Türksit Oyuncu Koltuğu

Uluslararası standartlara göre tasarlanan Türksit oyuncu koltuğu modelleri, ergonomi ve dayanıklılık testlerinden geçen konforlu ürünlerdir. Yönetici koltuğu olarak da kullanılabilen modeller, göz alıcı renkler ve tasarımlarla üretilir. Uzun süreli çalışmalar ve oyun keyifleri için dizayn edilen koltuklar, beden sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Türksit oyuncu koltuğu seçenekleri farklı beğenilere ve beden yapılarına uygun normlarla tasarlandığı için ihtiyaçlarınızı kolayca karşılar. Bilgisayar başında çok fazla zaman geçiriyor ve uzun süreli oyunlardan keyif alıyorsanız, cazip fiyat seçeneği sunan Türksit oyuncu koltuğu modellerini tercih edebilirsiniz. Ayarlanabilir özellikli koltuğunuzu, boyun ve bel bölgenize uygun biçimde ayarlayarak kişiselleştirebilirsiniz.

Türksit Oyuncu Koltuğunun Sunduğu Faydalar

Uzun süren oyunlar sırasında kullanıcının ihtiyacı olan rahatlığı ve konforu sağlaması, oyuncu koltuklarında aranılan bir özelliktir. Bu gereksinimi karşılamayı başaran Türksit oyuncu koltukları sayesinde saatlerce oyun oynayabilirsiniz. Oyun performansınızı artıran ve size esneklik kazandıran ergonomik tasarımlı ürünlerle hem keyifli zaman geçirebilir hem de bedeninizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

  • Markanın oyucu ve yönetici koltuğu olarak tasarladığı ürünler, kaliteli ve dayanıklı malzeme ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Kullanıcısına ekonomik ve kazançlı alışveriş imkânı tanır.
  • Konforlu kullanıma yönelik olarak tasarlanan ürünler, 360 derece dönebilen ve parke zemini çizmeyen tekerleklere sahiptir. Sessizce dönen tekerlekleri dilediğiniz yöne hareket ettirebilirsiniz.
  • Türksit oyuncu koltukları, kullanıcısının rahat edeceği ergonomik ve dayanıklı kolçaklarla tasarlanır. Kollarınızı koyabileceğiniz ideal yüksekliği size sunarak konforlu kullanım sağlar.
  • Ayarlanabilir yaslanma detayı tanıyan koltuğunuzun yükseklik ayarını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ürünler geniş tasarımlı yıldız ayak özelliğine de sahiptir.
  • Kaliteli deri döşemesi ve yüksek dayanıklılığa sahip uzun ömürlü oturma süngeri sayesinde uzun yıllar boyunca keyifle kullanabileceğiniz bir üründür.
  • Pratik ve kolay kurulum imkânı tanıyan Türksit oyuncu koltuklarını kendiniz zahmetsiz biçimde monte edebilirsiniz.

Çalışma Koltuğu Olarak Kullanılan Konforlu Tasarımlar

Türksit koltuk tasarımları arasında, ihtiyacınıza uygun makam, yönetici, öğrenci, sekreter ve personel koltuk modeli bulmanız mümkündür. Çalışma koltuğu olarak da kullanılan Türksit oyuncu koltukları mavi, kırmızı, siyah, yeşil, sarı, bej, beyaz ve turuncu gibi renk alternatifleriyle tasarlanır. Her beğeniye hitap eden normlarla tasarlanan ürünler az yer kapladıkları için oldukça kullanışlıdır. İstediğiniz yüksekliğe ve dayanma mesafesine ayarlayabileceğiniz koltuğunuzda uzun saatler boyunca ofis çalışması yapabilirsiniz. Rahat oturma süngerine sahip oturak kısmı ve her yöne dönebilen tekerlekleri sayesinde konforlu çalışma şansı bulabilirsiniz. Boyun ve baş bölgenizi rahatlatacak dayanak detayı sunan ürünler en verimli çalışma koltukları olmayı başarır. Uzun saatler boyunca masa başı çalışması yapıyorsanız, boyun bölgesi ayarı sunan modelleri tercih edebilirsiniz. Özel sünger dolguya ve ergonomik tasarıma sahip koltuk modelleri ile beden sağlığınızı koruyabilirsiniz. Türksit oyuncu ve çalışma koltuğu seçeneklerini deterjana gerek duymadan nemli bir bez yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz.

Türksit Oyun Koltukları Yerli Malıdır

Türksit koltuk modelleri %100 yerli üretim olup tüm parçalar markanın kendi fabrikasında üretilir. Uzun ömürlü ve kuvvetli amortisör detayı sunan koltuk modelleri çalışma ergonomisine uygun dayanıklı ürünlerdir. Farklı ebat ölçüleri taşıyan modeller içerisinde, ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Türksit oyuncu koltuğu modelleri arasında 60 cm yüksekliğe, 50 cm genişliğe ve 50 cm derinliğe sahip oyuncu koltuğu seçenekleri olduğu gibi 80 cm yükseklik, 55 cm genişlik ve 55 cm derinlik ebatları sunan modeller de mevcuttur. Ürünler, kargo için hazırlanan özel kutuları içerisinde montaj kılavuzu ve kurulum malzemeleri ile birlikte gönderilir. Koltuğunuzun kurulumunu bir tornavida yardımıyla kolayca yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Türksit Oyuncu Koltuğu

260 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 260 ürün
DSACategoryId/2147483643/15312/80374073/turksit