Spor ayakkabı segmentinde üretim yapan Victoria, vintage ve retro modelleri özellikle gençlere hitap ediyor. Yerli markalar arasında önemli bir talebi doldurmak üzere üretim yapmaya başlayan firma, gençlerin arasında son yıllarda yeniden hızla yayılan senakers, retro ve vintage model spor ayakkabıların tasarımı ile her gün popülerliğini biraz daha artırıyor. Okulda, sokakta, parkta ya da sporda rahatça giyilen modeller sağlamlığı ile de dikkat çekiyor. Beyaz spor ayakkabıların yeniden gündeme gelmesi ile farklı renk kolajları ve aksesuarları kullanarak yeniden yorumlayan Victoria tasarımcıları, modellerinin ayakların ergonomik yapısına da uyumlu olmasına dikkat ediyor. Tüm tasarımlarda dikkat, çeken rahatlık ve konfor gibi unsurlar ön plana çıkarken kolay giyilip çıkarılmaları da ayakkabıların bir diğer artısı oluyor.

Kadın ayakkabılarında suni deri ve kumaş modeller çalışan marka topuklarda yaptığı değişiklikler ile müşteri taleplerini de dikkate aldığını kanıtlıyor. Daha çok bağcıklı modelleri tercih eden Victoria, önden cırt cırtlı ve kumaş fiyonklu modelleri ile de beğeniliyor. Ayakkabıların tamamı orta taban ve topuk kısmında sağladıkları ekstra destek ile ayaklarda yorgunluğu önlemeyi hedefliyor. Günlük kullanım için tasarlanan ayakkabılar uzun süre ayakta kalanlar ve yürüyenler düşünülerek üretiliyor. Bilekten kavrayan modelleri de bulunan marka, ayaklar ile birlikte bileklerin de güvenliğini önemsiyor. Özel dış taban desenleri her zemin koşulunda yeri sağlam bir şekilde kavramayı mümkün kılıyor. Çok hafif ve taşıması kolay ayakkabılar, her giysi ile rahatça kombin yapılabilen farklı alternatifler sunuyor.

Erkek modellerin de rahatlığı ve konforu ön planda tutan marka, taraklı ayakların bile rahat edebileceği modeller tasarlıyor. Takım elbiselerin altına da giyilen modelleri bulunan marka, suni deri, nubuk ve kumaş modeller tasarlıyor. Giyimine ve tarzına özen gösteren şehirli erkekleri hedefleyen Victoria, erkek modasının en son trendlerini takip ederek müşteri taleplerini karşılıyor. Ayakkabıları orta kısım ve topuk kısmında ayağa destek ve enerji veren ayakkabılar, ayakların ve bacakların gün boyu yorulmamasını sağlıyor. Toprak, beton, çimen ya da asfalt zeminde aynı güvenilir performansı yakalamak isteyen marka, adımların güvenli atılması için tüm yenilikçi teknolojileri de tatbik ediyor.

Gençler ve çocuklar içinde koleksiyonları olan marka spor ayakkabıların yanı sıra çocuk sandaletleri ile de tanınıyor. Çocuk ayakkabılarında sağlamlık ön plana çıkarken, uzun ömürlü ve zaman karşı koyan dayanıklı ayakkabılar üretiyor. Ortopedik özelliklere sahip ayakkabılar, çocuk ve gençlerin vücut gelişmelerinde önemi olan her unsur dikkate alınarak, ayak sağlığı açısından gerekli her kontrol yapılarak üretiliyor. Koşma ve yürüme esnasında olabilecek kazalara dış tabanı ile önlem alan marka, aynı zamanda ayakları tam anlamı ile kavrayarak bilek burkulması ve benzeri kazalarında oluşmasını engelliyor. Genç koleksiyonunda müşterilerin enerjilerine uygun canlı ve neşeli renkler ile çalışan marka, en yeni trendleri takip ederek müşteri portföyünü genişletiyor.

Önce sağlık sonra sağlamlık diyen Victoria markası ilk üretilmeye başlandığı günden bu yana çıkardığı koleksiyonlar ile yeni müşteriler kazanmaya devam ediyor. Trendleri anında yakalayan ve uygulayan firma, gençlerin olduğu kadar yetişkin erkek ve kadınların da gözde markaları arasında yer alıyor. Ortopedik özellikleri ile ayakların ergonomisine uygun biçimde üretilen modeller tarzları tamamlarken, her giysi ile uyumu yakalıyor. Renk ve desen seçimlerinin yanı sıra kumaş seçimlerinde de modayı yakından takip eden marka ekonomik bütçeler ile şıklığı yakalatıyor. Her sezon yenilenen koleksiyonları merakla takip edilen firma, retro, vintage ve sneakers ayakkabılarda Türkiye'nin bir numaralı markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Victoria

93 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Renk A-Z
 6. Miktar
 7. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön