The north face, 1968 yılında dağcılara ürün ve ekipman sağlamak amacı ile kurulur. Günümüzde giyim, ayakkabı, doğa sporları ekipmanları üretimi yapar. The North Face genel merkezi ABD’de bulunur. Outdoor, yani dağcılık başta olmak üzere doğa sporlarında giyilen tüm kıyafetlerde, ürün yelpazesi sunar. Kaliteli ve dayanıklı kumaşlar ile ürettikleri ürünlerden çoğu kişi memnun kalır. The North Face outdoor sırt çantası da kullanıcıların sık tercih ettiği ve memnun kaldığı bir üründür.

The North Face Sırt Çantası Modelleri Ve Fiyatları Sırt çantaları, kaç lt olduğu, kullanım alanı gibi özelliklerine göre birbirinden ayrılır ve fiyatlandırılır. The North Face sırt çantası erkek ve kadın yerine, çoğunlukla unisex üretilir. The North Face Jester sırt çantası, 27 litre hacim imkanı ile günlük kullanıma uygun bir çantadır. The North Face Vault sırt çantası, hem doğa yürüyüşleri hem de günlük kullanım için idealdir. The North Face Borealis sırt çantası, birçok bölmeden ve bel bandından oluşan, polyesterden üretilen bir modeldir. The North Face Recon sırt çantası ise rahat, dolgulu ve birçok özel bölme ile üretilir. The North Face Rodey sırt çantası da günlük kullanım için tavsiye edilen modellerden biridir. The North Face Electra sırt çantası laptop için özel bölümü ve şık tasarımı dolayısıyla günlük kullanımda sık sık tercih edilir. Öne çıkan bir başka model ise The North Face Surge sırt çantasıdır. Bu model de genellikle günlük kullanım için tercih edilen bir modeldir. The North Face Router sırt çantası, gece yürüyüşleri için idealdir. Yansıtıcı detayları ile karanlık içerisinde reflektör görevi yapar. The North Face Borealis Çanta

Doğa yürüyüşleri ve günlük kullanım için tercih edilen bu model, sahip olduğu özellikler ile öne çıkar.

  • Fermuarlı ve geniş bir ana bölmeye sahiptir.
  • Tablet gibi elektronik aletler için özel kılıf bölmesine sahiptir.
  • Güneş gözlüğü ve elektronik cihazlar için astarlı cebi bulunur.
  • 15 inç bilgisayarınızı koymanız için özel bir bölüm sunar.
  • Rahat ve ayarlanabilir omuz askıları mevcuttur.
  • Bel bandı çıkarılabilirdir.
  • 28 litre iç kapasitesi vardır.
  • Polyester kumaştan üretilir.
  • 1.2 kg ağırlığa sahiptir.
The North Face Sırt Çantası Kullanım Alanları

Dağcılık, kamp başta olmak üzere birçok doğa sporu ve günlük kullanım için üretilir. Çantanın özellikleri, kullanım alanlarını da belirler. The North Face sırt çantası ölçüleri de bu açıdan önemlidir. Litresi yüksek olan modeller, genişliği ile çok malzeme alır ve kamp için idealdir. The North Face sırt çantası 60 lt kapasite bakımından idealdir ve uzun süreli kamp için kullanıma uygundur. The North Face Çadırlar ve uyku tulumunu yüksek litreli çantanızla beraber taşıyabilirsiniz. The North Face sırt çantası önerisi istenildiğinde de litre bakımından yüksek olan modeller önerilir. The North Face sırt çantası 50 lt de yüksek kapasiteli ve tercih edilen bir model olarak öne çıkar. Günlük kullanım için fazla olan bu modeller, seyahatleriniz ve yürüyüşleriniz sırasında yardımcınız olmaya hazırdır. Siz de kendinize uygun bir model arıyorsanız, Hepsiburada ile istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

The North Face Sırt Çantasi 40 Lt Günlük Kullanım İçin Uygun Mudur?

40 lt yüksek kapasiteye sahip ve içine birçok eşya alabilen bir ölçüdür. Günlük kullanım için uygun olmakla birlikte kısa süreli seyahatlerde kullanmaya daha uygundur.

The North Face Sırt Çantası Kadın Modelleri De Mevcut Mu?

Unisex, erkek ve kadın olmak üzere çeşitli modeller mevcuttur.

The North Face Sırt Çantası Modellerinin Farkı Nedir?

Sahip olduğu kapasite, kullanılan kumaş ve işlevsel bölmeler, omuz ve sırt konforunu koruyacak dolgulu yapılara göre farklılık gösterir. The North Face sırt çantası yorumlarına bakarak kullanıcı deneyimlerine ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

The North Face Sırt Çantası Fiyatları

82 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 82 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352914/1300936/thenorthface