Kullanıcılarına giyim konforu sağlayan birçok özelliğe sahip olan Vans spor ayakkabı modelleri ile birlikte yaşamınıza rahatlık katacak detaylardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kalıplarıyla kullanıcılarının ayaklarına kolayca uyum gösteren bu ayakkabılar, ayaklarınızın numarasına uygun olan modeller arasından kolayca ulaşabileceğiniz birçok seçeneği size sunar. Farklı beğenilere seslenen tasarımları ile dikkat çeken Vans spor ayakkabı kadın ve erkek ürünleri, modaya uygun, özgün bir stil yaratmak isteyen kullanıcıların beklentilerini karşılar. Renk alternatifleri yaratan birçok ayakkabının bulunması giysilerinizle kombin oluşturmak konusunda size esneklik sağlayan ürünlere ulaşmanıza imkân tanır. Günlük spor ayakkabıların yanı sıra yürüyüş ve koşu ayakkabılarını da kullanıcılarına sunan Vans, geniş bir alanda başarılı bir kullanım deneyimi oluşturmayı başarır. Vans erkek spor ayakkabı ve kadın spor ayakkabı modelleri, estetik ve sportif detayları içeren dizaynlarıyla kullanıcılarından tam not elde eder.

Outdoor faaliyetleri ve trekking gibi etkinlikler için elverişli olan Vans ürünleri ile doğanın tadını konforlu bir şekilde çıkarabilirsiniz. Tabanlarının şık ve kullanışlı yapısıyla da dikkat çeken bu ayakkabılar, yürüyüş esnasında kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olur. Yumuşak bir yapı oluşturan tabanlar, gün boyunca ayakta kaldığınız zamanlarda ekstra konfor kazanmanıza olanak tanır. Vans bayan spor ayakkabı modelleri, kaldırım ve asfalt gibi yüzeylerde ayaklarınızı koruyarak yürüyebilmeniz için size destek olur. Esneklikleri ile öne çıkan bu ayakkabılar sayesinde farklı yönlere doğru seri hareketler gerçekleştirmeniz de kolaylaşır. Spor ayakkabınızı spor çorap modelleri ile beraber kullanarak hem konfor elde edebilirsiniz hem de uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Benzer şekilde spor çantası çeşitleri de sportif giyim stilinize uygun şekilde kombin yaratabilmenize imkân tanır. Spor çantalarının sunduğu geniş bölmeler, açık hava yürüyüşlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli ürünlere yanınızda yer verebilmenizi sağlar.

Kayma Sorununu Engellemeye Yardımcı Vans Spor Ayakkabılar

Tırtıklı taban desenlerine sahip olan Vans renkli, beyaz, siyah spor ayakkabı modelleri sayesinde ayaklarınızın kaymasını önleyerek keyifli bir şekilde giyim gerçekleştirebilirsiniz. Sahip oldukları desenlerle beğeni toplayan bu ayakkabılar, güvenli bir yürüyüş deneyimi elde edebilmeniz konusunda size yardımcı olur. Aynı zamanda esneme kapasitesi yüksek olan spor ayakkabılar, hareketli geçen günlerde tam konfora ulaşmanız için idealdir. Tabanlarında kullanılan malzemelerin hafif ve dayanıklı olmasından yararlanarak Vans bilekli spor ayakkabı modellerini son derece rahat şekilde giyebilirsiniz. Bilek kısmının yüksekliği değişiklik gösteren çok sayıda modelin bulunması zevklerinize uyum gösteren tercihler gerçekleştirmenizi kolaylaştırır. Öten yandan bağcık detayı ile de dikkat çeken spor ayakkabılar, ayaklarınızla tam uyumlu şekilde ürününüzü giyebilmeniz için size kolaylık sağlar. Ergonomik özellikleriyle kullanışlılık yaratan bağcıklar, ayaklarınızın ölçüsüne uygun bir biçimde ayakkabınızı bağlayabilmeniz konusunda size yardımcı olur. Uzun yapıları ile beğeni toplayan bağcıklardan yararlanarak saniyeler içerisinde ayakkabınızı bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda dil bölümünün yarattığı konforla da dikkat çeken bu ayakkabılara ekonomik şekilde ulaşarak kullanışlı özelliklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vans spor ayakkabı fiyatları son derece hesaplı olduğu için bütçenizle uyumlu tercihler gerçekleştirerek bu şık ürünleri kullanabilirsiniz. Bağcıkları ile tasarımları tamamlanan ayakkabılar, yürüyüş konforu kazanmanız için birçok avantaj yaratır. Ayakların üst kısmını destekleyen dil bölümü ile dış etkilere karşı güçlü bir koruma yaratan ayakkabılar, yürüyüş esnasında ayaklarınızın yumuşak alanlara temas etmesini sağlar. Biçimli ve estetik dil bölümü, ayakkabınızın ayağınıza tam oturmasına da yardımcı olur. Vans marka spor ayakkabı modellerinin renkleri oldukça canlı ve estetik şekilde tasarlandığı için bu zarif ürünleri son derece şık bir şekilde giyerek stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Vans Spor Ayakkabı Modellerinin Topuk ve Burun Bölümleri

