Kişisel bakımınızı, günlük temizlik işlemlerinizi ve cilt bakım rutinlerinizi çok daha rahat bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan Silen tuvalet kağıtları, ihtiyacınız kadar kullanabileceğiniz yapraklı yapısı ile dikkat çekiyor. Banyoda, mutfakta ya da tuvalette rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler, %100 selüloz malzeme ile hijyeninizi garanti altına alıyor. Tuvalet kağıdının ruloya sarılmış bir şekilde geldiği ürün sayesinde, her zaman elinizin altında bulundurabileceğiniz kişisel bir temizlik malzemesi elde edebilir, ihtiyacınız kadar yaprak kopararak ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En hassas bölgeler için geliştirilmiş yumuşak bir dokuya sahip olan model, tek katlı dolgun yapısı sayesinde derinlemesine temizlik sağlamanıza yardımcı oluyor. Cilde uyumlu selülozların bir araya getirildiği yapraklar, kopma şeritlerinden ayrılarak, çok yönlü bir kullanım da elde etmenizi sağlıyor. Asıl kullanımının yanı sıra makyaj temizlerken, cilt bakımı yaparken ya da krem sürerken de yararlanabileceğiniz Silen marka tuvalet kağıdı sayesinde, günlük diğer işlemlerinizi çok daha pratik bir hale getirebilirsiniz.

Farklı adetler ile paketlenmiş ürünler, özellikle büyük ve geniş aileler için çok daha ekonomik bir tuvalet kağıdı tüketimi sağlıyor. Tüm aile bireyleri için toplu bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz ürünler sayesinde, her zaman elinizin altında bir tuvalet kağıdı bulundurabilir, kişisel temizliğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Ergonomik bir yapıya, ekonomik bir fiyatla sahip olmanızı sağlayan Silen tuvalet kağıdı çeşitleri, özellikle optimum düzeyde fayda arayan kişiler için etkin bir çözüm sunuyor. Sıvı akışını azaltan ve ellerinize mikroorganizmaların geçmesini engelleyen model, parmak arası, avuç içleri ya da tırnak uçları için de maksimum koruma sunuyor. Bu sayede özellikle kirli yüzeylerde kullanırken hijyeninizi artırıcı önlemler alabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar yaprağı kolaylıkla koparabileceğiniz tırtıklı kopma noktaları ile birlikte oluşturulmuş model, ihtiyacınız kadar kağıt yaprağı rulodan kolaylıkla ayırmanızı sağlıyor. Tırtıklı yüzeyi kolaylıkla kavradıktan sonra dilediğiniz kadar tüketebileceğiniz tuvalet kağıtları, bu yönüyle bütçenize de destek oluyor. Yalnızca ihtiyacınız kadar ürünü kullanmanızı teşvik eden tırtıklı kopma noktalarına sahip ürünler sayesinde aile bütçenizi dengeleyebilir, kişisel temizlik harcamalarınızda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Silen Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Banyoda kullanımın yanı sıra, farklı amaçlar için de değerlendirebileceğiniz Silen tuvalet kağıdı modelleri, dilerseniz çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir yapı ile geliyor. Karton bir rulo etrafına özenle sarılmış yapısı sayesinde,taşıma esnasında tuvalet kağıdının zarar görmesininin önüne geçen ürün, ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamanızı sağlıyor. Her zaman en hijyenik sonucu olmak için tuvalet kağıdı rulonuzdan dilediğiniz kadar parçayı koparabilir, temizlemek istediğiniz yüzeye rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sıvı emici özellikleri ile dikkat çeken ürün, masalarda ya da yerlerde oluşabilecek sıvı dökülmeleri ile de etkin bir şekilde baş ediyor. Silmek istediğiniz yüzeyin büyüklüğüne göre rulodan tuvalet kağıdınızı alarak, kuru ve temiz yüzeyler elde edebilirsiniz.

Kişisel bakımınızın ve temizliğinizin değişmez ürünleri arasında yer alan tuvalet kağıtlarını, ekonomik ve pratik bir şekilde sunan Silen, bütçe dostu fiyatı ile de her aileye hitap ediyor. Uygun fiyata çok daha fazla sayıda tuvalet kağıdı almanızı sağlayan çoklu paketleri tercih edebilir, uygun Silen tuvalet kağıdı fiyatları sayesinde temizlik malzemelerinize ayırdığınız bütçeden tasarruf edebilirsiniz.

Gündüz ya da gece uyguladığınız cilt bakım rutinleriniz sırasında da kullanabileceğiniz ürün, tek katlı yapısı sayesinde cildinizin yüzeyini rahatlıkla temizliyor. Göz çevreleri, boyun ya da dudaklar gibi hassas bölgelerin temizliğini hassasça yapabileceğiniz ürünler, bakımınızı çok daha etkin bir hale getiriyor. Cildinizi temizlerken ya da bakımınızı tamamlarken Silen kağıt ürünlerine rahatlıkla başvurabilir, bakım yapılan bölgenin kuru hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Silen Tuvalet Kağıdı Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Silen
  2. Uni Baby
  3. Sofıa
  4. Marathon
  5. Selpak
  6. Familia
  7. Maproworld
  8. Optima
  9. Rulopak
  10. Mavi Beyaz
  11. Papia
  12. Espiga
  13. Senso
  14. Anı-lüx
  15. Solo
  16. Maylo
  17. Polente
  18. Belleza
  19. Dira
  20. Focus
  21. Komili
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Markalar Silen

Tuvalet Kağıdı Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552
BAŞA DÖN