Tüfek ve Tabanca Harbileri

Av ve avcılık sporu ile ilgilenenler için tabanca ve tüfeklerinin temizliği silahların uzun ömürlü olmasındaki en büyük etmenlerden biri. Hepsiburada.com farkıyla sizlere sunulan tüfek ve tabanca harbileri silahınızın daha uzun ömürlü olması, işlevinin bozulmaması ve daima en iyi atışı yapabilmeniz için özenle imal edilen harbi setlerinden oluşuyor.
Tüfek ve tabanca harbileri konusunda uzun deneyimiyle sektörde önemli bir yeri olan markaların ürettiği ucuz ama kaliteli harbi setleriyle tabanca, tüfek ve havalı tüfeklerinizi ömürlük ve ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Çok sevilen 7,65 kalibre tabancalardan 12 ve 16 kalibre tüfeklere kadar pek çok silahla uyumlu harbiler ile silahınızın temizliğini ve gerekli tüm bakımını gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Her bir harbi setinin içine temizleme fırçası, tel fırça ve kurutma fırçası dahildir. Silahınızın iç ve namlu temizliği için başka hiçbir araca ihtiyacınız yok.
Havalı tüfekler, tabancalar ve normal tüfekler için özel olarak ayrı ayrı üretilen harbi takımlarını bulabileceğiniz gibi, daha pratik olan ve belirli kalibreler aralığındaki silahlarınızı temizlemenizi sağlayan harbi takımlarını da tercih edebilirsiniz. Silah yapımı konusunda ünlenmiş İtalyan avcılık markaları tarafından üretilen ürünler 24 aylık üretici garantisiyle sunuluyor. Hepsiburada.com üzerinden satın almış olduğunuz tüfek ve tabanca harbilerinizi ömürlük kullanabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tabanca ve Tüfek Harbileri

474 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 474 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?