Turbox masaüstü bilgisayar modelleri, yüksek meblağlar ödemeksizin tatmin edici performans gösteren hazır masaüstü bilgisayarlar edinmek isteyen teknoloji ve oyun meraklılarının ilgisini çekiyor. Ev ve iş yerlerinde kullanılabilecek şekilde tasarlanan bilgisayarlarda, seçilen modele bağlı olarak, klavye, fare, monitör gibi çevre birimleri de yer alabiliyor. Ürünler, ilk kez bilgisayar edinecek olan ve dijital içeriklerin kendine özgü dünyasını henüz keşfedecek olanlar için uygunluk gösteriyor.

Intel platformu üzerine kurulan, ekran kartı tarafında NVIDIA ve AMD’nin harici ya da Intel’in dâhili çözümlerinden destek alan Turbox masaüstü bilgisayar modelleri, RAM ve sabit disk konusunda da yeterlilik sunuyor. İşletim sisteminin yanında, yüklenen oyun ve uygulamaların da akıcı şekilde çalıştırılabilmesini sağlayan ürünler, çok amaçlı kullanım için değerlendirilebiliyor. Kasaların ön ve arka yüzlerinde yer alan bağlantı portları, teknoloji tutkunlarının diledikleri aygıtları ve ses ekipmanlarını bilgisayarlarına bağlayabilmelerine yardımcı olurken, kimi modellerde yer alan optik sürücüler, CD ve DVD gibi disklerin kullanılabilmesini mümkün kılıyor. Aynı zamanda, ilgili optik disklere veri yazımına da olanak veren optik sürücüler, bilgisayarların değerini arttırıyor.

Kasa tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan Turbox masaüstü bilgisayarlar, oyuncuların dikkatini çekerken, bazı ürünler ise sade tasarımlarıyla iş yerleri için ideal hale geliyor. Oyun tutkunlarına yönelik hazırlanan LED aydınlatmalı, gelişmiş soğutma imkânlarına sahip, geniş kasalı bilgisayarlar, kullanıcıların oyun süreçlerini mükemmel şekilde sürdürmelerine yardım ediyor. Bilgisayarını edindikten sonra iç aksamında değişiklikler yapmak isteyenler için de uygun olan modellere; bellek, sabit disk, ekran kartı, ses kartı ve benzeri dâhili donanım bileşenleri eklenebiliyor. Kasa içi hava sirkülasyonunu en üst noktaya taşımayı hedefleyenler de kasanın muhtelif yerlerine 12 cm veya 14 cm’lik fanlardan takabiliyor. Oyunculara seslenen kasalara oranla daha sade tasarıma sahip bilgisayarlar, sessizliği ve verimliliği ön planda tutan teknoloji tutkunlarına hitap ediyor. Düşük devirde çalışan fanları sayesinde yük altında bile sessiz çalışmaya devam eden Turbox masaüstü bilgisayar modelleri, yüksek konsantrasyonla devam ettirilmesi gereken çalışmalar için en iyi seçeneklerden biri oluyor.

Haricen klavye, fare ve monitör edinme gereksinimini ortadan kaldırarak, teknoloji meraklılarının bilgisayar masraflarını asgari düzeyde tutmaların sağlayan ürünler, işletim sistemsiz yapılandırılıyor. Kullanıcıların açık kaynak kodlu ya da ücretli işletim sistemlerini kolayca yükleyebilecekleri bilgisayarlar, donanım geliştiricilerinin ortaya koyduğu ve sürücü olarak isimlendirilen yazılımlar aracılığıyla tam performansta çalışıyor. Bilgisayarlar, gereksinim duyulduğu takdirde projeksiyon aleti, televizyon ve benzeri harici görüntü birimlerine, sorunsuz biçimde görüntü aktararak alternatif kullanım senaryolarına dahil edilebiliyor. Özellikle; okul, eğitim kurumu, iş yeri ve benzeri alanlar için değerlendirilebilen Turbox masaüstü bilgisayar modelleri, yeni nesil çalışma süreçlerinin vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.

Turbox Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

İnternet üzerinden dijital içerik takibi yapmak arzusundakilerin de rahatlıkla yönelebilecekleri ürünler, yüksek hızlı Ethernet portları aracılığıyla hem internete hem de yerel ağlara katılabiliyor. Ev ve iş yerlerindeki modemlerden çıkan RJ45 uçlu kabloların kolaylıkla takılabildiği bilgisayarlar, dünyaya açılarak teknoloji meraklılarının, arkadaşları ve sevdikleriyle iletişim kurabilmelerine kapı aralıyor. Arzu edilirse USB portlarına veya PCI yuvalarına takılabilecek kablosuz ağ bağdaştırıcılarıyla internet ve ağ erişimi sağlanabilen Turbox masaüstü bilgisayar çeşitleri, üst düzey genişletilebilirlik seçenekleriyle takdiri hak ediyor.

Günlük kullanımda veya iş yaşantısında kendine yer bulan ürünler, küçükler için karne hediyesine de dönüşebiliyor. Dijital dünyayla yeni tanışacak küçük yaştaki kullanıcıların hemen her türlü beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan Turbox masaüstü bilgisayar modelleri, masaüstü bilgisayarlara yatırım yapmayı hedefleyenlerin öncelikli tercihi oluyor.

Genellikle erişilebilir fiyat aralıklarında bulunan ve kısıtlı bütçesine karşın performanslı masaüstü bilgisayarlar edinmek isteyenler, Turbox masaüstü bilgisayar fiyatları üzerinden diledikleri ürünleri edinebiliyorlar. Geniş ürün yelpazesine sahip Turbox tarafından üretilen masaüstü bilgisayarlar, yeni kullanıcılarını bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Turbox Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

2230 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Ram (Sistem Belleği)