Weber Barbekü ürünleri ile balkonunuzda, terasınızda ya da bahçenizde verimli bir biçimde değerlendirebileceğiniz gereçlere sahip olursunuz. Bu kullanışlı gereçler aracılığıyla hem ot hem de bitki türlerini kaliteli bir şekilde pişirerek lezzetli öğünler tüketebilirsiniz. Geniş bir ızgara alanına sahip barbekü modelleri tek seferde tüm aileye ve tüm konuklara yetecek kadar ürünü pişirebilmenizi sağlar. Sıcağa dayanıklı malzemelerle imal edilen barbeküler sayesinde yoğun ısının yaratabileceği yıpranma payına karşı önlem alınır. Pişirme sonrasında soğumaya bırakmanızın ardından barbekünüzü ıslak ya da nemli bezlerle silerek temizleyebilirsiniz. Takıp çıkarabileceğiniz ızgara bölümüne sahip modeller daha rahat bir temizlik gerçekleştirebilmenize katkı sağlar. Weber Barbekü modelleri içerisindeki tekerlekli ürünler kolayca hareket ettirilebilir yapıdadır. Ayak desteğiyle ürünü belirli bir noktaya sabitleyerek leziz etler pişirebilirsiniz.

Yan Pişirici Sayesinde Daha Geniş Bir Alandan Yararlanın

Weber Barbekü çeşitleri arasında bulunan yan pişiricili modeller ana yemeği pişirirken aynı zamanda yan bölümde sosları ya da garnitürleri de hazırlayabilmenize olanak tanır. Dilerseniz bu alanı ürün yerleşimi için de değerlendirebilirsiniz. Kokuyu dışarıya atan ızgaralar sayesinde ortamda kötü kokular kalmaz ve yiyecekleriniz daha sağlıklı bir şekilde pişer. Aroma rayları ile etlerden akan yağların oluşturduğu alevler önlenir ve etinizin aroması kusursuz bir tat kazanır. Paslanmaz çelik malzemeden imal edilen parçalar dayanıklı yapılarıyla uzun ömürlü bir kullanım yaşamanıza olanak tanır. Pişirmeye yardımcı maşalarla beraber barbekü yapmak çok daha kolaylaşır. Ergonomik sağlı maşalar sıcaklığı geçirmeyen gövdeleri sayesinde etleri elinizi yakmadan çevirebilmenizi sağlar. Weber Barbekü ürünleri oldukça hafif oldukları için bu şık pişiricileri deponuzdan çıkartıp bahçeye taşımanız son derece kolaylaşır. 

Güvenlik ve Lezzet Bir Arada

Kullanıcılar için en önemli parametreler arasındaki güvenlik ve lezzet konusunda tam puan olan Weber Barbekü modelleri bahçenizde vereceğiniz partilerde konuklarınızla beraber nefis ızgaralar tüketebilmenizi sağlar. Elektronik bir şekilde ateşleme gerçekleştirebileceğiniz ızgaralar ateş yakmak için çakmak kullanmanıza gerek bırakmaz. Sıcak tutma ızgarası bulunan modelleri tercih ederek pişirdiğiniz ürünleri bir araya getirip yemek saatinde servis edebilirsiniz. Güvenli brülörlere sahip barbeküler üreten Weber ile keyifli bir şekilde mangal yapabilirsiniz. Ölçülerine göre size en uygun modeli seçerek güzel havaların tadını cızbızlarla çıkarabilirsiniz. Hem gazlı hem de kömürlü olarak çalıştırabileceğiniz fonksiyonel barbeküler arasındaki küçük modelleri pikniğe giderken aracınızın bagajında taşıyabilirsiniz. Kapaklı barbeküler rüzgârın ters estiği durumlarda dumanda boğulmamanız için size yardımcı olur. 

Kendini Temizleyebilen Rezistanslar

Hijyen ve temizlik konusunda başarılı bir iş çıkaran Weber Barbekü modelleri kendini temizleyebilen rezistansa sahip modeller sunmaktadır. Bu sayede her pişirmede aynı lezzeti alabileceğiniz etler elde edersiniz. Aynı zamanda tüm yüzeye aynı oranda ısı dağılımı yapan barbeküler her bir noktadaki etlerin aynı seviyede pişmesini sağlayarak pişirme konforunu artırır. Weber Barbekü satın alarak çıkartılabilir şekilde tasarlanmış damlama kaplarını kısa sürede gövdeden ayırıp ızgara yağlarını temizleyebilirsiniz. Alüminyum dökümlerle elde edilmiş parçalar is yapmayan yapılarıyla sağlıklı bir kullanım yaşamanıza katkıda bulunur. Ayaklıklı barbeküleri kuru otlara sahip zeminleri yakmamak için değerlendirebilirsiniz. Barbekünüzün rüzgârın ters estiği yöne doğru kurmamaya çalışınız. Pikniklerde barbekü ürününü düz ve dengeli bir zemin üzerine yerleştirmeniz işlerinizi kolaylaştırır. Entegre termometreye sahip Weber Barbekü çeşitleri ideal et pişirme sıcaklığına ulaşılıp ulaşılmadığını görebilmenizi kolaylaştırır. Kül haznesini çıkararak barbekü sonrasında üründe kalan kül artıklarını güvenli bir şekilde dökebilirsiniz. Bu işlem öncesinde küllerin sönmüş olmasına özen gösteriniz. Havalandırmayı kolaylaştıran sürgüler daha iyi bir pişirme işlemine destek olur.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Weber Barbekü Fiyatları

Kömürlü
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001196/34001281/weber