ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Texas Instruments
Texas Instruments TI-84 PLUS CE-T Grafik Bilimsel Hesap Makinesi

Texas Instruments TI-84 PLUS CE-T Grafik Bilimsel Hesap Makinesi

Texas Instruments
%0 indirim 2.599,00 TL 2.599,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483643/15238/15298
Texas Instruments TI-84 PLUS CE-T Grafik Bilimsel Hesap Makinesi

 Texas Instruments TI-84 PLUS CE-T Grafik Bilimsel Hesap Makinesi

 

Texas Instruments TI-84 PLUS CE-T Grafik Bilimsel Hesap Makinesi hafif olduğundan mobil kullanım için idealdir. yüksek çözünürlüklü, aydınlatmalı renkli ekrana sahiptir. Tanıdık TI-84 plus özelliklerini içermektedir. Bununla birlikte şarj edilebilir ve resimler kolayca aktarılıp kullanılabilir. Bilgisayara bağlanmak veya TI-84 ailesindeki başka grafik hesap makineleriyle iletişim kurmak için USB portu bulunmaktadır.

Ekran boyutu, 320 x 240 piksel ölçülerinde olup 2.8" diyagonaldir. Ekran çözünürlüğü, 140 DPI ve 16-bit renktir. Dahili şarj edilebilir pili bulunmaktadır. Veri arşivi ve depolama için 3 MB FLASH ROM belleğe sahiptir. Kullanılabilir RAM bellek ise 154KB boyutlarındadır. Bilgisayar bağlantısı için USB portu, TI-84 Plus TI-84 Plus Silver Edition ve diğer TI-84 Plus Silver Edition C grafik hesap makineleri ile birim üniteye iletişimi mevcuttur. Darbelere karşı dayanıklı olup bir de tarih ve saat göstergesi bulunmaktadır. 


Texas Instruments TI-84 PLUS CE-T Grafik Bilimsel Hesap Makinesinin işlevsellik açısından şu özellikleri bulunmaktadır. Çalışmalarınız için ekstra arka plan grafik görüntüleri ekleyebilirsiniz. Fonksiyon için 15 grafik rengi bulunmaktadır. Eksenlerin stilini ve rengini değiştirerek ve grafikler üzerinde ızgaralar oluşturabilirsiniz. Katalog sözdizimi yardım seçeneği de bulunmaktadır. Bir menü içerisinde tüm TI hesap işlemlerinin alfabetik olarak sıralandığı bir katalog bulunmaktadır. Açılan ekran menüleri aracılığıyla daha gelişmiş fonksiyonlara erişebilirsiniz. Gerçek ve karmaşık sayılar 14-hane doğruluğuyla hesaplanan ve 10 hane ile görüntülenen artı 2 haneli ekrana sahiptir. 10 dikdörtgen fonksiyonları, 6 parametrik ifadeler, 6 kutuplu ifadeler ve 3 yinelemeli tanımlanmış dizileri grafikler yer almaktadır. Dizi grafik çizme modu zaman serisi planını, örümcek ağı / merdiven-basamak planını ve faz planlarını göstermektedir. Kullanıcı tanımlı liste adları da yer almaktadır. Listelerde maksimum 999 unsuru saklayabilirsiniz17 adet interaktif odaklanma özelliği bulunur. Tüm grafik çizme modları için tablo formatında verilmiş sayısal değerlendirmeler içerir. Fonksiyon değerleri, kökler, maksimumlar, minimumlar, integraller ve türevler için interaktif analiz seçeneği sunar. Tüm grafik çizimlerinin birbirinden farklı görünüme sahip 8 farklı grafik stili mevcuttur. Yatay ve dikey olarak bölünmüş 2 farklı ekran seçeneği bulunmaktadır. Grafik ve tablo yan yana görünme kolaylığı sağladığı için çok daha rahat çalışabilirsiniz.Ters, determinant, artırmak, devrik azaltılmış sıralı basamak biçimi ve elementer satır işlemleri içeren matris işlemlerini; listeleri ve tersi matrisleri dönüştürmeyi kolaylıkla yapabilirisiniz. Lojistik, sinüs, medyan-medyan, doğrusal, logaritmik, üstel, güç, kuadratik polinom, kübik polinom ve quartic polinom regresyon modelleri de dahil olmak üzere List tabanlı bir ve iki değişkenli istatistiksel analiz yapılabilmektedir.Serpme çizimler, xy-hattı çizimleri, histogramlar, normal ve modifiye edilmiş kutu-ve-bıyık araziler, ve normal olasılık çizimleri için 3 adet istatistiksel çizim tanımlaması bulunur. Gelişmiş istatistikler 10 hipotez test fonksiyonu, 7 güvenirlik aralığı fonksiyonu ve varyans tek yönlü analizi de dahil olmak üzere özellikleri mevcuttur. Normal, Student-t, Chi-kare, Binom, Poisson dahil 15 olasılık dağılım fonksiyonları yer almaktadır. Paranın Zaman değeri (TVM), nakit akışları ve amortisman dahil işletme fonksiyonları ve TVM problemlerinin çözümü için tam ekran interaktif editör içerir. İnteraktif denklem çözme editörü, bir denklem içerisindeki farklı değişkenlerin sayısal olarak çözülmesine imkan tanır.

 

 

TI Temel ve ASM programlama desteklemektedir. Ancak mevcut hafızanın sadece sınırlı programların sayısı ile programlama kapasitesi bulunmaktadır.Elektronik olarak geliştirilebilir grafik hesap makinesidir. Çünkü en up-to-güncel işlevselliği ve yazılım uygulamaları olmasını sağlar.TI Bağlantı Kablosu ile bağlanabilme özelliğine sahiptir.TI Bağlantı Kablosu ve TI Connect ™ CE yazılımı ile bilgileri ile bir bilgisayara bağlantı sağlanması da mümkündür.

 
 
 
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OFISTXSTI84
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 5 soru ve cevap var.
Soru
Ürün hakkında detaylı bilgi öğrenebilir miyim?
Cevap
Marka: Texas Instruments Türü: Renkli Ekranlı, Grafik, Bilimsel Hesap Makinesi Kutu İçeriği: 1 adet TI-84 PLUS CE-T, 2 adet bağlantı/şarj kablosu, Kul...
hacettepe satıcısı cevapladı
26 Temmuz
57 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürünün grafik çizimleri renkli midir?
Cevap
Ürünün grafikleri renkli ekrandır.
hacettepe satıcısı cevapladı
04 Eylül
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün kutu içeriği nedir ?
Cevap
1 adet hesap makinesi, 2 adet bağlantı/şarj kablosu, kullanım kılavuzu.
hacettepe satıcısı cevapladı
08 Eylül
27 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürünün garantisi hakkında bilgi alabilir miyim?
Cevap
Ürün 3 yıl üretici firma garantilidir.
hacettepe satıcısı cevapladı
05 Eylül
12 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ölçüleri nedir?
Cevap
19x9x2,5 cm'dir.
hacettepe satıcısı cevapladı
05 Mayıs
19 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Hesap Makinesi Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler