Weewell

Çocukların sağlığı için geliştirdiği ürünlerle göz dolduran Weewell ile aynı zamanda beslenme konusunda da işlerinizi kolaylaştıran yardımcılar satın alabilirsiniz. Emziren annelere destek olan göğüs pompalarıyla çocuğunuzu emzirme şansınızın olmadığı durumlarda yanınızda getirdiğiniz sütünüzü ona içirebilirsiniz. Weewell marka buhar makineleri aracılığıyla aile üyelerinin daha kaliteli bir solunum gerçekleştirebilmesini sağlamak için ortamı nemlendirebilirsiniz. Buhar yoğunluğunu ayarlayabileceğiniz makineler, geniş su hazneleriyle uzun süreli buhar desteği yaratır. Nemli havanın çıkacağı kısmın yönünü değiştirerek bebeğinizin bulunduğu alana daha iyi etki edecek şekilde ürününüzden yararlanabilirsiniz. Buhar makinelerinin suyu bittiğinde otomatik olarak kapanmaları güvenliği artırır ve enerji tasarrufu yaratır. Bebeğinize temas ettirmeden kullanabileceğiniz termometreler sayesinde çocuğunuzun vücut ısısının yanı sıra ortamdaki sıcaklığı ölçebilmeye de olanak tanır.

Teknolojinin Sunduğu Kullanışlı Özelliklere Sahip Weewell Ürünleri

  • İyonizer özelliğiyle dikkat çeken buhar makineleri, ortamdaki iyon miktarını artırarak bebeğiniz için daha kaliteli bir hava oluşturur.
  • Weewell buhar makineleri oldukça düşük bir ses desibeliyle çalıştıkları için gece saatlerinde verimli şekilde kullanılabilir.
  • Oldukça kısa bir sürede ölçüm yapabilmenize imkân tanıyan elektronik termometre çeşitleriyle santigrat ve fahrenheit gibi farklı birimlerle de ısıyı kontrol edebilirsiniz.
  • Sesli uyarı özelliğine de bulunan Weewell termometrelerin ölçüm hafızasına sahip olması önceki ölçümlerinizle kıyaslama yapabilmenizi sağlar.
  • Dijital özellikli bebek telsizlerini satın alarak çocuk odasına ve yatak odasına telsiz yerleştirip kızınız veya oğlunuz uyanıp ağlamaya başladığında bundan anında haberdar olabilirsiniz.

Ebeveynler Bebek Bakımını Pratikleştiren Teknoloji

Elektrik enerjisiyle çalışan Weewell marka göğüs pompaları, son derece sessiz bir biçimde sağma işlemini gerçekleştirip tamamlar. Emiş gücü kademesini ayarlayabilmeniz sayesinde sahip olduğunuz vakte göre hızlı ya da yavaş bir sağım gerçekleştirebilirsiniz. Çantanızda da taşıyabileceğiniz boyutlara sahip olan göğüs pompalarını seyahatlerinizde ya da tatile çıkarken yanınıza alabilirsiniz. Göğsü tahriş etmeyen ve kısa sürede sağma işlemini tamamlayan göğüs pompaları ergonomik özellikleri ve hijyenik saklama kaplarıyla beğeni toplar. Göğüs ucunuzun tahriş olmasını önlemeye yardımcı kremleri kullanarak daha rahat şekilde evladınızı emzirebilirsiniz. Çıkarılabilir parçalar rahatça temizlenebildikleri için hijyen yaratır. Göğsü acıtmayan ve bebeklerin emiş tarzına uygun şekilde çalışan mekanizma desteğiyle sütleriniz kolayca sağılır. 

Weewell'in geliştirdiği süt saklama poşetleri ile hem kendi sütünüzü hem de inek sütünü pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz. Emzirme imkânına sahip olmadığınız zamanlarda süt saklama poşetinde yer alan sütleri çocuğunuza içirebilirsiniz. Miligram değerlerini belirten tasarımlarıyla göz dolduran bu poşetler, bebeğinizin ihtiyacına uygun miktardaki sütü alıp mama hazırlayabilmenizi sağlar. Fermuarlı sistem aracılığıyla poşetten sütlerin sızması önlenir.

Modern Teknoloji Sayesinde Bebeğinizi Sağlıklı Şekilde Büyütün

Weewell'ni imal ettiği yoğurt yapma makineleri, çocuklarına doğal yoğurtlar yedirmek isteyen aileler için uygun bir destek oluşturur. Dijital göstergelerden yararlanarak zaman ayarı yapabileceğiniz bu makineler işlem bittiğinde otomatik olarak kapanıp enerji tasarrufu oluşturur. Yoğurt kavanozları da bulunan makineler, çocuğunuz için buzdolabında muhafaza edebileceğiniz taze ve sağlıklı yoğurtlara sahip olmanıza yardım eder. Weewell ateş ölçer ürünleriyle bebeğinizin ateşinin hangi seviyede olduğunu tespit etmenizi sağlar. Ekran üzerinden ondalık ölçülerle ateş seviyesini görerek gerekli aksiyonları alabilirsiniz. Kulaktan ölçüm yapabilmenizi sağlayan küçük ateş ölçerler kısa bir sürede doğru verilere erişmenizi mümkün kılar. Sıcaklık ve nem sensörüne sahip olan termometrelerin saat, takvim ve alarm gibi özelliklerinden de yararlanarak odanızda kullanabileceğiniz çok yönlü bir ürüne sahip olabilirsiniz. Weewell marka bebek tartılarıyla çocuğunuzun kilosunu aydan aya kontrol ederek evladınızın gelişimini yakından gözlemleyebilirsiniz. Hassas tartılar çocuğunuzu yatırarak ölçüm yapabileceğiniz şekilde üretilmiştir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Weewell

74 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Altın / Takı / Mücevher
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler