1972 yılında Tanıtma Basım Ambalaj adıyla kurulan firmanın yenilenmesiyle 1996 yılında kurulan Tanex Kağıt ve Etiket, sektöründeki çalışmalarını başarıyla sürdürüyor. 33 yılın tecrübesini yenilikçi bir ruhla birleştiren Tanex Kağıt ve Etiket, müşterilerinin zamanla birlikte değişen ihtiyaçlarına uygun yeni çözümler üreterek büyümeye devam ediyor.

Türkiye’de hizmet vererek şirket hayatına başlayan Tanex Kağıt ve Etiket, kuruluş gününden bu yana teknoloji, kalite ve ürün çeşidini artırması sayesinde çalışmalarını her geçen yıl yurt dışında yeni ülkelere taşıyor. Uluslar arası kalite standartlarında ürünler sunan firma, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Birçok ülkede sektörel fuarlara katılan Tanex Kağıt ve Etiket, ihracat oranını her geçen yıl biraz daha yükseltiyor. Firmanın hedefleri arasında dünya çapında büyüme ivmesini ve üretim kalitesini korumak ön planda geliyor.

Tanex Kağıt ve Etiket’in her amaca yönelik farklı etiketleri, müşteriler tarafından sevilen bir marka olmasını sağlıyor. Hayatı kolaylaştıran ve düzenleyen etiketler, iş dünyasının da vazgeçilmez bir parçası olarak kullanılıyor. Tanex etiketler, teknik olarak laser, ve inkjet yazıcıların yanı sıra fotokopi ve dotmatrix yazıcılara da uygun üretiliyor. A4 formatı başta olmak üzere sürekli formlarda üretim yapılıyor.

Etiketlerin kullanım alanlarının başında profesyonel sunumlar ve dosya düzenlemeleri yer alıyor. Etiket ve kağıt sektöründeki teknolojinin gelişmesi sayesinde yeni ürünler de hayatımıza giriyor. Yapıştığı zeminin rengini alan etiketler ve baskı görünümü sağlayan modeller dikkat çekenlerin başında geliyor. Bunun dışında öne çıkan yenilikçi etiket modelleri arasında şeffaf etiketler, CD ve DVD etiketleri, tekrar sökülüp yapıştırılan etiketler bulunuyor.

Tanex Kağıt ve Etiket Fiyatları

Tanex kağıt ve etiket fiyatları, etiketlerin çeşidine ve miktarına göre değişiklik gösteriyor. Tanex Kağıt ve Etiket, yüksek kalite anlayışı ve dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü ürünler sunuyor. Bu da fiyattan bağımsız olarak ekonomik ürünler olmasını sağlıyor.

Market terazi, raf etiketleri ve ticaretin her aşamasında kullanılan barkod etiketleri, Tanex kağıdın en çok kullanılan etiketlerinin başında geliyor. Tekstil üreticilerine özel baskılı ya da baskısız etiketler de hizmet alanları arasında bulunuyor.

Müşteri yoğunluğunun iş dünyasından olması, etiket hizmetinin de profesyonel bir anlayış içinde yapılmasını gerektiriyor. Tanex Kağıt ve Etiket’in kalite politikası, müşteri ilişkileri ve ürün sorumluluğu sayesinde mutlu müşteri sayısı her geçen yıl artıyor. Üstelik bu memnuniyet, müşterilere sadece kişisel değil, iş hayatlarına da katkısı olan bir memnuniyet sağlıyor.

Sanayi sektöründe kullanılan etiketlerin niteliği ve basım tekniklerinden dolayı okul ve anaokulu çocuklarına yönelik etiketlerden fiyat açısından da farklılık gösteriyor. Okullarda kullanılan etiketlerin malzeme ve üretim kalitesi kadar tasarımları da önem kazanıyor. Çocukların yaratıcılıklarını her detayın geliştirdiği bilinciyle ürünler sürekli geliştiriliyor.

Günlük hayatta fotoğraflarımızı bastığımız fotoğraf kağıtları da Tanex etiketin ürünleri arasında bulunuyor. Kaliteli bir fotoğraf kağıdının anılarınızı en iyi şekilde saklamanızı sağladığı için fayda Tanex Etiket ve Kağıt’ın uygun fiyatlarıyla buluşturduğu kağıtlar, müşterilerden yoğun ilgi görüyor.

Tüketiciler için detaylı olarak yapılan ürün açıklaması sayesinde müşteriler ihtiyaçları için en doğru ürünle buluşabiliyor. Etiketlerin ve kağıtların kullanım amaçları ve paket içerikleri paketlerin üzerinde açıkça belirtiliyor.

Etiket ya da kağıt seçimi yaparken Tanex Kağıt ve Etiket gibi rehber firmalardan alışveriş yapmak, doğru ürünü bulmayı kolaylaştırıyor. Konusunda deneyimli ve uzman ekibi, müşterileri için danışmanlık hizmeti sunarak ihtiyaca uygun ürünlerin bulunmasını kolaylaştırıyor. Böylece yanlış ürün tercihlerden dolayı ortaya çıkan fazla maliyetlerin önüne geçiliyor.

Tanex Kağıt ve Etiketler

439 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Tanex
  2. Gıpta
  3. Deffter
  4. Sesa Note
  5. Bayındır
  6. Dilman
  7. Moleskine
  8. Keskin Color
  9. Faber-Castell
  10. Mynote
  11. Pulp
  12. Bi'aldım
  13. İstisna
  14. Post-It
  15. Dymo
  16. Coccomell
  17. Notix
  18. Özkan
  19. Brother
  20. Zen Defter
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Tanex
DSACategoryId/2147483643/15344/15116
BAŞA DÖN