Doğa sporları denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan The North Face, dış mekan aktivitelerine uygun ürünler tasarlıyor. 1968 yılında kurulan ABD menşeli şirket çeşitli giyim ürünlerinden ayakkabılara, çanta modellerinden atkı, bere gibi aksesuarlara kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle dünya tarafından tanınıyor. Zengin ürün seçenekleri arasından ön plana çıkan, birbirinden kullanışlı The North Face sırt çantası modelleri kullanıcılar tarafından severek tercih ediliyor. Gelişen teknolojiden faydalanarak ürünlerinde maksimum konfor sağlamayı hedefleyen The North Face, sırt çantalarında da fonksiyonel depolama alanları ve yumuşak yüzeyler oluşturarak ürünlerini zirveye taşıyor.

The North Face Sırt Çantası Modelleri

Farklı özelliklere ve renk seçeneklerine sahip alternatifleri bulunan The North Face sırt çantası modelleri, su geçirmeyen kumaşlardan üretiliyor. Gerek günlük kullanım için gerekse de dağcılık gibi outdoor aktivitelerine yönelik modeller bulunabiliyor. Yenilikçi ve yüksek teknolojiyi ürünlerine yansıtan The North Face markasının sırt çantalarında uzun ömürlü ve üstün kaliteli fermuarlar kullanılıyor. Birçok modelde ana gözlere ek olarak yer alan fileli bölmeler kullanıcılar için kolay ulaşılabilir alternatif depolama alanları oluşturuyor. Kadın ve erkek için ayrı olarak tasarlanan ürünler olduğu gibi unisex çanta modellerine de rastlanabiliyor. Çanta tasarımlarında siyah ve grinin yanı sıra mavi, kırmızı ve turuncu gibi canlı renk seçenekleri de sunuluyor. Geniş iç hacme sahip çantalar işlevsel olmalarıyla göz dolduruyor. The North Face sırt çantası modelleri, tasarımlarıyla göze hitap eden şık çantalar olmayı da başarıyor.

The North Face sırt çantalarında extra dolgulu ve köpük takviyesi bulunan FlexVent sırt askıları kullanılıyor. Yüksekliği ayarlanabilen bu askılara ek olarak birçok üründe ergonomik özellikli, belden ve göğüsten bağlama tokaları da yer alıyor. Sert plastikten üretilen tokalar oldukça dayanıklı olması sebebiyle uzun süreli kullanıma olanak sağlıyor. Ayrıca bu bağlantı detayları sayesinde doğa sporları ile ilgilenen kullanıcılar konforlu bir şekilde aktivitelerini sürdürebiliyor. Ek olarak ürünlerin gece kullanımı düşünüldüğünde askı kısımlarında bulunan reflektif şeritler sayesinde karanlıkta farkedilebilirlik de sağlanmış oluyor. Farklı boyutlarda alternatifleri bulunan The North Face sırt çantalarının bazı modellerinde çanta içinde ekstra bir laptop gözü yer alıyor. Bu sayede elektronik aletlerin olumsuz hava koşullarından korunarak, rahat bir şekilde taşınabilmesi sağlanıyor.

The North Face Sırt Çantası Fiyatları

Son teknolojik gelişmelerin ışığında tasarlanan ve en kaliteli malzemelerin kullanıldığı The North Face sırt çantası modelleri  nitelik bakımından öne çıkarak kullanıcılarından tam puan alıyor. The North Face sırt çantası fiyatları çantanın özelliklerine bağlı olarak yükselirken, çanta modelleri uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün olarak değerlendiriliyor. Fiyatlar orta-üst segmente hitap eden bir aralıkta belirleniyor. 

The North Face markası özellikle doğa sporları alanında zirvedeki yerine kalitesi sayesinde ulaşıyor. Bu nedenle kullanıcılar da satın alma sürecinde ürünlerin fonksiyonelliğini ön planda tutuyor. Farklı renk ve model seçenekleri ile kullanıcısıyla buluşan The North Face sırt çantalarının pek çok çeşidinde sporculara hareket özgürlüğü sağlayan dinamik çerçeve sistemleri, su kaydırma özelliği ve yırtılmaz kumaş kullanımı gibi kullanışlı detaylara rastlamak mümkün oluyor. The North Face markası sırt çantaları ile doğa sporlarıyla ilgilenen bireylerin gözdesi haline geliyor.  Bu bağlamda çeşitli modelleri ile her yaştan kadın ve erkek kullanıcılara hitap etmeyi başarıyor.

Uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz sırt çantası ihtiyacınız için The North Face markalı çanta modellerini değerlendirebilir, dayanıklı ve kaliteli yapılarının yanı sıra ulaşılabilir fiyatlarıyla da markanın ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

The North Face Sırt Çantası Fiyatları

.
Marka
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 157 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352914/1300936/thenorthface