Tuvalet kağıtları insanlık için en önemli buluşlardan biridir. Uzun zaman öncesine dayanan tuvalet kağıdının bulunuşu ve kullanımı insan sağlığı için hayati bir öneme sahiptir. Kişisel hijyen için tuvalet kağıtları olmazsa olmazdır. Tuvalet kağıdı kullanımının önemini günümüzde sağlık çalışanları da önem ile vurgularlar. Sağlıklı bir beden için hijyenik bir yaşam tarzına sahip olunması gerekir. Tuvalet eğitimini alan her çocuğun mutlaka tuvalet kağıdı kullanımına alıştırılması gerekir. Banyoda ya da tuvaletlerde bulunması gereken en elzem şeylerden biridir. Tuvalet kağıdının ansızın bitmesine karşın banyo ve tuvaletlerinizde çoklu paketlerde satılan ürünleri tercih edebilirsiniz. O yüzden 32 li tuvalet kağıtları yaşam alanlarında en çok kullanılan ve alışveriş listelerinde en çok bulunan temel ihtiyaçlarındandır. Bir tuvalet kağıdı standına sahip olarak tuvalet ve banyolarınızda birden fazla tuvalet kağıdını muhafaza edebilirsiniz. Tuvalet kağıtlarının hijyeni sağlamasının yanında cildin nem dengesini kaybetmemesi ve tahriş olmasını engellemek gibi farklı işlevleri de bulunur. Tuvalet kağıtlarının bir diğer işlevi ise eşya temizliği yapmaktır. Üzerine dökeceğiniz kolonya ya da herhangi bir temizlik ürünü ile telefonlarınızı, masanızı ya da başka yüzeyleri silebilirsiniz. 32 tuvalet kağıdı sayesinde ihtiyacınız olduğu her an kullanabilirsiniz.

32’li Tuvalet Kağıdı Özellikleri

32 li 3 kat tuvalet kağıdı markalarına, kalitelerine ya da çeşitli donanımlarına göre çeşitlilik gösterir. Özellikle tuvalet kağıtlarının paket içerisinde kaç tane rulo barındırdığı, parfümlü olup olmaması ve bir parça kağıdın kaç katmanlı olduğu önemli kıstaslardır. İçerisinde 32 tane rulo barındıran tuvalet kağıdı ürünleri;

  • Hijyeniktir ve üst düzey temizlik sağlar.
  • Saf pamuktan üretildikleri için cildi tahriş etmezler.
  • Sağlığa zararlı kimyasal maddeler içermezler.
  • 32 li rulo tuvalet kağıdı parfümlü ya da parfümsüz seçenekleri ile üretilir.
  • Bir parça kağıt 3 katmanlı üretilir. Suyu içine hapseder. Parçalanmaz ve ufalanmazlar.
  • Renkli ya da beyaz renkli olarak seçenekleri mevcuttur. Desenli tasarımları ile göze hitap ederler.
  • Çocuk ve bebeklerde gönül rahatlığı ile kullanılabilirler.
  • 32 tuvalet kağıdı fiyatları uzun süre ihtiyacınızı karşıladığı için ekonomiktir.
32’li Tuvalet Kağıdı Çeşitleri

Tuvalet kağıtlarının çeşitli kategoriler ile sınıflandıran hususlar vardır. Bunlardan başlıcaları tuvalet kağıdı paketinin içinde kaç tane rulo olduğu, bir parça kağıdın kaç katmanlı olduğu ve ürünün renkli ya da kokulu olup olmadığıdır. Bir pakette 32 tane rulo tuvalet kağıdı içeren çeşitler sıklıkla tercih edilir. Bunun nedeni tuvalet kağıdının ansızın tükenmesine mahal vermemektir. Bu tür tuvalet kağıdı 32li oldukları için uzun süre ihtiyaçlarınızı giderir. Her an ihtiyaçlarınızı karşılamak için idealdir. Bunun yanında kalabalık aile yaşantılarında bu tür fazla ruloya sahip tuvalet kağıtlarını satın almak sizin yararınıza olacaktır. Tuvalet kağıtlarını çeşitlendiren bir diğer husus ise bir parça kağıtta kaç tane katman olduğudur. 3 katlı tuvalet kağıtları çok sık tercih edilen bir modeldir. Bir parça tuvalet kağıdı ne kadar çok katmana sahip olursa o kadar konforlu bir kullanım imkanı sunar. 32 li 3 kat tuvalet kağıtları çok katlı olduğu için suyu hapseder ve konforlu bir kullanım sağlar. Bu sayede tuvalet kağıdı kullanırken parçalanmaz ya da ufalanmaz. 32 li tuvalet kağıdı 3 katlı seçenekleri kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Aynı şekilde 2 katlı 32 li tuvalet kağıdı çeşitleri de suyu emer ve parçalanmaz. Renkli ya da desenli ürünler hijyenik kullanımları yanı sıra göze hitap etmeleri bakımından da tercih edilir. Siz de banyonuzda ya da tuvaletlerinizde estetik bir görüntü yakalamak istiyorsanız çeşitli banyo aksesuarları ile şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Günümüzde kokulu tuvalet kağıtlarına rastlamak da mümkündür. Bu tür tuvalet kağıtları bulunduğu ortama hoş bir koku yayarlar. Bu özellikleri sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilirler. 32 li parfümlü tuvalet kağıdı seçenekleri kendiliğinden kokulu ürünlerdir. Bu sayede hoş bir koku yayarlar. Kullanıcılar tarafından dikkat edilen bir diğer önemli husus ise tuvalet kağıdının üretildiği materyal ve içerisinde barındırdığı maddelerdir. Cilde doğrudan temas eden bu ürünlerin sağlığa zararlı hiçbir madde içermemesi önemli bir husustur. 3 katlı 32 li tuvalet kağıdı organik pamuktan üretilirler. Böylelikle cildi tahriş etmezler ve sağlıklı aynı zamanda hijyenik bir kullanım sağlarlar.

