Sağlıklı yaşam için son derece önemli konulardan biri olan kişisel temizliğin, alanında uzman markalar tarafından geliştirilen ürünlerle gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kağıt havlu, kağıt mendil gibi birçok alanda üretim gösteren Selpak, lavabo ve banyolarda yer verilen Selpak tuvalet kağıdı modelleri ile kişisel temizliğin en iyi şekilde yapılabilmesini mümkün kılıyor.

Ürettiği tuvalet kağıtlarını rulo formda sunan ve rulodaki parçaları, her kullanımda rahatlıkla ve parçalanmadan koparılabilecek şekilde önceden hazırlayan Selpak, dört kata kadar daha dayanıklı yapıya sahip ürünleriyle kullanıcılarını memnun ediyor. Her türlü gereksinime yanıt veren ve bu noktada paket içeriklerini farklı rulo sayılarıyla yapılandıran Selpak; 4’lü, 12’li, 16’lı, 24’lü ve 32’li paketleriyle evlere konuk oluyor. Klasik yapıdaki kokusuz Selpak tuvalet kağıdı modelleriyle birlikte “Perfumed” olarak adlandırılan parfümlü ürünleriyle de ilgi çeken marka, dermatolojik olarak test edilen ve cildi tahriş etmeyen modelleriyle beğeni topluyor. Yüksek miktarda tuvalet kağıdı tüketenler için özel olarak hazırlanan avantajlı paketlerinin yanı sıra beraberinde çeşitli hediyelerle birlikte de gelebilen ürünler, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Doğada çözünür ambalajlarıyla çevreye olan saygısını ispat eden Selpak, desteklediği “Sürdürülebilir Orman Yönetimi” kapsamında tuvalet kağıtlarının üretiminde kullanılan selülozun tamamını sertifikalı tedarikçilerden ediniyor. Ayrıca tuvalet kağıtlarının rulo halde kalmasını sağlayan karton boruları da geri kazanılmış kağıttan üreten Selpak, doğa bilinci en yüksek markalardan biri olduğunu da herkese kanıtlıyor.

Evlerde kendine kolayca yer bulan Selpak tuvalet kağıdı modelleri, özellikle kişisel temizliğin ve hijyenin daha da fazla önem kazandığı okul ve iş yeri gibi alanlarda kullanılıyor. Yüksek miktarda suyu emebilmesi sayesinde günlük hayatta farklı amaçlarla da değerlendirilebilen ürünler, kısa sürede parçalanmamaları ve suda kısa sürede çözünmeleri ile takdir topluyor.

Selpak Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Yalnızca kişisel temizlik için değil, küçüklerle eğlenceli zamanlar geçirmek için de kullanılabilecek Selpak tuvalet kağıdı modellerinin karton boruları aracılığıyla çeşitli süslemeler, oyuncaklar, kalemlikler ve daha pek çok farklı aksesuar üretilebiliyor.

Kullanıcılar için çok sayıda alternatifi bulunan Selpak tuvalet kağıdı fiyatları, ulaşılabilir olmalarının yanı sıra tercih edilen ürünün; paket içeriği, yapısı, adedi ve beraberinde getirdiği ekstralara göre değişebiliyor. Örneğin kokusuz yapıdaki 4’lü tuvalet kağıtlarının fiyatları, kokulu ve 32’li tuvalet kağıdı fiyatlarına oranla daha farklı aralıklarda yer alıyor. Bu noktada gereksinimlerini belirleyen kullanıcılar, ihtiyaçlarına en uygun paketleri edinerek ev, iş yeri ya da okul gibi alanlardaki temizlik sorununa çözüm getirebiliyor.

Suya dayanıklı olmaları, çabuk dağılmamaları ve çok fazla yaprak gerektirmeksizin kuruluk sağlayabilmeleri sayesinde en çok edinilen ürünlerden olan Selpak tuvalet kağıtları, küçük büyük herkesin kişisel temizlik ihtiyacını karşılamasına yardımcı oluyor. Kullanım sırasında dayanıklı olmalarına rağmen suya karıştıktan kısa süre sonra çözünecek şekilde üretilen tuvalet kağıtları, ev ve iş yerlerinin kanalizasyon sistemlerinin tıkanması gibi sorunların yaşanmasının önüne geçiyor.

Birbirinden başarılı ürünleriyle Türkiye’de en çok tercih edilen ürünleri geliştiren Selpak, her türlü beğeniye yanıt veren başarılı tuvalet kağıtlarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Gerek ürün kalitesi, gerekse doğaya saygısı dolayısıyla farkını ortaya koyan marka, küçüklerin temizlik algısını da olumlu yönde etkileyecek sempatik görsellerle zenginleştirilen ambalajlarıyla dikkat çekiyor. Bu sayede küçükler, temizlik konusuna daha fazla özen göstererek günlük hayatlarını daha sağlıklı şekilde geçiriyor.

Paket içerikleri, tuvalet kağıdı sayıları ve beraberinde getirdikleri çeşitli hediyelerle kullanıcılara çok sayıda seçenek sunan Selpak tuvalet kağıdı modelleri, kişisel temizlik konusunda geniş kitlelerin gereksinimlerini karşılamayı sürdürüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Selpak Tuvalet Kağıdı

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Adet
Toplam 24 / 47 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552/selpak