40 yılı aşkın süredir Türkiye’de priz ve aydınlatma anahtarı söz konusu olduğunda akıllara ilk gelen markalardan biri olan Viko, 2014 yılından bu yana Japon Panasonic firmasının çatısı altında yer alıyor. Ürün kalitesi ve çeşitliliğinden taviz vermeyen Viko priz başta olmak üzere günlük yaşamda değerlendirilen sayısız aygıta imza atıyor. Yaşadıkları dairelerde ya da çalışma ortamlarında değişiklik yapmak arzusundaki kullanıcıların yaşam kalitesini arttıran Viko, birbirinden başarılı ürünlerle kendinden söz ettirmeyi sürdürüyor.

Elektrikli eşyaların güvenle çalışmasını ve elektrik şebekesinden doğru akımı almasını mümkün kılan Viko priz modelleri, markanın ürün gamının önemli bir parçası oluyor. Priz, topraklı priz, ikili priz, kapaklı priz, UPS priz ve tüm bu modellerin çocuk korumalı versiyonlarını kullanıcılarla buluşturan Viko, görünümleriyle olduğu kadar ürün kalitesiyle de takdir kazanıyor.

Televizyon yayınlarını merkezi noktalardan alan ve ilgili aygıtları için uygun gereçler edinmek isteyenlerin beklentilerine yanıt veren Viko, TV-DATA ekipmanlarıyla da öne çıkıyor. Marka; sonlu yapıda üretilen TV prizi, uydu prizi, F konnektörlü geçişli uydu prizi, nümeris telefon prizi (RJ11-Cat5e, Cat6) ve data prizi (RH45-Cat5e, Cat6) modelleriyle modern ihtiyaçlara çözüm getiriyor.

Ev ve iş yerlerinin aydınlatmalarını daima en yüksek seviyede kullanmak istemeyenlerin ve aydınlatma mekanizmalarının sunduğu gücü değiştirerek odadaki ışık oranını ayarlamayı hedefleyenler ise Viko’nun Dimmer modellerine yöneliyorlar. Farklı akım değerlerine göre şekillendirilen ürünler, aşırı yük ve kısa devre korumalı olmasıyla dikkat çekiyor. Opsiyonel olarak Push On-Off ya da vavien yapıda olabilen modeller, enerji tasarrufu gerçekleştirilebilmesinde önemli rol oynuyor.

Mekanik anahtarlı olan Energy Saver olarak nitelendirilen ürünleri geliştiren Viko aynı zamanda; müzik yayın hoparlör prizi, müzik yayın anahtarı, kanal seçme anahtarı, Buzzer formunda zil ve Energy Saver rölelerini de üretiyor. Marka, çeşitli kullanım senaryolarında gereksinim duyulabilen; kablo çıkış kapağı, boşluk kapağı ve kasa uzatma parçası gibi gereçlere de ürün yelpazesi içerisinde yer veriyor. Bina inşası, tadilatı ve sonrasındaki kablolama süreçlerinin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesine zemin hazırlayan Viko, profesyonellerin de sıklıkla tercih ettiği ürünlere hayat veriyor.

Viko Anahtar

Ev ve iş yerlerindeki aydınlatmaların, bildirimlerin, zillerin ve daha sayısız değişkenin pratik şekilde açılıp kapatılabilmesini ya da belirli periyotlarda aktif edilebilmesini sağlayan Viko anahtar modelleri, kendi içinde büyük çeşitlilik gösteriyor. Anahtar, komülatör, veavien, ışık anahtarı, permütatör, iki kutuplu anahtar, kapı otomatiği anahtarı ve havalandırma anahtarı gibi birçok ürün ortaya koyan marka, ilgili ürünlerin tasarımları konusunda da yaratıcılığını konuşturuyor. Farklı duvar renkleriyle uyumlu olabilecek yapıdaki anahtarlar, uzun ömürlü olmaları ve zaman içerisinde deforme olmamalarıyla büyük beğeni topluyor. Konusunda uzman kişiler tarafından kısa sürede montajı sağlanarak aktive edilebilecek ürünler, Viko’nun kendine özgü güvenlik mekanizmalarını da beraberinde getiriyor.

Konumlandırılacakları alanın tasarım diline uygun dizayn edilen ve renklendirilen Viko priz ve anahtar çeşitleri, ev ya da iş yerlerinin; modern, klasik ve Retro görünümlü olması fark etmeksizin ilgili alanlarla görsel bütünlük oluşturuyor. Montaj aşamasında ekstra bir işlem uygulanmaksızın halihazırdaki bağlantı noktalarına kolayca takılabilen ve kullanılabilen gereçler, çocuklu ailelerin de öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Ev kazalarının yaşanmasının önüne, kendine özgü güvenlik adımlarıyla geçen modeller yıllarca değerlendirilebiliyor.

Alanındaki uzmanlığını geliştirdiği yüzlerce farklı ürünle kanıtlayan Viko, dekorasyon konusunda hassas olanların da beklentilerini rahatlıkla karşılıyor. Hemen her ürün çeşidi altında farklı renk ve tasarımlarla şekillendirdiği parçaları bulunduran marka, kullanıcılarını ikilemde bırakmadan en doğru modeli seçebilmelerini sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Viko Priz Anahtar Fiyatları

2389 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 2389 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/80571082/60002661/viko