Topuk ve burun bölümlerinde kullanıcı dostu detaylara yer vererek beğeni toplayan Vans spor ayakkabılar, keyifli bir giyim yaşamanız için size destek olur. Yüksek topuklu şekilde üretilen modeller boyunuzun daha uzun görünmesine yardım ederken ayaklarınızı destekleyerek size yardım eder. Topuk kısmı sert ve korunaklı şekilde dizayn edilmiş olan ayakkabılar,  ayaklarınızın bu bölümüne alabileceğiniz darbelere karşı koruma yaratır. Aynı zamanda burun kısmıyla da kullanışlılık yaratan Vans marka spor ayakkabı modelleri, biçimli ve ergonomik tasarımlara sahiptir. Böylece ayaklarınızı gün içerisinde özgürce kullanarak rahat bir giyim deneyimine ulaşabilirsiniz. Burun kısmı yukarı doğru hafif eğimli olan modeller, ayaklarınızın yol üzerindeki çeşitli engellere takılmasını önlemeye yardımcıdır. Tozlara karşı dayanıklı olan gövdeleriyle beğeni toplayan spor ayakkabılar tasarlayan Vans sayesinde günlük yaşamda ayaklarınızı daha temiz tutarak giyim gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan nefes alabilir yapıya sahip tasarımlarıyla dikkat çeken spor ayakkabılar, gün boyunca ayaklarınızın feraha kalması için idealdir.

Hava alabilir tasarımlarıyla kullanıcılarını memnun eden ayakkabılar yardımıyla aynı zamanda kötü koku oluşumuna karşı da çözüm elde edebilirsiniz. Bilek kısmı yüksekliği değişiklik gösteren çok sayıda alternatif modeli size sunan Vans ayakkabılar aracılığıyla beğenilerinize ve giyim tercihlerinize uygun ürünlere sahip olabilirsiniz. Üretimlerinde kullanılan dikişler son derece dayanıklı olduğu için Vans ayakkabılar size uzun süreli bir giyim deneyimi yaşatmayı başarır. Estetik ve ince dikişlere sahip olan bu ürünler, taban kısmı ile gövde bölümünün birbirine başarılı bir şekilde tutunmasına da yardım eder. Saya kısmı çeşitli hava olaylarına ve açık hava koşullarının yaratabileceği zorluklara karşı dayanıklılık gösterecek şekilde üretilmiş olan ayakkabılar yardımıyla şıklığınızı ve konforunuzu koruyarak giyim gerçekleştirebilirsiniz.

