Tahtalar

"Masa tenisi oyuncularının ihtiyaç duyduğu en önemli malzeme olan raketler sitemizin Spor / Outdoor kategorisinde yer alıyor. Orta ve ileri seviyedeki masa tenisi oyuncuları için farklı malzemeleri ve yapıları ile tahta raketler hepsiburada.com güvencesi ile size sunuluyor. Tenis raketlerinde titanyum tahtalar, magnum tahtalar, sensor tahtalar gibi raket modelleri yer alıyor. Kategori sayfasındaki raketlerden kendi oyuncu seviyenize göre seçeceğiniz raketler ile masa tenisindeki başarı seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Masa tenisi oyuncusunun raket seçimi, onun oyundaki başarısını etkiler. Bu yüzden de oyuncu kendisi için uygun olan raketi seçerek başarıyı yakalayabilir, var olan başarısını koruyabilir. Tahta masa tenisi raketleri ile oyundaki kontrol ve hücumu daha iyi sağlar, oyun süresinde seri hareket etkinliğine sahip olursunuz. Sap ve gövde kısmındaki tasarımları ile ergonomik tutuş sağlayan tahta raketler sayesinde, raket oyuncu tarafından sıkı bir şekilde kavranır. Raketi ile uyum sağlayan oyuncu, başarıya bir adım daha yaklaşır.

Markaların daha fazla raket seçeneğini görebilmek ve tahta raket özelliklerini inceleyebilmek için ürünleri inceleyebilir, seçtiğiniz tahta rakete hepsiburada.com garantisi ile sahip olursunuz. Ödemelerinizi kredi kartı, havale/EFT ve kapıda ödeme seçeneklerinden biri ile yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler, en kısa zamanda kargoya verilerek belirttiğiniz adrese faturanızla birlikte gönderilir. Her türlü sorunuz için e-posta veya telefon ile ulaşabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

"

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tahta Raket Fiyatları

47 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 47 / 47 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?