1966 yılından bu yana sporseverlere en iyi ekipmanları sağlayan The North Face, iki doğa yürüyüşü tutkunu tarafından kurulan mağazasının kapılarını ilk kez San Francisco'da açmıştır. Marka, adını bir dağın en soğuk ve en zorlu yüzü olan 'Kuzey Yüzü"nden alır. Tüm sporseverlere yüksek performanslı dış giyim, kayak kıyafetleri, uyku tulumları, atkı, bere ve bunun gibi kapsamlı bir koleksiyon sunan The North Face, "Never Stop Exploring" mantrasıyla günümüzde hala outdoor sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Kış sporlarıyla ilgilenen doğa tutkunlarına en iyi ekipmanları sağlarken, aynı zamanda outdoor ortamının korunmasına da destek olan The North Face, ürettiği outdoor bereler ile de takipçilerinin beğenisini kazanıyor. Her yaşa ve her hava şartına uygun bu bereler ile tüm outdoor sevenlerin gözdesi olmaya devam ediyor.

The North Face Outdoor Bere Ne İşe Yarar?

Berenin en önemli faydası başınızı sıcak tutmaktır. Outdoor sporseverler kullandıkları malzemenin rahat olmasına, ekipman ve kıyafetlerin fonksiyonelliğine çok dikkat ederler. Kış sporlarıyla ilgilenen profesyonel ve amatör sporcular için kıyafetler ve bereler diğer sporlarla uğraşan sporculara nazaran daha fazla önem taşır, çünkü soğuk havalarda ve soğuk hava sporları için kıyafet ve bereler verdiği rahatlığın yanında sıcak da tutmalıdır. The North Face Outdoor bere modelleri de bu özellik için tasarlanmış aksesuarlardır ve sporcuların en mühim kıyafetlerinden biridir. Eksi derecelerde yapılan ve soğukla mücadele gerektiren sporlarda outdoor bereniz yoksa, etapla mücadele ederken aynı zamanda soğukla da mücadele etmeniz gerekir, dolayısıyla da birden fazla rakiple mücadele ettiğiniz için bu başarınızın etkilenmesine sebep olur. 

Outdoor Bere Hangi Malzemeden Olmalıdır?

Outdoor bere denince akla ilk gelen özelliği sıcak tutmasıdır. Sadece yün kullanılarak yapılan bereler sıcak tutarken, aslında polar kumaş kullanılarak yapılanlar daha çok koruma sağlar. Yün ya da polardan imal edilen tüm bereler soğuk hava şartlarında başınızı soğuktan ve rüzgardan korur. Bunun yanında outdoor bere yaparken kullanılan bir diğer malzeme de ısıyı çok iyi yalıtan, yüne en çok benzeyen ve kolayca yıkanıp şekle girebilen akrilik elyaftır. The North Face tüm hava şartlarına ve zorlu soğuklara karşı en kaliteli malzemeleri kullanarak berelerini üretir. Açık hava kullanımına çok uygun olan bere modelleri, dış mekan aktivitelerinizde vazgeçemediğiniz bir aksesuar olmaya en güçlü aday olmaya hazırdır.

Outdoor Bere Nasıl Seçilir?

Outdoor bere seçerken ilk dikkat etmeniz gereken özelliği kumaşının yapısı ve koruyuculuğu olmalıdır. Başınızı çok terleten ya da üşüten bir bereden ziyade yapımında kullanılan kumaşın sıcaklık koruyucu özelliği olmasına dikkat etmeniz gerekir. Sizi soğuktan koruyan ama aynı zamanda terleterek rahatsız etmeyen ya da kaşındırmayan bir bere tercihleriniz arasında olmalıdır. Yapacağınız aktiviteye göre bere seçimi yapmak en doğrusu olacaktır. The North Face her yaş grubuna ve farklı kullanım alanlarına hitap eden birçok bere çeşidini bünyesinde barındırır. Doğa yürüyüşü, bisiklet ya da snowboard; hangi sporu yapmak istiyorsanız size en uygun The North Face bereyi kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Outdoor Tutkunları İçin Berenin Önemi Nedir?

Outdoor tutkunları soğuk hava şartlarında doğa yürüyüşü, kayak ve snowboard gibi aktiviteleri çok severek yaparlar ve bedenlerini soğuktan korumak için belli bir ekipman gereksinimi duyarlar. Soğuk hava şartlarına dayanıklı, başınızı koruması için üstün kalite ve malzemeden üretilmiş The North Face Outdoor bereler, dışarda yapılan aktiviteler için vazgeçilmez aksesuarlardır. Yapacağınız aktiviteye göre size en uygun bereyi The North Face Outdoor Bere modelleri arasından bularak kaliteden ödün vermeden başınızı soğuktan en iyi şekilde koruyabilirsiniz

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

The North Face Outdoor Bere Fiyatları

71 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 71 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/22001915/thenorthface