Yastıklama Desteği Yaratan Vans Spor Ayakkabı Çeşitleri

Spor ayakkabıları ile kullanıcılarından tam not alan Vans, etkili yastıklama desteği sunan tasarımlarıyla dikkat çeker. Yürüyüş ve koşu esnasında oluşan baskının ayaklarınıza minimum oranda yük bindirmesini sağlayan yastıklama özelliği daha az yorularak ve de daha konforlu şekilde spor yapabilmeniz için size yardımcı olur. Kanvas kumaş özelliği ile üretilen şık spor ayakkabılara da seçkisinde yer veren Vans, dayanıklı ve zarif bir yüzeye sahip olan modelleri size sunar. İç kısmında kumaş astar detayı bulunan tasarımlar gerçekleştiren Vans sayesinde ayaklarınızı başarılı bir şekilde koruyan bir ürüne sahip olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Orta taban kısmıyla da fark yaratan ayakkabılar geliştiren Vans, ayaklarınızı etkili bir şekilde destekleyerek maksimum giyim konforuna ulaşmanızı sağlar. Esnek bir yapı oluşturmasıyla da dikkat çeken orta taban desteği ayaklarınızı daha özgür bir biçimde kullanmanız konusunda size yardımcı olur. Dolgulu yaka detayına sahip olan ayakkabılar, ayaklarınızın yan kısımlarına alabileceğiniz darbelere karşı güçlü bir koruma oluşturarak giyim deneyiminizi geliştirir.

Benekli yüzey tasarımına sahip şık ayakkabılar geliştiren Vans ile dikkat çekici bir stil oluşturmanız kolaylaşır. Tasarımlarında simetrik ve asimetrik detaylara yer vererek stilinizi tamamlamanıza yardım eden ayakkabıları kullanıp şık bir tarz oluşturabilirsiniz. Minimal giyim stilinden hoşlanan kullanıcılar için geliştirilmiş olan tek renkli modeller, yalın bir tarz oluşturarak kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı başarır. Yürüyüşünüz sırasında minimum oranda ses çıkarmanıza yardım eden kauçuk tabanlı modeller, gürültüsüz bir kullanım yaşayarak rahatlık kazanmanız için elverişlidir. Gövdelerinin ön kısmında ve yan bölümlerinde deliklere yer vererek şıklık kazanan spor ayakkabıları tercih edebilir, ayaklarınızın kolayca hava almasını sağlayabilirsiniz. İç taban kısmı terleme karşıtı olan ayakkabılar sayesinde gün boyunca rahatlığınızdan ödün vermeden giyim gerçekleştirmeniz mümkün hale gelir.

Spor Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Spor ayakkabı seçerken bu ürünlerin numaralarının ve tasarım özelliklerinin size uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir. Seçeceğiniz ayakkabıların üretiminde kullanılan malzemelere göre de tercihlerinizi biçimlendirebilirsiniz.

Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Eşofman takımlarıyla ve sportif giyim detaylarına sahip alt ve üst giyim ürünleriyle beraber spor ayakkabıları kombinleyebilirsiniz. Kombin oluştururken renk uyumuna veya renk zıtlıklarına göre tercihte bulunabilirsiniz.

Spor Ayakkabı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Gövdelerinde yer alan bilgiler arasında çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun oldukları belirtilmiş olan spor ayakkabıları, belirtilen sıcaklık seviyesine uyarak makinenizde temizleyebilirsiniz. Ayakkabı silecekleri ve nemli bezler yardımıyla da bu ürünleri kısa bir sürede temizleyerek hijyen elde edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vans Spor Ayakkabı

1141 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Spor Giyim - Aksesuar
Spor Giyim - Aksesuar
Ayakkabı
Ayakkabı
Günlük Spor Ayakkabı
Günlük Spor Ayakkabı
Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı
Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı
Spor Terlik
Spor Terlik
Outdoor-Trekking
Outdoor-Trekking
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Beden
Toplam 37 / 1141 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?