Günlük hayatımızda kişisel hijyenin en çok önem kazandığı alan tartışmasız tuvalet oluyor. Pek çok insan için hem mahremiyeti hem de kişisel hijyenin temelini simgeleyen bu alan, henüz çocuklukta temelleri atılmış tuvalet alışkanlığı ve temizlik anlayışı ile ilişkileniyor. Bu alışkanlıklar kişinin kendini temizleyebilmesine, temiz hissetmesine ve her şeyden önemlisi sağlık açısından gerekli hijyen koşullarını sağlayabilmesine yardımcı olduğu için önem kazanıyor. Bu yüzden çok erken yaşlardan itibaren çocukların tuvalet eğitimi ve adabı da öncelik kazanıyor.

Böylesine önemli ve en insani gereksinimlerden biri olan tuvalet ihtiyacı sonrasında yapılan temizlik işlemleri gün içerisinde defalarca tekrarlandığı için bu işlemleri pratik ve konforlu hale getirmek de bir ihtiyaç haline geliyor. Tam da bu noktada tuvalet kağıdı büyük önem kazanıyor. Yumuşak, ıslandığında hemen dağılmayan, hemen parçalanmayan fakat klozete atıldıktan sonra parçalanıp yok olarak, tıkanma sorunu yaşatmayan kağıtlara ihtiyaç duyuluyor. Bu nedenle katmanı ince, suda dağılma kabiliyetine sahip fakat kullanım rahatlığı açısından da çok katlı olarak tasarlanan rulolar öne çıkıyor. Familia, bu bilinç ile piyasaya sürdüğü tüm ürünlerinde tüketiciden tam not almayı başarıyor.

Kullanıcıların tuvalet kağıdı beklentilerini başarıyla karşılayan Familia tuvalet kağıdı, %100 saf ve en kaliteli selüloz harmanlarından üretiliyor. Yapay beyazlatıcı kullanılmadan üretilen yumuşak, dayanıklı ve emici yapısı ile kişisel hijyeninize, cilt sağlığınıza ve rahatlığınıza gereken önemi veriyor. Ekstra yumuşak ve dolgun dokusu ile yumuşacık hissettiren baskı desenli yapraklar, suyla ilk temasında dağılmıyor ancak suya atıldıktan bir süre sonra tamamen eriyor. Kalitesi ile tam not alan marka, kokulu ürünleri ile de oldukça beğeniliyor. Tuvalette her an hafif ve hoş bir koku ile karşılaşmak isteyen tüketicilerin tercihi olan parfümlü rulolar, tuvalete girildiği anda bir ferahlık hissi uyandırıyor.

Familia Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Özellikle birden fazla kişi tarafından kullanılan ofis, okul, hastane ya da kamusal alanlarda, ortak kullanıma açık bulunan lavabolar bazı hijyen sorunlarını da beraberinde getiriyor. Temizliğine yeterince özen gösterilmeyen ve kullanan kişiler için gereken ihtiyaç malzemelerinin bulunmadığı ya da yeterli olmadığı ortamlarda, hastalık bulaştırma, yayma ve hatta salgın riski doğuyor. Bu yüzden böyle yerlerde kağıt ve el deterjanı kutularının daima dolu olması büyük önem taşıyor. Familia ürünleri gerek ekonomik fiyatları, gerekse kullanan kişilerin ürün memnuniyeti açısından, beğenilerek tercih edilen markalar arasındaki yerini alıyor.

Sık ve fazla kişi tarafından kullanılan alanlar ile ekonomik alışveriş yapmayı önemseyen ailelerin tercihleri genellikle sayıca fazla rulo içeren ambalajlar oluyor. Familia tuvalet kağıdı fiyatları incelendiğinde, 16’lı, 24’lü ya da 32’li ambalajlar tüketici için oldukça ekonomik seçenekler olarak raflarda dikkat çekiyor. Uzun süre kullanıma uygun olan bu ambalajlar, birim maliyet olarak büyük avantaj sağlıyor.

Bunların yanında raflarda kokusuz ürünlerin yanı sıra; banyo ve tuvaletlerinde her zaman hissedilebilir, ferah ve hoş bir koku olmasını isteyen kullanıcılar için üretilmiş olan parfümlü ürünler de bulunuyor. Bu seri Sihirli Çiçekler ve Mavi Çiçekler olmak üzere iki farklı doğal kokuya sahip rulolardan oluşuyor. Ayrıca tüm ruloların üzerindeki gibi yine baskı çiçek desenleri bulunan seride, kokuya bağlı olarak kağıttaki desenler mavi ya da mor olarak renklendiriliyor.

Siz de yaşam alanınızdaki banyo ya da tuvaletlere Familia ile daha fazla hijyen, dekor ve konfor katabilirsiniz. Dilerseniz ihtiyacınız olan ürünü hemen şimdi alışveriş sepetinize ekleyerek, alışverişinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Familia Tuvalet Kağıdı Fiyatları

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Familia
  2. Uni Baby
  3. Sofıa
  4. Marathon
  5. Selpak
  6. Maproworld
  7. Optima
  8. Papia
  9. Rulopak
  10. Senso
  11. Espiga
  12. Anı-lüx
  13. Marmaris
  14. Solo
  15. Mavi Beyaz
  16. Maylo
  17. Polente
  18. Tex
  19. Dira
  20. Focus
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Markalar Familia
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552
BAŞA DÖN