Vestel Elektrikli Mutfak Aletleri

Vestel elektrikli mutfak aletleri çok yönlü bir kullanım yaşamanızı sağlar. Vestel, farklı yiyecekleri ve içecekleri hazırlarken kullanabileceğiniz çok sayıda mutfak aletine ürün seçkisinde yer verir. Elektrik tasarrufu yaparak çalışan mutfak aletlerini ekonomik modlarla kullanarak enerji tüketimini minimum seviyede tutabilirsiniz. Ergonomik tasarımlı ürünler sayesinde elinizle kolayca kavrayabileceğiniz mutfak gereçlerine sahip olabilirsiniz. Vestel su ısıtıcılar mutfağınızda kısa sürede sıcak su elde edebilmenizi sağlar. Çay ve kahve suyu hazırlarken su ısıtıcınızdan yararlanabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği bulunan ısıtıcılar oldukça kullanışlıdır. Taşma önleyici sistem ve susuz çalışma emniyeti gibi özellikler de su ısıtıcınızın kullanışlılığını artırır. Sıvılarla beraber kullanabileceğiniz Vestel elektrikli mutfak aletleri arasında blender modelleri de yer alır. Blenderler paslanmaz çelik bıçaklara sahiptir. Sıcak ve soğuk sıvıları karıştırırken blender modellerinin hızından yararlanabilirsiniz.

Mutfağınızda Elektrikli Mutfak Aletleriyle Zaman Kazanın

Vestel çay makineleri kireç filtresi özelliğiyle suyunuzun kalitesini korur. Çay bardağınıza sudaki kirecin bulaşmasını önlemek için Vestel çay makinelerinden yararlanabilirsiniz. Ölçü çizelgesi bulunan çay makineleriyle su haznesine ve demlik kısmınA uygun oranda su katabilirsiniz. Sıcak tutma özelliği bulunan ürünler çayınızı taze şekilde içebilmenize yardım eder. Yıkanabilir demlikleri ters şekilde bulaşık makinenize yerleştirerek temizleyebilirsiniz. Vestel mutfak aletleri arasında kahve makineleri de yer alır. Türk kahvesi ve filtre kahve gibi içecekleri hazırlamanıza yardım eden ürünler arasından siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Çay ve kahve makineleri hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanışlılık yaratarak kullanıcılarına zaman kazandırır. Çay ve kahve makinelerinin sesli uyarı özelliği bulunur. Bu özellik, içeceğiniz hazır olduğunda sizi ikaz ederek bilgilendirir. Damlama önleme sistemi sayesinde içeceklerinizin tezgâhınıza dökülmesi önlenir. Kahve makinelerinin aroma seçeneğini kullanarak zevklerinize uygun kahveler pişirebilirsiniz.

Mutfağınızdaki Yardımcılarınız

Vestel ürünleri arasında fonksiyonel tost makineleri de yer alır. Hem tost yapma hem de ızgara yapma özelliği bulunan tost makineleriyle işlevsel bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Çabuk ısınan ızgaralar ısının eşit şekilde dağılmasını sağlar. Tost makinenizde yer alan plakaları çıkarabilirsiniz. Plakalarınız soğuduktan sonra bu ürünleri bulaşık makinenize yerleştirerek yıkayabilirsiniz. Güç göstergesi bulunan makinelerin çalışıp çalışmadığını pratik bir şekilde görebilirsiniz. Tost makinelerinin kulpları ısıya karşı dayanıklı materyallerden üretilir. Bu sayede ellerinizin yanması önlenir. Tost makinenizin gövdesindeki düğmeleri kullanarak ısıyı değiştirebilirsiniz. Mutfağınızda kullanabileceğiniz yardımcı ürünler arasında meyve sıkıcıları da yer alır. Meyve sıkıcılar sayesinde çocuklarınız için taze meyve suları elde edebilirsiniz. Mikser modelleri kremalarını ve içeceklerinizi karıştırabilmenizi sağlar. Mikserlerin paslanmaya karşı dayanıklı gövdeleri bu ürünlerin kullanım ömrünü artırır. Mikserleri farklı hız kademelerini değerlendirerek çalıştırabilirsiniz.

Soru 1: Çay ve kahve makineleri nasıl kullanılır?

Cevap 1: Çay ve kahve makinelerinin su haznesine ihtiyacınız kadar suyu koymanız gerekir. Suyunuzun ölçüsüyle orantılı şekilde çayınızı ve toz kahvenizi kullanarak içeceğinizi hazırlayabilirsiniz. Pişirme modlarını seçerek içeceklerinizi uygun şekilde içime hazır hale getirebilirsiniz. Demlik haznesini bulaşık makinenizde yıkayarak hijyenik şekilde temizleyebilirsiniz.

Soru 2: Tost makineleriyle hangi yiyecekler pişirilebilir?

Cevap 2: Tost makinenizde ekmeklerinizi ve sucuklarınızı aynı anda kızartarak kahvaltılarınızı hazırlayabilirsiniz. Köfte ve balık gibi yiyecekleri ızgara fonksiyonunu kullanarak pişirebilirsiniz. 180 derece ve 360 derece açılabilen tost makineleri barbekü yaparken size kolaylık sağlar.

Soru 3: Meyve sıkacağı modellerinin özellikleri nelerdir?

Cevap 3: Meyve sıkıcılar geniş bir ağza sahiptir. Bu alandan meyvelerinizi kolayca geçirebilirsiniz. Ağız kısmına sığmayan meyveleri bıçakla keserek iç kısma gönderebilirsiniz. Parçalayıcı bıçaklar sayesinde meyvelerinizin suyu kolayca çıkarılır. Motor hızını ayarlayarak meyve sıkıcınızı kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Elektrikli Mutfak Aletleri

Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Elektrikli Mutfak Aletleri
Elektrikli Mutfak Aletleri
Çay Makineleri
Çay Makineleri
Kahve Makineleri
Kahve Makineleri
Blender
Blender
Tost Makineleri
Tost Makineleri
Mutfak Şefi
Mutfak Şefi
Meyve Sıkıcıları
Meyve Sıkıcıları
Mini/Midi Fırınlar
Mini/Midi Fırınlar
Buharlı Pişiriciler
Buharlı Pişiriciler
Doğrayıcılar/Rondolar
Doğrayıcılar/Rondolar
Ekmek Kızartıcılar
Ekmek Kızartıcılar
Kıyma Makineleri
Kıyma Makineleri
Mikserler
Mikserler
Su Isıtıcılar
Su Isıtıcılar
Yoğurt Makineleri
Yoğurt Makineleri
Yumurta Pişirme Cihazları
Yumurta Pişirme Cihazları
Özel Mutfak Aletleri
Özel Mutfak Aletleri
Endüstriyel Mutfak Ürünleri
Endüstriyel Mutfak Ürünleri
Elektrikli Mutfak Aleti Yedek Parça & Aksesuarları
Elektrikli Mutfak Aleti Yedek Parça & Aksesuarları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 192 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/vestel