32’li Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Tuvalet kağıdı fiyatları kendi içerisinde çeşitlilik gösterir. 32 li tuvalet kağıdı fiyatları tuvalet kağıdının markasına, kalitesine ve konforuna göre değişmektedir.Tuvalet kağıdının üretildiği malzeme, kalite, kaç katmana sahip olduğu, renk, desenli olup olmaması ve parfüm gibi donanımları tuvalet kağıdı fiyatlarını etkiler. Organik saf pamuktan üretilen tuvalet kağıtları diğer çeşitlerine göre fiyat olarak değişkenlik gösterebilir. Diğer taraftan tuvalet kağıtlarının sahip olduğu donanımlar da fiyatlarında etkili olur. Bir tuvalet kağıdının fazla katmana sahip olması fiyatını arttıran önemli bir husustur. Farklı desene ya da renge sahip olan tuvalet kağıtları diğer sade ve beyaz renkli tuvalet kağıtlarına nazaran fiyatları daha farklıdır. Parfümlü olarak üretilen tuvalet kağıtlarını etrafa hoş bir koku yaymaları bakımından tercih edebilirsiniz. Parfümlü tuvalet kağıtları fiyat bakımından değişkenlik gösterir. İndirimli tuvalet kağıdı 32’li ürünleri hem ihtiyaçlarınızı karşılar hem de cep dostu olmasından dolayı rahat bir alışveriş sağlar. En uygun 32 li tuvalet kağıdı seçeneklerine göz atabilirsiniz. 32 li tuvalet kağıdı en ucuz fiyat avantajları ile Hepsiburada’da mevcuttur.

32’li Tuvalet Kağıdı Neden Tercih Edilir?

Bir paketin içerisinde 32 tane ruloya sahip olan tuvalet kağıdı 32li oldukları için uzun süre ihtiyaçlarınızı giderir. Kalabalık nüfuslu bir evde yaşıyorsanız ve tuvalet kağıtlarınızın ansızın bitiyorsa bu ürün size göredir. Bu tuvalet kağıtlarını başka amaçlar için de kullanabilirsiniz. Ev taşıma süreçlerinde bu tuvalet kağıtlarını tampon görevi görmesi açısından kolilerinize koyabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız nakliye sürecinde zarar görmez.

Kokulu Tuvalet Kağıtları Sağlığa Zararlı mı?

32’li tuvalet kağıtları çok çeşitli ürün gamına sahiptir. Bu ürünlere çeşitlilik sağlayan bir özellik ise bu tuvalet kağıtlarının parfümlü bir şekilde üretilmeleridir. Kendinden kokulu olan bu ürünler bulundukları ortama hoş bir parfüm kokusu yayarlar. Bu özellikleri nedeni ile kullanıcılar tarafından tercih edilirler. Parfümlü tuvalet kağıtları sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal madde içermezler.

Tuvalet Kağıtlarının Katmanları Ne İfade Eder?

Tuvalet kağıtları çeşitli katmanlarda üretilirler. Bunlar genellikle 1 katlı,2 katlı ve 3 katlı tuvalet kağıtlarıdır. Bu ürünlerde birden fazla katmanlı tuvalet kağıtları daha çok tercih edilir. Bu ürünler suyu içine hapseder ve kullanım sırasında parçalanmaz ve ufalanmazlar. Kullanım rahatlığı ve konforu nedeni ile 2 ve 3 katmanlı tuvalet kağıtları daha sık tercih edilir.

Banyoda Duran Tuvalet Kağıtları Nasıl Dekoratif Durur?

Tuvalet kağıtlarını banyoda ya da tuvaletlerde muhafaza etmek istenmeyen ani bitişleri engellemek adına iyi bir yoldur. Fakat kullanım alanlarında duran tuvalet kağıtları bazen iyi bir görüntü vermeyebilir. Banyonuzda ya da tuvaletinizde estetik ve dekoratif bir görüntü elde etmek isterseniz dekoratif tuvalet kağıdı standlarından yararlanmak faydanıza olur. Çeşitli ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

32 Tuvalet Kağıdı

83 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 36 / 83 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?