Kendine has tarzı ve model özellikleriyle U.S. Polo Assn., dünyanın önde gelen giyim markalarından biri olma özelliği taşıyor. Kadın, erkek ve çocuk giyimlerinde tüm ürün gruplarına ait seçeneklerin bulunduğu koleksiyonlara, markanın kimlik özelliğini yansıtan ikonik renk ve stil dokunuşları yön veriyor. Giyim ürünlerinin yanı sıra U.S. Polo Assn. seyahatlerinizde kullanmanız için geniş hacimli, şık ve son derece fonksiyonel bavul ve valiz ürünleri de tasarlıyor. 

U.S. Polo Assn. Bavul Fiyatları Modelleri

Polyamid ve polyester elyafın binlerce metre çekilerek inceltilmesi ile üretilmiş, su geçirmez kumaştan tasarlanan 4 tekerlekli büyük boy valiz, geniş kullanıma imkan veren bölmeleri ve rahatça taşımanızı sağlayan çek çek tutacağıyla, kullanışlı bir ürün olma özelliği taşıyor. Fermuarlı ana bölme, geniş bir iç hacme sahip bulunuyor. Fermuar başlıklarını kilitlemeyi sağlayan şifreli kilit başlığı, ürünü güvenli bir hale getiriyor. Valizin arka tarafında bulunan kimlik kartı bölmesi, kişisel bilgilerinizi yazmanız ve olabilecek kaybolma durumlarında kolayca tarafınıza ulaşılmasını sağlamada büyük kolaylık oluşturuyor. Ürünün karakteristik renklerinin kullanıldığı U.S. Polo Assn. valiz modelinde, ürünü dilediğiniz zaman elde taşımanıza imkan veren elle tutma kulpu bulunuyor. Aynı modelin, daha kısa seyahatler ve az eşya taşımaya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanmanız için tasarlanmış, daha küçük boy modeli de bulunuyor. 

%100 policarbon malzemeden üretilmiş U.S. Polo Assn. bavul modelleri, yüksek darbe direncine dayanıklı özellikler taşıyor. Yüksek teknoloji ürünü malzemelerle üretilmiş olması, ürünü uzun ömürlü ve dayanıklı kılıyor. Seviye ayarlı ve ergonomik kavrama imkanı sağlayan çek çek, yumuşak malzemeden tasarlanmış ve kaymayı önleyen destekleyicilerle güçlendirilmiş tutma sapları, ürünü taşımada yardımcı oluyor. Eşyalarınızı ayrı ayrı bölmelere yerleştirmenizi sağlayan iç donanım, fermuarlı ceplerle zenginleştirilmiş iç tasarım, ürüne fonksiyonel kullanım imkanı kazandırıyor. Lastik bant ile sabitlemeye imkan veren iç dizayn, her türlü hareket halinde eşyalarınızın muntazam duruşunu koruyor. 360 derece dönebilen ve valizi dengede tutmaya yarayan silikon 4 tekerlek üzerinde kolayca hareket ettirebileceğiniz valiz modelleri, birinci sınıf şifreli kilit sistemi ile korunuyor. Tek tek ya da set halinde satın alabileceğiniz ürün seçenekleri, U.S. Polo Assn. bavul fiyatları modelleri kategorisi altında çok avantajlı çeşitleri ile satışa sunuluyor.

U.S. Polo Assn. Bavul Fiyatları

Ailecek tatile çıkarken tercih edebileceğiniz büyük boy ve set valiz çeşitlerinin yanı sıra iş gezileri için ideal ebatlarda tasarlanan kabin boy bavul modellerinden de bir tercih yapılabiliyor. Policarbon ya da microfiber kumaşlarla tasarlanmış U.S. Polo Assn. valiz ve bavul çeşitleri, tüm kullanım ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerde ve farklı seçeneklerle tasarlanıyor. Bu amaçla, ürünler arasında bavul ve valizler dışında farklı seyahat çantası modelleri de yer alıyor. Seyahat çantası, elde taşımayı sağlamak üzere ergonomik özellikli çift tutma sapı ve omuzda taşımak için ayarlanabilir omuz askısı ile tasarlanıyor. Fermuarlı kapanış, şık ve fonksiyonel kilit aksesuarı ile zenginleştiriliyor. Kendinden desenli ve farklı renk seçeneklerine sahip modelin kullanışlı iç bölmesi, minimalist ebatlarına rağmen oldukça fazla eşya sığdırmaya imkan sağlıyor. 

Seyahat çantaları, bavul ve valiz çeşitlerinden başka, markanın diğer çanta model seçenekleri de aynı kategoride yer buluyor. Bayan omuz çantası ve erkek cüzdan çeşitlerine de kolayca kategori sekmesinden ulaşabileceğiniz U.S. Polo Assn. bavul fiyatları itibariyle de dünyaca ünlü ve yüksek teknoloji ürünlerine sahip olan bir markadan beklenilen değeri fazlasıyla hak ediyor. U.S. Polo Assn. avantajlı fiyatları ve zengin ürün çeşitliliği ile keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

U.S. Polo Assn. Bavul Fiyatları ve Modelleri

172 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Boy
Toplam 36 / 172 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?