ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Ticari Bulut Kolay Ön Muhasebe Programı

Ticari Bulut Kolay Ön Muhasebe Programı

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/41/60000208

Ticari Bulut Kolay Ön Muhasebe Programı

Ticari Bulut ile Hesaplar Bizden
Web Tabanlı Ön Muhasebe Programı 3 Aylık Abonelik Paketidir
Kullanıcı Dostu Ara Yüzü İle YepYeni Bir Ön Muhasebe Deneyimi
 

İstediğiniz Yerden Muhasebe Programınıza Ulaşabilirsiniz
Bilgisayar, Tablet, Cep Telefonu gibi tüm cihazlarınız dan dilediğiniz yerden mekana bağlı kalmadan Ticari Bulut'a ulaşabilirsiniz. Müşterinizin yanında cep telefonu ile hesap hareketlerini inceleyebilir, dilerseniz ödeme entegrasyonu ile kredi kartı bile geçebilirsiniz.

Para Hareketlerini Kolayca Yönetebilirsiniz
Kasa, Banka Hesabı, POS Hesabı ve kredi kartlarınızı tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ödemelerinizi Ticari Bulut'un size verdiği hazır kategorilerle veya kendinize özel başlıklarla kayıt edebilirsiniz. Ne gelmiş ne gitmiş gözünüzün önünde olur.

Fiyat Tekliflerinizi Yönetebilirsiniz
Fiyat teklifi hazırlayıp gönderebilir, Gönderdiğiniz fiyat tekliflerin onaylanma süreçlerini takip edebilirsiniz. Müşteriniz ile yaptığınız görüşmeleri kayıt edebilir, sonraki tarihe görüşme hatırlatması ekleyebilirsiniz, onaylanan fiyat tekliflerini tek tuşla satışa çevirebilirsiniz. Hazırladığınız tekliflerdeki kar marjını yüzde ve TL olarak görüntüleyebilirsiniz.

Stok Hareketlerini Yönetebilirsiniz
Teklif veya satış hazırlarken bir ürünü daha önce kimlere, kaç adet, kaç paraya satılmış veya hangi tedarikçilerden kaç paraya alınmış görebilirsiniz, stokunuz da olmayan ürünü satış hazırlarken ayrıca bir işlem yapmadan stoka ekleyebilir, üretim ve stok sayım modüllerini kullanabilirsiniz. Yabancı para birimlerini otomatik olarak çevirebilirsiniz, örneğin USD ürün, TL müşteriye satış hazırlanırken, merkez bankasının o günü kurundan otomatik TL ye çevrilir. Ürün için 3 adet satış fiyatı girebilirsiniz.

Çek Senet Takibi Yapabilirsiniz
Alınan ve verilen çek veya senetlerinizi takip edebilirsiniz. Çek-Senetlerden kısmı ödeme alabilir, müşteriden alıp tedarikçiniz e verebilir, ödemesini takip edebilirsiniz. Ortalama vade hesabı, fotoğraf ekleme gibi ihtiyacınız olabilecek her şey Ticari Bulut'ta

Hesaplarınız Virüsten Etkilenmez!
Bilgisayarınıza bulaşan virüslerden den korkmayın, Ticari Bulut virüsten etkilenmez, verileriniz güvenle saklanır. Siz hiç bir şey yapmasanız bile periyodik olarak yedeklenir.

Fatura ve İrsaliye Kesebilirsiniz
Elektronik fatura kullanmıyorsanız, matbu faturada kesebilirsiniz, Ticari Bulut ile lazer, mürekkep püskürtmeli veya nokta vuruşlu yazıcılarla fatura kesebilirsiniz, her türlü fatura formuna kolayca uyum sağlar, eğer fatura görselini destek@ticaribulut.net 'e gönderirseniz tüm fatura ayarlarınızı sizin yerinize ücretsiz olarak yapabiliriz.

Personel Maaş ve Hareketlerini Yönetebilirsiniz
Personellerinizin maaşlarını, ücretli ve ücretsiz izin haklarını takip edebilir, bazı çalışanlarınıza Ticari Bulut erişim yetkisi vererek, ayrı bir şifreyle Ticari Bulut'u kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda hangi satışı kim yapmış aylık satış istatistiği nedir, para giriş çıkışlarını kimler yapıyor gibi onlarca raporlamadan faydalanabilirsiniz, isterseniz personelin yetkilerini kısıtlayıp sadece belirli işlemleri yapmasını sağlayıp, görmesini istemediğiniz modüllere erişimini kapatabilirsiniz.

Elden Taksitli Satış Yapabilirsiniz
Bir çok mobilya, beyaz eşya ve elektronik mağaza Ticari Bulut'u tercih etti. Otomatik taksit hatırlatma SMS'i gönderme, satış sözleşmesi, teslim fişi hazırlama, teslim yoğunluğunu iş takviminden yönetme, taksit geciktiren müşteri raporları ve toplu taksit isteme SMS gönderme, toplu senet yazdırma, istenirse her takside ayrı fatura kesebilme gibi onlarca elden taksit desteği Ticari Bulut'ta ek ücret Ödemeden Sizlerle

Avukatınızı ve İcra Dosyalarınızı Takip Edebilirsiniz
Hangi avukatınız da kaç dosya var, icra masrafları, icradan tahsilatlar ve kalan tahsilatlar ne durumda görebilirsiniz. İcraya verilen müşterilerde elden tahsilat almama hatırlatması gibi özelliklerden faydalanabilir. İcradaki dosyadan elden tahsilat alıp avukatınızla aranızın açılmasını Ticari Bulut engeller.

Kâr Analizi Yapabilirsiniz
Satış bazında, teklif bazında veya aylara göre kâr analizi yapabilirsiniz, eğer raporlama yetkisini kapatırsanız, kârlılık raporlarınızı sizden başkası göremez.

Ödemelerinizi Takip Edebilirsiniz
Başlangıç sihirbazımız ile dakikalar içinde tüm ödemelerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz. Tüm yıl içinde aylara göre ödeme planınız otomatik olarak oluşur. Tekrarlayan türden ödemeleriniz örneğin kira, elektrik, internet gibi ödemelerinizi tanımlayabilirsiniz, Çek/Senet ödemeleriniz otomatik olarak ödeme takvimine işlenir. Ödeme takvimi ile kontrol sizde olsun.

İş Takvimi Oluşturabilirsiniz
Satışlarınızın teslim süresini iş takviminde organize edebilirsiniz, böylece müşterilerinize zamanında teslimat yaparsınız, işler üst üste gelmez. Önemli işlerinizi, iş takvimine kayıt edebilir, isterseniz size SMS ile hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Kolay Ön Muhasebe Programı 
Hesaplarınızı Kolaylıkta Takip Edebileceğiniz Kullanıcı Dostu Bir Program  
Bu Gün Ticari Bulut Kullanmaya Başlayın

Web Tabanlı Yapısıyla Bilgisayarınız Arızalansa da Verileriniz Silinmez!Satın aldığınız 3 Aylık paket dolduğunda dilerseniz yeniden süre satın alabilirsiniz
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön