Vites telleri, bisikletlerin sürüş performansını etkileyen en önemli aksamlardan biri olarak dikkat çekiyor. Bisiklet zinciri ile vitesleri birbirine bağlayan parça zaman içinde paslanma, kırılma, yıpranma gibi olumsuz durumlara maruz kalabiliyor. Düzenli olarak yenilenmesi ve bisikletçilerin her zaman yanında yedek olarak taşıması gereken dayanıklı vites teli setleri bisikletlerde ortaya çıkabilecek sorunları büyük oranda azaltıyor. Vites teli, bisiklette çok göze çarpan bir aksam olmamasına karşın bisikletten alınan randımana direkt olarak etki ediyor. Vites telinden kaynaklanabilecek teknik arızaları en aza indirgemek için kategoride yer alan güvenilir aksamlardan kendi sürüş tarzınıza uygun bir modeli seçebilirsiniz. Bisiklet teker ve aktarıcılarını birbirine bağlama görevini üstlenen vites tellerini kendi sürüş tarzınıza göre ayarlayabilirsiniz. Bisikletinizde kaliteli vites teli modellerini kullanarak sürüşten aldığınız keyif ve hissiyatı artırabilirsiniz. Gerek yol gerekse de dağ bisikletlerinde kullanabileceğiniz vites teli ürünlerini ihtiyacınız olduğu zaman pratik bir şekilde değiştirebilirsiniz. Kalınlık, dizayn ve tel başları değişiklik gösteren vites teli setleri, bisiklet yolculuklarının güvenliği açısından da önemli bir yer teşkil ediyor.

İlk kullanımdan itibaren performans üzerindeki olumlu etkisini bisikletlere yansıtan modeller paslanmaz malzemelerden üretiliyor. Düz hareket desteğinin yanı sıra çapraz hareket desteği de sunan vites telleri bisikletin en çok zorlanan aksamları arasında yer alıyor. Kaliteli vites telleri bisikleti daha az yıpratıyor ve ömrünü de uzatıyor. Bisikletteki hemen hemen bütün parçalarla ilişkili olan vites telleri, bisikletinizin dayanıklılığında kritik bir görev üstleniyor. Sürtünmeyi azaltan özelliği ile daha yumuşak frenler yapabilir, ani durumlarda bisikletinizin savrulmasını engelleyebilirsiniz. Koruyucu tabaka ile kaplanarak güçlendirilmiş vites teli aksamlarını olumsuz hava şartlarına karşı uzun süreyle kullanabilirsiniz. Ürün, özellikle dağ bisikletçilerinin sıklıkla karşılaştığı, toz ve toprağın vites tellerinin arasına girip performansı düşürmesi sorununu ortadan kaldırıyor. Daha seri ve rahat vites artırıp vites düşürülmesini sağlayan vites telleri, bisikleti günlük şehir trafiğinde ulaşım aracı olarak kullanan bisikletçilere büyük rahatlık sunuyor. Hafif ve dayanıklı alaşımlar kullanılarak üretilen modeller bisikletçiler için çok önemli olan konforu ve güvenliği harmanlıyor. Kalite malzemeler kullanılarak üretilen geniş ürün gamlı vites teli parçaları, başarılı tasarımları ile de öne çıkıyor. Bisikletlerin dış görünümü daha havalı bir hale getiren dizaynlar adeta bisikletle bütünleşerek ortaya yeni bisiklet trendleri çıkarıyor. Farklı renk alternatifleri altında kullanıcılara sunulan ürünlerden dilediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yarış bisikletçileri tarafından da tercih edilen modeller, bisiklette önceliği hız ve performans olan kullanıcıları tatmin ediyor. Sahip oldukları sağlam alaşım ile negatif etkenlere karşı oldukça dirençli olan modelleri bisikletinize monte ederek yol bisikletinizi kusursuz bir araç haline getirebilirsiniz. Bisiklet aksamları arasındaki tepki süresini kısaltan vites teli setleri ile daha akıcı bir şekilde yol alabilirsiniz. Özellikle bunaltıcı sıcak havalarda daha az eforla daha çok yol gidebilir, daha az yorulabilirsiniz. Farklı sürüş tarzlarına sahip bisikletçilerin bütçelerine uygun vites teli fiyatları ile kendinize ve bisikletinize uygun vites telini kolaylıkla edinebilirsiniz. Hem engebeli arazilerde hem de karayollarında sürüş konforunu artıran ürünleri farklı zeminlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüksek kalite malzeme ve alaşımdan üretilmiş ürünleri kullanarak sürüş esnasında hem kendinizi hem de bisikletinizi daha az yorabilirsiniz. Sahip olduğunuz bisiklet modeline uygun teli kolayca monte edip uzun süreyle kullanabilirsiniz.

Bisiklet tutkunları için büyük bir titizlik ile üretilen vites tel setlerini kullanarak bisiklet sürüş keyfini ve yol güvenliğinizi maksimum seviyelere çıkarabilirsiniz. Arzu ettiğiniz modeli hemen şimdi alışveriş sepetinize ekleyip sipariş verebilirsiniz.

Vites Teli

29 ürün var
 1. Markalar
  1. Shimano
  2. Sram
  3. Jagwire
  4. ALLIGATOR
  5. BS
  6. Campagnolo
  7. Taiwan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/60003468/60007051/60007076
BAŞA DÖN