Vinyl ve Plastik Dambıllar

Yerden tasarruf sağlayan ve harika bir egzersiz seti olan Vinyl ve Plastik Dambıllar kollarınızı, omuzlarınızı, sırtınızı, göğsünüzü ve bacaklarınızı güçlendirmenize ve tonlandırmanıza yardımcı olur. Kullanımı kolay bir konnektörle, antrenmanınızı değiştirmek ve güçlendirdiğiniz tüm bu bölgeleri kuvvet anlamında daha da üst seviyeye çıkarmak için bu dambılları kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vinyl ve Plastik Dambıllar, üst kollarınızda çalışmak için çekiç ve pazı bukleler ve tricep uzantıları dâhil olmak üzere bir dizi egzersiz yapmak için idealdir ve daha güçlü omuzlar oluşturmak için omuz presleri ile yan, ön ve arka bölümlerinizi yükseltir. Gücünüzü artırmak ve dengenizi geliştirmek için Vinyl ve Plastik Dambıl setlerinden daha iyisini bulmanız pek de olası değildir.

Dambıllar, her uç kapağında net bir şekilde basılmış bir sayı bulundurarak ağırlıklarına atıfta bulunur, aynı zamanda kolay tanımlama için renk kodludur. Renk kodlaması, istediğiniz ağırlık miktarını hızlı bir şekilde yakalamayı mümkün kılar ve özellikle birden fazla ağırlık setiyle çalışırken yararlıdır.

Daha Az Ses ve Karışıklık İçin İdeal Dambıllar 

Vinyl ve Plastik Dambılllar, standart olarak yuvarlak veya altıgen şekline sahip olacak şekilde üretilmektedir. Buna ek olarak dambıl seçim kriterlerinin başında gelen 'yerde sabit kalabilen (hareketsiz) dambıl' profiline tam uyum gösterir. Presleme varyasyonları için bir dambıl kullanmaktan hoşlanıyorsanız, bu iki özellik olumlu bir kriter halini alacaktır.

İkinci olarak, özellikle ayarlanamayan veya eklenemeyen sabit bir dambıl sistemi seçerseniz, ağırlık özellikle önem kazanacaktır. Bu tekil ağırlık, ilerlemeyi zorlaştıracaktır, çünkü belirli egzersizler için çok ağır veya etkili bir şekilde kas inşa etmek veya kalp atış hızını yükseltmek için ya da yeterli direnç eklemeniz için çok hafif olabilir.

Son olarak, malzeme seçimi de dikkate alınmalıdır. Vinyl ve Plastik Dambıllar daha az gürültü ve genellikle daha az karışıklık yaratma eğilimindedir. Bu nedenle tercihinizde Vinyl, bir başka ifadeyle plastik dambılları öncelik haline getirebilirsiniz.

Tercih Etmek İçin Birçok Geçerli Nedene Sahip Çeşitli Ağırlıklar

  • Dambıl El Ağırlığı: Rahat ve kaymaz renk kodlu vinyl (plastik) kaplama, zeminlere karşı hassastır. Ayrıca dambılların zamanla aşınma ve yıpranmaya karşı korunmasına yardımcı olur.
  • Bir Ağırlık Seti İle Çalıştırmanızı Adımlayın: Bu dayanıklı el ağırlıkları aerobik ve adım egzersizlerinin yanı sıra daha fazla yoğunluk ve direnç için ağırlıklarla yapılan herhangi bir standart kuvvet antrenmanına ideal bir ektir.
  • Hafif Seçenekler: Dambıllar daha hafif boyutlarda (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 kg) mevcuttur ve bu hafif kategoride yer alan ağırlıklar yürürken, koşarken ve kardiyo egzersizleri yaparken daha küçük elleri olanlar için harika çalışır. Bunun yanında kalori yakmayı arttırır ve fizik tedavi için de harika bir işlevselliğe sahiptir.
  • Dayanıklı Profesyonel Sınıf: Ağırlıklar profesyonel kalitede üretilmekte ve spor salonları ile kulüpler için uzun süreli kullanılmak üzere tasarlanmaktadır.
  • 2'li Set: Dambıllar genellikle çiftler halinde sunulur ve 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 18 ve 20 kg ağırlıklarına sahiptir. Hangi aşamada olduğunuza göre istediğiniz ağırlığı tercih edebilirsiniz.

Evde Kullanmak İçin En İyi Ekipman

Vinyl ve Plastik ‌‌Dambıllar, spor salonlarının yanı sıra daha çok evde kullanma arzusunda olan kullanıcılar için de özenle tasarlanmıştır. Böylece dambıl setlerini ister spor salonunda ister evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vinyl ve Plastik ‌‌Dambıllar, evde kendi egzersiz bölgenizi oluşturmaya başlamak için ideal seçimlerden biri olacaktır. Böylece evde gerçekleştireceğiniz egzersizlerle daha güçlü olmanıza yardımcı olmanın yanı sıra daha sağlıklı bir vücut yapısına da ulaşabilmenizi sağlar.

İyi bir dambıl ağırlık seti, herhangi bir kas geliştirme, yağ parçalama, terleme egzersizinin merkezindedir ve temel kilo kaybından yağ parçalamaya Yüksek Yoğunluk Aralığı'na kadar birçok fitness hedefine ulaşmak adına çok sayıda farklı egzersiz için kullanılabilir. Özellikle yeni başlayanlar grubu içerisindeyseniz sizin için en iyi egzersiz araçlarından biri hiç şüphesiz dambıl setleri olacaktır.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Vinyl ve Plastik Dambıllar

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 266 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/60004761/387327/387331