Kişisel temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olan Maylo tuvalet kağıdı, cildi tahriş etmeyen yapısı ile konforlu bir kullanım sunuyor. Tuvalette karşılaşabileceğiniz mikroorganizmalara karşı ellerinizi korumanızı sağlayan modeller sayesinde rahatlıkla hijyen sağlayabilir, temizliğinizi kolaylaştırabilirsiniz.

3 katlı yapısı sayesinde sıvı geçişini minimuma indiren Maylo tuvalet kağıdı, evinizde yaşayan kişi sayısına göre seçme özgürlüğünü de beraberinde getiriyor. 24’lü ya da 36’lı paketler halinde satılan ürünler, ekonomik bir seçim yapmanıza da yardımcı oluyor. Özellikle aylık alışverişleriniz sırasında rahatlıkla 36’lık paketleri tercih edebilir, çok daha ekonomik bir şekilde ürünlere sahip olabilirsiniz.

Banyo ve tuvalet dekorasyonunda sıklıkla kullanılan tuvalet kağıdı asacağı ile uyum içerisinde kullanılabilen modeller, rulo şeklinde karton bir kaplamaya sarılıyor. Kolaylıkla bozulmayan karton bir malzemeye sahip olan rulolar, aynı zamanda tuvalet kağıdınızın su ile temas etmesinde şeklinin bozulmasının da önüne geçiyor. Kullanımınızı kolaylaştırmak için, kullanacağınız kadar yaprağı rahatlıkla rulodan koparabilir, hijyeniniz için en doğru miktarı belirleyebilirsiniz.

Beyaz bir renge sahip olan ürünler, aynı zamanda yumuşaklığı ile dikkat çekiyor. Ekstra yumuşaklık sağlaması için 3 farklı kat ile güçlendirilen ve sağlamlaştırılan modeller, sıvı emiş gücünü de bu sayede artırıyor. Sıvının, elinize ya da farkla yüzeylere temasını zorlaştıran 3 katlı sistemi sayesinde Maylo tuvalet kağıtlarını en zorlu koşullarda dahi rahatlıkla kullanabilir, kuru ve hijyenik bir sonuç elde edebilirsiniz.

Geniş yüzeyi ile parmak aralarına, avuç içlerine ya da tırnak diplerine bulaşabilecek mikroorganizmaların önüne geçen Maylo tuvalet kağıdı, çok amaçlı kullanımı ile de dikkat çekiyor. Cilde teması minimuma indiren ürünler, banyodaki farklı ihtiyaçlar için de rahatlıkla kullanılabilir hale geliyor. Makyaj temizlerken, cilt bakımı yaparken ya da ellerinizi kurularken kullanabileceğiniz ürünler sayesinde, banyoda geçirdiğiniz zamanı verimli harcayabilir, işlemlerinizi minimum efor sarf ederek tamamlayabilirsiniz.

Tekli yapraklar şeklinde rahatlıkla koparılabilen Maylo tuvalet kağıtları, kullanımınızı kolaylaştıracak bir yapı sunuyor. Farklı uzunluklarda ve boyutlarda kullanabileceğiniz ürünler sayesinde, ihtiyacınız kadar yaprağı rahatlıkla koparabilir, birbirinden kolayca ayrılan delikli kısımlardan tutarak ürünü değerlendirebilirsiniz.

Maylo Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Maylo tuvalet kağıdı, temizliğinizin tamamlayıcısı haline geliyor. Uyguladığınız bölgeye göre şekil alabilen ve yumuşak dokusu ile cilde zarar vermeyen Maylo tuvalet kağıdı çeşitleri, ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap veriyor. Kişisel ihtiyaçlarınızı, temizliğinizi ya da bakımınızı yaparken Maylo tuvalet kağıdı ürünleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, çok yönlü kullanımın keyfini cildinizde ya da farklı yüzeylerde hissedebilirsiniz.

Bir rulosunda, diğer tuvalet kağıtlarının iki katı uzunluğunda yaprağa sahip olan ürünler, aynı zamanda ev ekonominize de katkıda bulunuyor. Bu sayede kullanım süresini artıran ürünler, aldığınız bir paketin çok daha uzun süre dayanmasını sağlıyor. Pratikliği ve yumuşaklığı ile günlük hijyen ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz Maylo tuvalet kağıtları sayesinde acil durumların önüne geçebilir, iki kat uzun rulosu sayesinde çok uzun süre kullanıma devam edebilirsiniz.

Desenli yapısı, pratik kullanımı ve yüksek emiş gücü ile kişisel temizlik ürünlerinizi çok daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlayan Maylo, aynı zamanda fiyatı ile de dikkat çekiyor. Özellikle küçük yaşta çocukları olan ailelerin yoğun biçimde ihtiyaç duyduğu, tüm aile üyeleri tarafından evinizin birçok farklı bölgesinde kullanılabilen, iki katlı tuvalet kağıdı fiyatına üç katlı tuvalet kağıdı üretimi yapan Maylo, bütçenizden tasarruf edebileceğiniz ve çok daha kaliteli bir tuvalet kağıdı sahibi olabileceğiniz bir şekilde sunuluyor. Hijyeni ve sağlığı güvence altına almayı hedefleyen Maylo tuvalet kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, ürünün detaylarını rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Maylo Tuvalet Kağıdı

36 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kat Sayısı
Toplam 24 / 36 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552/maylo