Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
TP-LINK
TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router

TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router

TP-LINK
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013122/60001272
TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router

 

  • Azami bant genişliği ve yedekleme yeteneklerinin garanti edilmesi için gelişmiş yük dengeleme ile donatılmış 4 adede kadar WAN bağlantı noktası
  • Desteklenen PPPoE Sunucusu ile sistem yöneticileri için kapsamlı müşteri hesabı ve ağ yönetimi sağlar
  • Belirli müşteriler için bant genişliği kaynağını özgün uygulama ortamları doğrultusunda yönetir
Bu Ürün Ne Yapar?
TL-R480T+ yük dengelemeli geniş bant yönlendirici, küçük işletmeler için mantıklı bir seçimdir. Size düşük ek yük ile yüksek yatırım getirisi sunar. Üç adet değiştirilebilen WAN/LAN bağlantı noktasına sahip olan TL-R480T+, çeşitli İnternet erişimi gereksinimlerini tek aygıt aracılığıyla karşılayabilmesi için 4 adede kadar WAN bağlantı noktasını destekler. TL-R480T+, size istikrarlı ağ kullanılabilirlik süresi ve güvenilir Ethernet bağlanırlığı sağlamak için çok sayıda yük dengeleme stratejisini, gelişmiş hizmet kalitesini (QoS) ve güçlü güvenlik duvarını bütünleştirir. Ayrıca, TL-R480T+ modelinin Web tabanlı bir araç aracılığıyla yönetilmesi kolaydır ve bu özelliği, ağınızı oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır.
Üç Adet Değiştirilebilir WAN/LAN Bağlantı Noktası
TL-R480T+, LAN ya da WAN olarak ayarlanabilen üç adet değiştirilebilir bağlantı noktasına sahiptir ve yönlendiricinin çeşitli İnternet erişimi gereksinimlerini tek aygıt aracılığıyla karşılayabilmesi için 4 adede kadar WAN bağlantı noktasını desteklemesine olanak sağlar. Yönlendirici aynı zamanda, yük ve bant genişliği gereksinimleri doğrultusunda en verimli hattı otomatik olarak seçen ve kullanıcılara istikrarlı ağ kullanılabilirlik süresi ve güvenilir Ethernet bağlanırlığı sunan bir tümleşik akıllı yük dengeleme işlevine sahiptir.
Çok Sayıda Güvenlik Özelliği
TL-R480T+, harici tehditlere karşı koruma için TCP/UDP/ICMP Boğma, Ölüm Pingi ve diğer ilgili tehditler dahil olmak üzere, Hizmet Engelleme (DoS) saldırılarını otomatik olarak tespit eder ve engeller. Bu yönlendirici aynı zamanda, yetkisiz erişim sağlamaya çalışan kişilerin ve virüslerin saldırılarını güçlü bir şekilde engelleyen IP/MAC/URL/Web süzme işlevleri sunar. TL-R480T+, dahili ağın daha iyi yönetilmesi için, sistem yöneticilerinin belirli Web sitelerini ve anında ileti/eşler arası paylaşım uygulamalarını engelleyecek kuralları tek tıklatmayla belirlemesine ve personelin FTP, HTTP ve SMTP gibi belirli hizmetleri kullanmasını kısıtlamasına olanak sağlar.
Verimli Erişim Yönetimi
Yönlendirici, PPPoE hesaplarını özel ağ kullanıcılarına tahsis etmek için bir PPPoE Sunucusu kurarak, yalnızca kimlik doğrulamasını geçen, kurallara uygun hesaplara sahip kullanıcıların İnternet'e erişmesine izin verir. IP tabanlı Bant Genişliği Denetimi ile işbirliği yaparak, belirli PPPoE hesaplarının bant genişliği kullanımını sınırlayabilir. Ayrıca, E-Bülten özelliği belirli kullanıcı grupları için düzenli olarak Web sayfası biçimindeki bir bülten yayınlama ve PPPoE hesabının sona erme tarihini kullanıcılara bildirme becerisine sahiptir. Yönlendirici, daha verimli yönetim için, yukarıdaki özelliklerle gezinme yetki alanlarındaki farklı kullanıcılara öncelik verir.
Emniyete Odaklı Kurumsal Yatırımlar
Profesyonel yıldırımdan koruma teknolojisi, gerilim şoklarının aygıtın iç aksamına ulaşmasını önlemek ve zararsız bir şekilde toprağa deşarj etmek için tasarlanmıştır. Bu yönlendirici, iyi topraklanmış bağlantı koşullarında 4KV'ye kadar olan yıldırım hasarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik, ağ altyapısı yatırımlarının çok güçlü bir doğa olayına karşı mümkün olduğunca emniyette olmasına olanak sağlar.
TP-LINK Hakkında
1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir. 

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön