Yenidoğan bebeklerin hassas ciltlerini özenle korumak üzere tasarlanmış Uni Baby ürünleri, benzersiz saf özellikleri ile öne çıkıyor. Eczacıbaşı tarafından üretilen Uni Baby ürünleri, bebeklerin temizliği için tasarlanmış ıslak temizlik mendilleri, bebek şampuanları, bakım yağları, çamaşır deterjanı ve yumuşatıcısı, pişik önleyici kremler gibi farklı ürün çeşitlerinden oluşuyor. Ürünlerin saf su, pamuk ve zararlı kimyasal içermeyen ham maddeler ile üretilmiş olması, bebeklerin nazik ve hassas cilt dokularını tahriş etmeden bakım sağlamayı amaçlıyor. Her geçen gün yenilikçi ürünler tasarlayan Uni Baby, sağlıklı nesillerin yetişmesi ve çevreye olan sorumluluk bilinciyle, ürün gamına yeni ve farklı ürünler eklemeyi sürdürüyor. 

Uni Baby ıslak bebek havlusu, içeriğinde bulunan organik sertifikalı papatya suyu ve Aloe Vera ile bebeklerin nazik ciltlerini temizlerken aynı zamanda bakım sağlıyor. Nemlendirme özelliği bulunan %100 naturel formülü sayesinde Uni Baby ıslak bebek havlusu, yumuşak petek dokusu sayesinde bebeğinizi incitmeden temizlik işlevini gerçekleştiriyor. Bebeğinizin altını değiştirirken rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz ürün, ferah ve hoş kokusuyla keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor. Yenidoğan bebekler için özel olarak üretilmiş Uni Baby yenidoğan ıslak mendilini, bebeğinizin el, yüz ve tüm vücut bakımında güvenle kullanabilirsiniz. Tamamen organik materyaller ve %100 saflaştırılmış su ile tasarlanmış yumuşak içeriği, yenidoğan bebeklerin ekstra hassasiyet gösterilmesi gereken ciltleri için benzersiz bir bakım sağlıyor.

Bebeğinizin bakımı için Uni Baby kalitesiyle üretilmiş bebek yağı, cilt üzerinde tabaka oluşturmadan kolayca emilen özel bir formül içeriyor. Cilt tarafından emildiği andan itibaren, maksimum nem ve bakım sağlayan Uni Baby bakım yağı formülü, bebeğinizin cildinin yumuşacık kalmasını sağlıyor. Dermatolojik olarak tüm testlerden geçirilen Uni Baby bebek bakım yağı, içeriğinde paraben, boya ve alkol bulundurmuyor. Püskürtmeli şişesi ile bebeğinizin bakımını kolayca yapmanıza imkan veren şişe tasarımı, pratik bir kullanım sunuyor. Ürün, bebeğinizin bakımı için olduğu kadar kendi cilt bakımınız için de mükemmel bir seçenek oluşturuyor. 

Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretilen Uni Baby şampuan, özel olarak geliştirilmiş göz yakmayan formülü ile bebeğinizin saçlarını zahmetsizce yıkamanıza imkan tanıyor. İçeriğinde bulunan Avena Sativa, bebeğin cildini temizlerken koruma ve yapılandırma işlevini de gerçekleştiriyor. Şeffaf sarı ambalaj içerisinde satışa sunulan Uni Baby bebek şampuanı, SLS ve SLES ya da alerjik maddeler içermiyor. Hoş kokusu ve kolayca durulanan köpüğü sayesinde, bebekler banyolarını artık keyifle yapıyor. Yüksek düzeyde nemlendirme ve alerjik reaksiyonları önlemeyi sağlayan özel formülü, bebeğinizin hassas ve doğal cilt dokusunu destekliyor. Yenidoğan bebekler için özel olarak tasarlanmış köpük şampuanlar, Uni Baby'nin en özel bebek formülleri ile üretiliyor.

Uni Baby, bebeğinizin hassas cildiyle temas eden çamaşırların güvenli temizliği için de etkili çözümler sunuyor. Uni Baby bebek çamaşır deterjanı, alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermeyen güvenli içeriği ile bebeğinizin çamaşırlarını nazikçe temizliyor. Yenidoğan bebeklerin elde yıkanması tavsiye edilen giysilerini, Uni Baby'nin özel formüllü deterjanı ile güvenle ve kolayca yıkayabilirsiniz. Paraben, ağartıcı ve fosfat içermeyen güvenli üstün formülü ile hem lekesiz beyazlık hem de pırıl pırıl bir temizlik elde edebilirsiniz. Üstelik bebek çamaşırları için özel olarak tasarlanmış Uni Baby çamaşır yumuşatıcısı, güvenli ve hoş kokulu bir kullanım sağlıyor.

Bebeklerin alt temizliği yapılırken karşılaşılan en büyük sorunlardan biri olan pişik oluşumu, Uni Baby pişik önleyici kremler sayesinde tarih oluyor. Zengin içerikli formülü ile, bebeklerin alt bezlerinin gerekenden uzun süre kapalı kaldığı durumlarda bile, Uni Baby pişik kremi çişin bebek cildine temas etmesini önleyerek, pişik oluşumunu engelliyor. Böylece bakımlı ve yumuşak kalan bebeğinizin hassas cildi, üstün Uni Baby formülü ile etkili bir biçimde korunuyor. Bebeğinizin alt bakımı yapılırken, cildinin korumasını sağlayan bir diğer ürün olan krem içerikli Uni Baby ıslak mendiller de kremli yapısıyla bebek cildine ekstra bakım katkısı sunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Uni Baby

764 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler