Ev yaşamında sağlığı, konforu ve yaşam kalitesini en fazla etkileyen bölümlerden biri hiç kuşkusuz banyo ve tuvaletlerdir. Tuvalette ortamın temiz, hijyenik, sağlıklı ve kolaylaştırıcı olması, evde huzurlu ve keyifli bir yaşam sürmeyi sağlıyor. Tuvalet ortamlarının hijyenik malzemelerle döşenmiş olması kadar, kullanılan temizlik malzemelerinin kaliteli olması da önem taşıyor. Doğal malzemelerden üretilmiş, nitelikli, işlevsel ve ekonomik ürünler, hem banyo ve tuvaletten keyifle yararlanmayı sağlıyor, hem de aile sağlığını korumaya yardımcı oluyor. Tuvaletteki hijyeni en fazla belirleyen temizlik ürünlerinin başında ise tuvalet kağıtları geliyor. İyi su emen, cilde zarar vermeyen, suda eriyen, çevreci ve doğal içerikli, kaliteli bir tuvalet kağıdı, tuvaletteki sağlığı büyük ölçüde olumlu etkiliyor. Solo tuvalet kağıdı, tüm tüketici beklentilerini karşılamak üzere tasarlanıp üretilmiş nitelikli yapısı ile tuvaletlere çağdaş bir ortam kazandırıyor. İnsan sağlığı ile uyum gösteriyor.

Solo tuvalet kağıtları, aynı yüksek ürün kalitesini, farklı tercihlere yönelik olarak üretilen farklı ürün türlerinde de sergiliyor. Ürün çoklu paketlerde, 32 ruloluk, 40 ruloluk, 24 ruloluk ve 16 ruloluk içeriklerle sunuluyor. Kendi alanında sıklıkla tercih edilen ürünlerden olan Solo tuvalet kağıtları, araştırma geliştirme çalışmaları ile kendini sürekli yeniliyor ve kullanıcılara en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Ürünün parfümlü çeşitleri, işlevselliğinin yanı sıra yaydığı hoş ve kalıcı koku ile tuvaletlerde temizlik hissini daha da artırıyor. Gerçek parfüm etkisi yaratan koku, banyolarda hoş bir hava estiriyor. 32 rulodan oluşan tuvalet kağıdı içeren parfümlü çeşidi, yaprakların her koparılışında kokusunu etrafa veriyor. Ürünlerin yüksek su emicilik oranı, yumuşacık, kaliteli yapısı ve temizleme gücü sayesinde, özellikle küçük bölgelerdeki kullanımlar için bir seferde tek yaprak kullanmak genellikle yeterli oluyor. Tasarruflu kullanım imkanı sayesinde ürün ruloları uzun süre aynı keyifle kullanılabiliyor. Her bir rulo uzun süre dayanıyor. Çok sayıda ruloyu içeren paketlerden biri alındığında ise, Solo tuvalet kağıdı konforu evde uzun haftalar boyunca hüküm sürüyor. Ürün, herhangi bir kimyasal katkı ya da beyazlatıcı içermeyen doğal malzemesi ile ciltte herhangi bir tahrişe yol açmıyor. Yumuşak bir dokuya sahip olan ürün, kullanırken kadife hissi uyandırıyor. Ciltten suyu alırken ise dayanıklı, güçlü ama esnek dokusu sayesinde kolayca yırtılıp dağılmıyor ve istenen temizliği en iyi şekilde sağlıyor.

Solo Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Parfümlü seçeneğinin yanı sıra parfümsüz çeşitleri de bulunan Solo tuvalet kağıtları, çoklu paketlerinde, rahatça taşınabilen bir ambalajda sunuluyor. Birkaç katlı kağıt yapısı, yumuşak ve dolgun bir doku ortaya çıkarıyor. Kağıt ruloları, paketlerinden tek tek çıkarılarak kullanılırken, kalan rulolar, renkli ve hoş tasarımlara sahip olan koruyucu paketlerin içerisinde korunmaya devam ediyor. Tuvalet kağıdında daha yoğun ve kalın bir doku isteyenler için farklı bir seçenek olarak üretilen Solo akıllı çözümler sıkıştırılmış tuvalet kağıdı ise, yüksek ürün gramajını bir ruloda topluyor. Oldukça doygun, kalın ve emiciliği maksimum seviyede bir ürün çeşidi ortaya koyuyor. Uzun kullanım ömrü sayesinde tüketiciye büyük avantaj sağlayan Solo tuvalet kağıdı fiyatları ise kalitenin yanı sıra bir kez daha yüz güldürüyor. Tüketici dostu fiyatlar, haftalar boyu kullanılan ruloları ve banyodaki sağlığı kolay ulaşılabilir kılıyor. Ürün fiyat-fayda dengesinde tüketicinin yanında konumlanıyor.

Solo tuvalet kağıtlarının her açıdan dikkat çeken kalitesi ile siz de ev yaşamınızı en sağlıklı koşullara kavuşturabilirsiniz. Aile sağlığınızı yakından ilgilendiren tuvaletinizde, maksimum hijyeni ve rahatlığı yakalayabilirsiniz. Çok uygun koşullarda evinize kazandırabileceğiniz Solo tuvalet kağıtlarının konforu ile hem kolay temizliği, hem rahatlığı hem de modern tuvalet deneyimini yaşayabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Solo Tuvalet Kağıdı Fiyatları

32
24
16
8
Toplam 24 / 46 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552/solo