı ve güvenli alışveriş. Gelir gelmez bilgisayarimi temizledim.. Tertemiz sıfır gibi oldu bilgisayarim.. ürün kaliteli ve hafif.. Çantası olmasida ayri bir güzellik.. Bilgisayar kullanan herkesin almasi gereken bir ürün...

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (11)

 • kötü
  (19.08.2009)

  Ürün çok kalitesiz, bir kaç kullanımdan sonra içinden yanık kokuları gelmeye başladı, hava basıncı düşük, sadece kaba tozları temizliyor gerisi kalıyor.

  TORBALI - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (36) Hayır (33)

 • Çok Faydalı
  (21.06.2009)

  Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Bilgisayara meraklıyım diyen her donanımcının mutlaka sahip olması gereken ucuz ve kullanışlı bir ürün.Belli aralıklarla kasa içinin tozdan arıtılması bu alet olmaksızın çok zor.

  KAŞ - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (10)

 • iyi üflüyor
  (13.04.2009)

  bence fiyatına göre mükemmel bir ürün...çok iyi üflüyor..ama çekme işlemi iş için düşünmeyin...kesinlikle pc ve benzeri cihazların hava ile temizlenmesinde çok faydalı bir ürün..

  - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (11)

 • bence alın
  (19.12.2008)

  bu üründen arkadasımda var kendisi cafe sahibi. ondan emanet istedim ve kullandım bence mükemmel bir ürün harika üflüyor. şimdi bende sipariş veriyorum.

  Rize - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (15)

 • kesinlikle tavsiye etmiyorum
  (17.12.2008)

  hayatımda gördüğüm en kötü kompresör her tarafından hava kaçırıyor ve itişide, çekişide berbat keşke almasaydım. bu güne kadar hepsiburada dan aldığım en kötü ürün özür dilerim doğruları yazmak zorundayım kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Hatay - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (81) Hayır (50)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN