1996 yılında kurulmuş olan Çinli teknoloji firması TP Link, bilgisayar ağ donanımları üretiyor. Kısa sürede yakalamış olduğu başarı sonrası dünya pazarına açılan firma, özellikle modem modelleriyle birçok ülkede en çok satanlar arasında yerini alıyor. Evlerinde, ofislerinde ya da büyük ölçekli işletmelerinde kaliteli, hızlı ve kesintisiz internet erişimi isteyen kullanıcıların tercihi TP-Link modem oluyor. TP Link, sunmuş olduğu model çeşitliliğiyle küçük alanlardan büyük alanlara kadar her internet kullanım noktası için etkili çözümler üretiyor.

TP-Link Modem Ne İşe Yarar?

TP-Link modem, bireysel ya da kurumsal kullanıma yönelik internet hatlarının kullanımını mümkün kılan bir ağ donanımı görevi üstleniyor. Modemin çekim gücünün yüksek oluşu, internet kullanım kalitesini ve kullanım alanının genişliğini doğrudan etkilediği için kullanıcılara zengin ürün yelpazesi içerisinden seçim yapma şansı veren TP-Link modem, beklentileri tam anlamıyla karşılamayı başarıyor. Markanın modem modelleri kullanıcılara farklı standartlar arasından bağlantı desteği ve hızı gibi kriterlere göre seçim yapma olanağı sunuyor.

TP-Link Modem Nerelerde Kullanılır?

TP-Link modem çeşitlerinin görevleri benzer olmakla birlikte farklı kullanım alanları bulunuyor. Markanın bireysel kullanım için tasarlamış olduğu modem çeşitleri ev ve ofis gibi alanlarda tercih ediliyor. Kurumsal kullanıma yönelik modem çeşitleri ise daha büyük alana sahip olan, dolayısıyla da geniş bir internet erişim ağına ihtiyaç duyan işletmeler tarafından kullanılıyor. Daha hızlı bağlantı sağlamaya yarayan modem modelleri, talep ve beklentisi yüksek internet bağlantı performansı olan kullanıcıların ilgisini çekiyor.

TP-Link Modem Nasıl Seçilir?

TP-Link modem seçimi yapacak olan kullanıcıların öncelikli olarak bireysel kullanıma yönelik mi, yoksa kurumsal kullanıma yönelik mi bir modele gereksinim duyduklarını belirlemeleri gerekiyor. Bir sonraki seçim kriteri ise modem modelinin türü ve çekim gücü oluyor. Markanın modem modelleri, ADSL ve VDSL olarak iki gruba ayrılıyor. ADSL yaygın modem teknolojisini, VDSL yeni nesil yüksek hızlı modem teknolojisini temsil ediyor. Modemlerin çekim güçleri ise modelden modele farklılık gösteriyor.

Hangi TP-Link Modem Modeli Daha İyidir?

ADSL ya da VDSL olarak temin edilebilen TP-Link modem modelleri, fiber bağlantı, Wireless, Router, Firewall, 3G desteği, 4G desteği, USB girişi, Ethernet çıkışı ve Türkçe menü gibi birçok farklı özelliğe sahip bulunuyor. Markanın tüm modem modellerinin öne çıkan özellikleri değişkenlik arz ediyor. Kullanıcılar modem modellerinin özelliklerini gözden geçirdikten sonra kendileri için en uygun seçenekte karar kılabiliyor. Böylelikle her kullanıcı kendisi için en iyi TP-Link modem modelini seçebiliyor.

TP-Link Modem Nasıl Kullanılır?

TP-Link modem modellerinin kullanıma başlamadan önce kurulumlarının yapılması gerekiyor. Cihazların internet hattına kablolar vasıtasıyla fiziksel bağlantıları yapıldıktan sonra talimatlara uygun şekilde yazılımsal kurulumları gerçekleştiriliyor. Kurulum işleminin tamamlanmasıyla birlikte modemin kablolu ya da kablosuz şekilde kullanımına başlanıyor. Tüm bilgisayarlar, çevrimiçi konsollar ve akıllı cihaz modelleri, TP-Link modemle bağlanabiliyor. Markanın modemleri pratik kullanımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

TP-Link Modem Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

TP-Link modem alırken ilk dikkat edilmesi gereken ayrıntı, modem modelinin kullanılacağı alan için uygun olup olmadığı oluyor. Modem modelinin kablolu ve kablosuz bağlantı hızının, çekim gücünün ve türünün de kullanıcılar tarafından belirlenmesi tavsiye ediliyor. Ayrıca kullanıcılar çekim gücüne etki eden anten sayısı gibi özellikler üzerinden de seçim yapabiliyor. TP-Link modem fiyatları için belli bir fiyat standardı bulunmuyor. Her model, özellikleri ve etkinliği doğrultusunda fiyatlandırılıyor. Kullanıcılar fiyat / performans bakımından oldukça tatmin edici sonuçlar veren modem modellerinin fiyatlarını cazip buluyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

TP-LINK Modem Fiyatları

21 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. TP-LINK Modemler
  2. Zyxel Modemler
  3. Asus Modemler
  4. Everest Modemler
  5. Tenda Modemler
  6. Airties Modemler
  7. Draytek Modemler
  8. Huawei Modemler
  9. KRN Modemler
  10. Keenetic Modemler
  11. Aztech Modemler
  12. Caller ID Modemler
  13. Cnet Modemler
  14. D-Link Modemler
  15. Engenıus Modemler
  16. Linksys Modemler
  17. Netis Modemler
  18. Belkin Modemler
  19. Billion Modemler
  20. Edimax Modemler
  21. Fortinet Modemler
  22. Inca Modemler
  23. Trendnet Modemler
  24. ZTE Modemler
 5. Kablosuz Bağlantı Hızı A-Z
 6. Wireless Özelliği
 7. Fiber Bağlantı
 8. Anten Sayısı
 9. 3G/4G Desteği
 10. Ethernet Çıkışı
 11. Router Özelliği
 12. USB
 13. Türkçe Menü
 14. Fotoğraflı Değerlendirme
 15. Fırsat Ürünleri
 16. Firewall Özelliği
 17. Satıcı A-Z
 • Marka TP-LINK
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/tplink
Başa dön