Ayrıntılara verdiği önemle dikkat çeken Urbanears, cıvıl cıvıl renklere sahip kulaklık modellerini kullanıcılarının beğenilerine sunuyor. Ses ve kulaklık teknolojilerine yön veren marka, krom plastik kullanılarak ürettiği modellerini en üst düzey kalite kaygısıyla geliştiriyor. 

Müziğin müzik çalar formatındaki ürünlerden cep telefonlarına geçişini iyi bir şekilde analiz eden marka, kullanıcılarının mümkün olan en yüksek kalitedeki ses deneyimini yaşayabilmeleri için elinden geleni yapıyor. Günümüzde kullanıcıların bir kulaklıktan müzik dinleme haricinde beklentileri olduğunun bilincinde olan Urbanears, kulaklık modellerine işlevsellik katmayı da başarıyor. Müzik parçaları arasında geçiş yapma, parçayı durdurma ya da oynatma, gelen bir çağrıyı yanıtlama, telefonu kulağa götürmeden konuşmanın sağlanabilmesi gibi yeteneklerle buluşan ürünlerini tercih ederek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. 

Urbanears Kulaklık Fiyatları

Urbanears, kullanıcılarının pek çoğunun cebinde onlara birkaç hafta yetecek kadar müzik, sesli kitap, dil öğrenme uygulaması ve uzaktan eğitim dersleri olduğunun bilincinde olarak ürünlerini tasarlıyor. Kullanıcıların sadece müzik dinlemek ya da radyo programlarını takip etmek yerine ses teknolojisine farklı amaçlarla da ihtiyaç duyabileceğini düşünüyor. Günlük ihtiyaçları ve rutinleri için elde edebilecekleri en kaliteli kulaklık modellerini üretme amacıyla yola çıkan Urbanears kulaklık çeşitlerini mümkün olan en uygun fiyatlara sunmak için kendini geliştirmeye devam ediyor. 

Urbanears kulaklık fiyatları; sunduğu kalite, estetik ve dayanıklılıkla kıyaslandığında çok makul rakamlara denk geliyor. Sadeliği ön plana çıkaran şık tasarımlarına çok yönlü işlevsellik eşlik ediyor. Pop kültürünün en önemli adımlarından biri olan rengi çok iyi kullanıyor, her sezon gözde olan pembe, turkuaz, fıstık yeşili gibi canlı renk tonlarına ürünlerinde bol bol yer veriyor. Kullanıcı kitlesinin nabzını iyi tutarak, anketlerde dile getirdikleri taleplerle ürünlerini çok daha kullanışlı bir hale getirmeyi başarıyor. Siz de yüksek ses kalitesine makul rakamlara ulaşmayı hayal ediyorsanız, Urbanears'ın geniş ürün koleksiyonu içerisinden yaşam stilinize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Sezonun moda renklerinden ya da siyah, beyaz ve gri gibi klasik renklerden tercih yapabilir, stilinizi yansıtmanın en teknolojik yollarından biri ile tanışabilirsiniz. 

Urbanears Kulaklık Çeşitleri

Gün içerisinde farklı kulaklık tiplerine ihtiyaç duyan kullanıcılar için çözüm üreten Urbanears; kulak üstü, kulak içi ve kablosuz kulaklık modelleri ile öne çıkıyor.

Yüksek ses izolasyonu sunduğu için tercih edilen kulak üstü kulaklık modelleri içerisinde Plattan, Plattan 2, Hellas, Zinker ve Humlan gibi modeller yer alıyor. Yumuşak yastıklarla desteklenerek konforu arttırılan Urbanears kulaklık çeşitleri, kablolu ya da bluetooth özellikli modelleri de içerisinde barındırıyor. Sportif faaliyetlerde kulak üstü kulaklık tercih eden kullanıcılar, bluetooth özellikli modellerden yana tercihini yapıyor. Kullanıcılarının farklı konfor ihtiyaçları olduğunu bilen marka, farklı materyaller ve şekillerde yastıklarla kulak üstü modellerini zenginleştiriyor. Farklı ses özelliklerinin ön plana çıkmasından hoşlanan kullanıcılar için, farklı ses deneyimleri yaşayabilecekleri modeller sunuyor.

Kulak içi kullanım için geliştirilen modeller, daha çok akıllı telefonlarını aktif olarak kulaklıkla kullanmayı tercih eden kullanıcılara hitap ediyor. Kulaklık tıkacı şeklinde olan yapıları nedeniyle büyük ölçüde gürültüyü dışarıda bırakmayı başarıyor. Reimers, Kransen, Sumpan ve Stadion gibi modellerin yer aldığı Urbanears kulak içi kulaklık çeşitleri, kulağın içine kusursuz oturmaları sebebiyle çok seviliyor. Kordon kısımlarında kullanılan özel teknikle dolanma gibi problemlerin önüne geçilen modeller, kablo deformasyonlarını en aza indiriyor. Kordonları gece parlayan modeller, reflektör görevi gördüğü için outdoor aktivitelerden hoşlanan kişiler tarafından tercih ediliyor. Başın arka kısmından bir araya gelen modeller ise, fiziksel aktivite esnasında kulaktan düşme problemini ortadan kaldırıyor. Siz de yaşam stilinize ve tarzınıza uygun Urbenears kulaklık çeşitleri arasından seçim yapabilir, şıklığınıza şıklık katarken berrak seslerin tadını çıkarabilirsiniz. 

Urbanears Kulaklık Fiyatları ve Markaları

10 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Urbanears
  2. Sennheiser
  3. Philips
  4. Sony
  5. SteelSeries
  6. Pioneer
  7. JBL
  8. Jabra Gn
  9. Logitech
  10. Bose
  11. Razer
  12. Beats
  13. HP
  14. HyperX
  15. Bang & Olufsen
  16. Rampage
  17. Gamepower
  18. Snopy
  19. Trust
  20. Onikuma
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Kullanım Tipi
 7. Kulaklık Modeli
 8. Kullanım Alanı
 9. Mikrofon
 10. Bağlantı
 11. Renk
 12. Gürültü Önleme
 13. Kablo Uzunluğu
 14. Satıcı
 • Marka Urbanears
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/urbanears
Başa dön