Uriage güneş koruma ürünleri, cilt lekelerinden güneş yanıklarına, ciltte renk değişikliklerinden kırışıklıklara ve cilt kanserine kadar uzanan güneşin ultraviyole ışınlarının potansiyel tehlikelerinden hassas ciltleri koruma amaçlı üretiliyor. Ürünlerin içerisindeki özel bileşenler cilt tiplerine göre çeşitlilik gösterirken kişiden kişiye değişen cilt tiplerine göre de gerekli korumayı sağlıyor.

Uriage Güneş Kremi & Losyon

Uriage güneş kremleri, çeşitli bileşenlerin bir araya getirildiği ve güneşin zararlı ışınlarının cilde ulaşmasını engelleyen koruyucu ürünler olarak üretiliyor. Genel adı UVR olan bu ultraviyole ışınlar cilde hızlı bir şekilde zarar veriyor fakat Uriage ürünleri sizi bu ışınlara uzun süre boyunca maruz kalmaktan uzak tutuyor. Bu sayede güneşte kalınan her sürede cildin zarar görmesi engelleniyor. Uriage güneş kremi, cildi güneşin ultraviyole ışınlarından koruyarak güneş altında geçirilen sürenin zararsız bir şekilde geçmesini sağlıyor.

Günlük hayatta koruma faktörü olarak bilinen ve Uriage ürünlerinde de bulunan SPF, güneşe karşı koruma sağlayan ürünlerin ciltleri koruma oranını gösteriyor. Her üründe farklı seviyede bulunan bu faktörler farklı koruma oranları sağlıyor. Çünkü her insanın kendine has ve farklı bir cilt tipi bulunuyor ve bu etkenler göz önünde bulundurularak doğru bir güneş kremi seçimi yapılması öneriliyor. 15 faktörden 50+ faktöre kadar uzanan çeşitleri ile Uriage ürünleri, doğru laboratuvarlarda ve güneşten sağlıklı bir şekilde korunma sağlamak için üretiliyor.

Güneşten korunmak için çeşit çeşit bulunan güneş koruyucu ürünlerin özenle seçilmesi öneriliyor. Uriage güneş kremi dışında Uriage losyon ürünü de ciltleri güneşten koruyor ve cildi beslerken yeniliyor. Losyon ürünleri kullanıcının cildinde emildiğinde rahatlatıcı bir serinletme etkisi yaratıyor. Yağlı ve kaygan olan yapılarının yanı sıra bu ürünler, hafif ve yumuşak bir etki de bırakıyor. Cilt kuruluğu problemi yaşayan insanlar tarafından da losyon kullanımı tercih ediliyor.

Güneş kremi kullanımı, altı aydan daha büyük olan herkes için doktorlar tarafından öneriliyor. Özellikle cildi hassas olan bebeklerin ve çocukların güneşe çıkarılmaması gerekiyor fakat bir bebek veya çocuk güneşe çıkarılacaksa da güneş kremi kullanımına önem verilmesi gerekiyor. Özel olarak üretilen Uriage güneş kremi ve losyon, çocukların cildini de ultraviyole ışınlardan korumaya yardımcı oluyor ve aile boyu güneş koruması sağlıyor.

Uriage Güneş Yağı

Kişiden kişiye değişen farklı cilt tipleri farklı korunma yöntemleri gerektiriyor. Uriage güneş kremi ve losyon, cildi hassas ve güneşin ultraviyole ışınlarına duyarlı olan kişiler için üretiliyor. Güneşin altında uzun süre vakit geçirecek kişiler için de ideal bir korunma yöntemi olarak görülüyor. Fakat cildi hassas olmayan ve güneşin ultraviyole ışınlarından kolayca etkilenmeyen kişiler tarafından güneş kremi ya da losyonun yanı sıra Uriage güneş yağı da yeterli etkiyi gösteriyor. Cildi hassas olmayan kişiler, onlar için özel olarak üretilmiş olan Uriage güneş yağı ürünlerinden rahatça faydalanıyor. Bu tür ürünler hızlı ve kalıcı bronzluk sağlamanın yanı sıra bu bronzluğun da uzun süreli olmasını sağlıyor.

Güneşten korunmak için gereken ürünü seçtikten sonra bu ürünlerin doğru kullanımının da bilinmesi gerekiyor. Uriage güneş kreminin güneşe çıkmadan en az yarım saat önce cilde uygulanması öneriliyor. Bu durum losyon ve Uriage güneş yağı ürünleri için de geçerli görülüyor. Ürünlerin yararlı etkilerini sürdürmek için de ambalajlardaki kullanım aralığına göre ürünlerin tekrar ve düzenli bir şekilde cilde uygulanması gerekiyor. Bu sayede Uriage ürünleri hem cildinizi hem de ailenizin cildini güneşin ultraviyole ışınlarından kolayca korumanızda size yardımcı oluyor.

Uriage Güneş Kremi ve Yağları

21 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Uriage
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Solante
  11. Babe
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Hamilton
  17. Nuxe
  18. Arko
  19. Cosmed
  20. Daylong
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Uriage
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/uriage
BAŞA DÖN