Ev yaşamında banyo ve tuvaletler büyük ölçüde yer tutar. Banyonuzun temiz, hijyen düzenli olması konforunuzu ve yaşam kalitenizi etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Solo tuvalet kağıdı 16'lı özenle hazırlanır. Doğal, kaliteli malzemeler kullanılan Solo 8 li tuvalet kağıdı yeni geliştirilmiş formülü sayesinde çocuklarınız için güvenli kullanım vadeder. Daha az yaprak kullanarak daha fazla su emici yapısıyla 8 li Solo tuvalet kağıdı uzun ömürlü kullanım olanağıyla evinizin ve bütçenizin dostudur. Solo 32 li tuvalet kağıdı fiyatları çoklu seçeneklere bağlı olarak değişir. Seçenekler arasından size uygun olan 16 lı solo tuvalet kağıdı ürününü tercih edebilirsiniz. Solo tuvalet kağıdı 32'li avantajlarıyla tercihlerinize yönelik seçimler yapabilirsiniz. Özel formüle sahip tüm Solo temizlik ürünleri ile mükemmel bir ferahlık ve rahatlık yakalayabilirsiniz.

Solo 3 Katlı Tuvalet Kağıdı Özellikleri

Solo 3 katlı tuvalet kağıdı özellikleri arasından öne çıkan özellik emicilik düzeyidir. Solo 8 rulo tuvalet kağıdı yapraklarındaki kat sayısı, emicilik düzeyini arttırır. Böylelikle Solo tuvalet kağıdı 3 katlı su tutma kapasitesi ile her daim yarar sağlar. Ürün özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Hijyen ürünlerinde sıklıkla tercih edilen Solo tuvalet kağıdı ürünleri geliştirilerek memnun kalacağınız hizmet sunar.
  • Çoklu paket seçeneklerinden biri Solo 32 rulo tuvalet kağıdı ürünüdür.
  • Daha büyük paketler tercih edecekler için Solo tuvalet kağıdı 64 lü ideal bir seçimdir.
  • Doğada hızlı şekilde çözünen çevre dostu solo tuvalet kağıdı 6'lı ile dünyaya katkıda bulunabilirsiniz. Solo suda eriyen tuvalet kağıdı sizi ve çevrenin korunmasını düşünür.
  • Kolay eriyen 24 lü solo tuvalet kağıdı giderlerinizin tıkanma sorununu ortadan kaldırır.
Solo Parfümlü Tuvalet Kağıdı Çeşitleri

Solo parfümlü tuvalet kağıdı 32’li hoş kokulu ve işlevsel ürünler arasındadır. Solo parfümlü tuvalet kağıdı ile banyonuzda sağlanan hijyeni hoş kokuyla destekleyebilirsiniz. Solo tuvalet kağıdı parfümlü yoğun ilgi görür. Solo tuvalet kağıdı 40'lı kokusunun güzelliğiyle, hassas ciltler için üretilen özel dokusuyla kullanıcılar arasında ön plana çıkar. Büyülü düşler isimli özel bir parfüm içeren 12 li solo tuvalet kağıdı bu anlamda farklıdır. Parfümün katkısıyla Solo tuvalet kağıdı 12'li tuvaletlerin hoş kokmasını sağlar. Solo 96 li tuvalet kağıdı tuvalet kağıdı, gözalıcı rengiyle banyonuza dekoratif olarak uyum sağlar. Solo 40'lı tuvalet kağıdı uzmanlar tarafından son teknoloji kullanılarak üretilir ve cildiniz için güvenli kullanım vadeder.

Bütçenize Uygun Solo Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Solo tuvalet kağıdı en ucuz fiyat seçenekleriyle karşınıza çıkar. Solo tuvalet kağıdı fiyatları herkesin bütçesine uygun olacak şekilde belirlenir. Fiyatlar ürünün sahip olduğu özelliklere ve sağladığı avantajlara göre belirlenir. Solo 16'lı tuvalet kağıdı fiyatı çoklu paketlere göre daha uygundur. 32 li solo tuvalet kağıdı fiyatı ambalaj seçeneklerine bağlı olarak değişir. Paketler minimum ihtiyaca hitap eden Solo 4 lü tuvalet kağıdı ve maksimum ihtiyacınızı karşılayan Solo tuvalet kağıdı 48 li gibi seçeneklere ayrılmıştır. Diğer kullanışlı alternatif Solo mini tuvalet kağıdı ürünüdür. Solo 9 lu tuvalet kağıdı küçük ambalajlardan biridir. Ayrıca Solo ıslak mendil çeşitleri kullanım şekline göre inanılmaz avantajlar sunar. Bu ürünlere Hepsiburada üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Solo Tuvalet Kağıdı Avantajları Nelerdir?

Solo tuvalet kağıdı 32'li 3 katlı olmasından kaynaklı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca Solo tuvalet kağıdı 32'li en ucuz fiyatlarla sizlere sunulur. En ucuz Solo tuvalet kağıdı 32'li seçenekleri ile fiyat ve performans açısından eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Solo Tuvalet Kağıdı Çeşitlerinin Emicilik Düzeyi Nasıldır?

Bu ürün son teknolojik yöntemlerle üretilir ve maksimum emicilik düzeyine sahiptir. Yüksek kapasitesi sayesinde hızlı bir şekilde istenilen kuruluğu sağlar. Zahmetsiz kullanımı ile aranılan bir konfor sunan bu ürünleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Solo Tuvalet Kağıdı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Bu ürünün seçiminde kullanım yoğunluğunuzu göz önünde bulundurabilirsiniz. Çoklu paketler şeklinde sunulan seçenekler kullanım ve fiyat açısından avantaj sağlar. Ayrıca normal boyutlarda ve mini olarak tasarlanan çeşitleri dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Solo Tuvalet Kağıdı

67 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Adet
Toplam 37 / 67 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?